Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 141 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

WESTO WOLA

Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza 72
od 630 772 zł
od 18 900 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2028

Oferty na sprzedaż

od 630 772 zł do 2 051 377 zł
Zaktualizowano 19.05.2026
1 pok.
od 630 772 zł
30.62-35.81 m²
oferty: 13
Project Name
1 piętro
630 772 zł
30.62 m²
20 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
649 144 zł
30.62 m²
21 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
655 268 zł
30.62 m²
21 400 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
685 536 zł
30.88 m²
22 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
686 664 zł
31.79 m²
21 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
693 022 zł
31.79 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
705 738 zł
31.79 m²
22 200 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
712 096 zł
31.79 m²
22 400 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
731 170 zł
31.79 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
802 144 zł
35.81 m²
22 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
661 392 zł
30.62 m²
21 600 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
673 640 zł
30.62 m²
22 000 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
2 piętro
680 306 zł
31.79 m²
21 400 zł /m²
zarezerwowane
2 pok.
od 839 685 zł
36.35-69.19 m²
oferty: 50
Project Name
2 piętro
839 685 zł
36.35 m²
23 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
876 888 zł
38.46 m²
22 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
878 758 zł
40.31 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
846 510 zł
40.31 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
862 634 zł
40.31 m²
21 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
875 448 zł
40.53 m²
21 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
883 554 zł
40.53 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
899 766 zł
40.53 m²
22 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
884 208 zł
40.56 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
885 952 zł
40.64 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
885 952 zł
40.64 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
853 440 zł
40.64 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
853 440 zł
40.64 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
869 696 zł
40.64 m²
21 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
869 696 zł
40.64 m²
21 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
869 696 zł
40.64 m²
21 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
877 824 zł
40.64 m²
21 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
877 824 zł
40.64 m²
21 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
877 824 zł
40.64 m²
21 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
885 952 zł
40.64 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
885 952 zł
40.64 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
885 952 zł
40.64 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
902 208 zł
40.64 m²
22 200 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
902 208 zł
40.64 m²
22 200 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
902 208 zł
40.64 m²
22 200 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
920 475 zł
40.90 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
928 657 zł
40.90 m²
22 700 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
949 112 zł
40.90 m²
23 200 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
923 625 zł
41.05 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
923 625 zł
41.05 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
923 625 zł
41.05 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
931 835 zł
41.05 m²
22 700 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
931 835 zł
41.05 m²
22 700 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
952 360 zł
41.05 m²
23 200 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
952 360 zł
41.05 m²
23 200 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
952 360 zł
41.05 m²
23 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
897 724 zł
41.18 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
864 780 zł
41.18 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
996 112 zł
47.89 m²
20 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 005 900 zł
47.90 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 202 746 zł
51.62 m²
23 300 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 027 238 zł
51.62 m²
19 900 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 047 886 zł
51.62 m²
20 300 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 073 088 zł
51.84 m²
20 700 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 093 824 zł
51.84 m²
21 100 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 201 200 zł
54.60 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 681 317 zł
69.19 m²
24 300 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
931 835 zł
41.05 m²
22 700 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
Parter
1 024 846 zł
47.89 m²
21 400 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
6 piętro
1 062 720 zł
51.84 m²
20 500 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 1 053 569 zł
50.41-69.64 m²
oferty: 17
Project Name
5 piętro
1 053 569 zł
50.41 m²
20 900 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 122 017 zł
50.77 m²
22 100 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 152 479 zł
50.77 m²
22 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 334 596 zł
61.22 m²
21 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 242 766 zł
61.22 m²
20 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 193 157 zł
63.13 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 218 409 zł
63.13 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 227 366 zł
64.26 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 240 218 zł
64.26 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 370 400 zł
68.52 m²
20 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 295 028 zł
68.52 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 615 648 zł
69.64 m²
23 200 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 132 171 zł
50.77 m²
22 300 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
1 piętro
1 230 522 zł
61.22 m²
20 100 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
Parter
1 298 052 zł
64.26 m²
20 200 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
1 540 656 zł
65.84 m²
23 400 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
2 piętro
1 308 732 zł
68.52 m²
19 100 zł /m²
zarezerwowane
4 pok.
od 1 292 115 zł
63.03-91.99 m²
oferty: 23
Project Name
5 piętro
1 292 115 zł
63.03 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 308 447 zł
63.21 m²
20 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 524 228 zł
71.56 m²
21 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 452 668 zł
71.56 m²
20 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 474 136 zł
71.56 m²
20 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 502 760 zł
71.56 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 517 072 zł
71.56 m²
21 200 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 545 696 zł
71.56 m²
21 600 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 580 700 zł
71.84 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 609 440 zł
71.84 m²
22 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 517 360 zł
72.95 m²
20 800 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 546 540 zł
72.95 m²
21 200 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 654 320 zł
73.20 m²
22 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 679 106 zł
80.34 m²
20 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 827 019 zł
91.81 m²
19 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 845 381 zł
91.81 m²
20 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 882 105 zł
91.81 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 904 193 zł
91.99 m²
20 700 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 922 591 zł
91.99 m²
20 900 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
2 051 377 zł
91.99 m²
22 300 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 566 330 zł
71.84 m²
21 800 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
6 piętro
1 639 680 zł
73.20 m²
22 400 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
2 piętro
1 799 476 zł
91.81 m²
19 600 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja WESTO WOLA

Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza 72

O inwestycji WESTO WOLA

westowola.pl
Westo Wola to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa z funkcjonalnie zaprojektowanymi mieszkaniami, parkingiem podziemnym i lokalami usługowymi na parterze - stworzona z myślą o wygodnym, codziennym życiu mieszkańców. Inwestycja powstaje w świetnie skomunikowanej części miasta, przy ul. Jana Kazimierza. W pobliżu znajdują się tramwaje, szkoły, sklepy i tereny zielone - wszystko, co potrzebne na co dzień.

Budynek znajduje się na spokojnym końcu ulicy, w otoczeniu zieleni i nowoczesnej infrastruktury. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia - z panoramicznymi oknami, balkonami, tarasami oraz udogodnieniami dla rodzin, singli i inwestorów. W ofercie dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, każde z balkonem, przestronnym tarasem lub prywatnym ogródkiem na parterze.

Układy mieszkań zaprojektowano z myślą o funkcjonalności i komforcie życia - z dużymi przeszkleniami, przestrzenią do pracy i odpoczynku oraz zróżnicowanymi metrażami.

· Metraże od 30 do 92 m²

· Możliwość zakupu miejsca postojowego

· Boksy rowerowe

· Mieszkania dostępne w stanie deweloperskim

Zakres metraży: 31m2 – 92m2

Planowane zakończenie budowy: Q1 2028

Liczba pokoi: 1-4

Udogodnienia:

Garaż podziemny, miejsca postojowe dla gości, komórki lokatorskie, rowerownie, stojaki rowerowe na zewnątrz, windy w każdej klatce, monitoring, panoramiczne okna w mieszkaniach, spokojne otoczenie, lokale usługowe.