Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 67 inwestycje w mieście Gdańsk. Szukaj wśród nich

Osiedle Nodo

Gdańsk Jasień ul. Lubowidzka
od 925 000 zł

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2028
Parking Naziemny
Strona inwestycji siodme-niebo.pl/osiedle-nodo/

Oferty na sprzedaż

od 925 000 zł do 999 999 zł
Zaktualizowano 16.05.2026
4 pok.
od 925 000 zł
92.48 m²
oferty: 7
Project Name
985 000 zł
92.48 m²
10 651 zł /m²
dostępne
Project Name
995 000 zł
92.48 m²
10 759 zł /m²
dostępne
Project Name
995 000 zł
92.48 m²
10 759 zł /m²
dostępne
Project Name
925 000 zł
92.48 m²
10 002 zł /m²
dostępne
Project Name
945 000 zł
92.48 m²
10 218 zł /m²
dostępne
Project Name
999 999 zł
92.48 m²
10 813 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
945 000 zł
92.48 m²
10 218 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Osiedle Nodo

Gdańsk Jasień ul. Lubowidzka

O inwestycji Osiedle Nodo

siodme-niebo.pl/osiedle-nodo/
Osiedle Nodo to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej dzielnicy Jasień w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji, które łączy nowoczesność z funkcjonalnością i bliskością natury. Zapytaj w formularzu o Osiedle Nodo i odkryj nowe mieszkania w Gdańsku.

Dlaczego warto?

• Dwukondygnacyjne mieszkania z funkcjonalnym układem - wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną.

  • Spokojna lokalizacja blisko natury - sąsiedztwo terenów rekreacyjnych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

  • Dobra komunikacja i pełna infrastruktura - szybki dojazd do centrum Gdańska oraz dostęp do sklepów, szkół i usług na co dzień.

Funkcjonalna przestrzeń i komfort życia
Osiedle Nodo wyróżnia się przemyślaną architekturą i funkcjonalnym układem mieszkań, które oferują około 92,48 m² powierzchni. Lokale zaprojektowano w formie dwukondygnacyjnej, co pozwala na wyraźne oddzielenie strefy dziennej od prywatnej, zwiększając komfort codziennego użytkowania. Na parterze znajduje się wiatrołap, toaleta oraz przestronny salon z aneksem kuchennym, a także garaż w bryle budynku. Piętro stanowi strefę prywatną, obejmującą sypialnie, dużą łazienkę oraz garderobę. Dodatkowym atutem są dobrze doświetlone wnętrza, które podkreślają przestronny i nowoczesny charakter mieszkań.

Spokojna dzielnica i dostęp do natury