Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 67 inwestycje w mieście Gdańsk. Szukaj wśród nich

Nowa Wałowa I1

Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska
od 679 900 zł
od 20 200 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2028
Parking Podziemny
Strona inwestycji robyg.pl/gdansk/inwestycje/nowa-walowa

Oferty na sprzedaż

od 679 900 zł do 4 192 650 zł
Zaktualizowano 07.05.2026
1 pok.
od 679 900 zł
30.88-38.31 m²
oferty: 34
Project Name
1 piętro
710 240 zł
30.88 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
679 900 zł
30.88 m²
22 017 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
682 220 zł
31.01 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
713 230 zł
31.01 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
684 700 zł
31.01 m²
22 080 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
806 260 zł
31.01 m²
26 000 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
852 775 zł
31.01 m²
27 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
847 260 zł
31.38 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
710 325 zł
31.57 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
710 000 zł
31.57 m²
22 490 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
820 820 zł
31.57 m²
26 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
821 600 zł
31.60 m²
26 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
681 335 zł
31.69 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
713 025 zł
31.69 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
699 000 zł
31.69 m²
22 057 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
792 250 zł
31.69 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
683 055 zł
31.77 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
714 825 zł
31.77 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
746 595 zł
31.77 m²
23 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
716 000 zł
31.77 m²
22 537 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
826 020 zł
31.77 m²
26 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
857 790 zł
31.77 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
780 750 zł
34.70 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
815 450 zł
34.70 m²
23 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
798 000 zł
34.70 m²
22 997 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
902 200 zł
34.70 m²
26 000 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
936 900 zł
34.70 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
971 600 zł
34.70 m²
28 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
835 650 zł
37.14 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
842 820 zł
38.31 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
881 130 zł
38.31 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
938 595 zł
38.31 m²
24 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
899 900 zł
38.31 m²
23 490 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 034 370 zł
38.31 m²
27 000 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 796 835 zł
38.86-45.23 m²
oferty: 28
Project Name
2 piętro
812 174 zł
38.86 m²
20 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
874 350 zł
38.86 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
913 210 zł
38.86 m²
23 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
932 640 zł
38.86 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
796 835 zł
38.86 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
817 335 zł
39.86 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
833 283 zł
39.86 m²
20 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
897 075 zł
39.86 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
936 945 zł
39.86 m²
23 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
956 880 zł
39.86 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 458 450 zł
41.67 m²
35 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 018 560 zł
42.44 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
887 623 zł
42.47 m²
20 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
879 000 zł
42.47 m²
20 697 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
955 575 zł
42.47 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
998 045 zł
42.47 m²
23 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
871 250 zł
42.50 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 027 200 zł
42.80 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
899 640 zł
42.84 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
942 480 zł
42.84 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
929 000 zł
42.84 m²
21 685 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
914 340 zł
43.54 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
957 880 zł
43.54 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
901 300 zł
43.54 m²
20 701 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 044 960 zł
43.54 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 264 690 zł
43.61 m²
29 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
927 215 zł
45.23 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 062 905 zł
45.23 m²
23 500 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 1 234 380 zł
58.59-72.94 m²
oferty: 32
Project Name
7 piętro
1 581 930 zł
58.59 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 234 380 zł
58.78 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 263 770 zł
58.78 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 293 160 zł
58.78 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 245 000 zł
58.78 m²
21 181 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 410 720 zł
58.78 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 469 500 zł
58.78 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 677 240 zł
62.12 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 805 760 zł
66.88 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
2 048 685 zł
67.17 m²
30 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 414 350 zł
67.34 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 448 025 zł
67.34 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 481 700 zł
67.34 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 549 050 zł
67.34 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 616 400 zł
67.34 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 684 250 zł
67.37 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 833 570 zł
67.91 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 710 500 zł
68.42 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 418 985 zł
68.55 m²
20 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 473 825 zł
68.55 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 542 375 zł
68.55 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 576 650 zł
68.55 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 645 200 zł
68.55 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 387 134 zł
68.67 m²
20 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 394 001 zł
68.67 m²
20 300 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 579 640 zł
68.68 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 718 000 zł
68.72 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 408 965 zł
68.73 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 477 695 zł
68.73 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 546 425 zł
68.73 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 812 500 zł
72.50 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 969 380 zł
72.94 m²
27 000 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 811 043 zł
84.82-127.05 m²
oferty: 31
Project Name
5 piętro
2 247 730 zł
84.82 m²
26 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
2 036 160 zł
84.84 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
2 079 070 zł
84.86 m²
24 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
2 121 500 zł
84.86 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
2 163 930 zł
84.86 m²
25 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
2 184 500 zł
87.38 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 010 890 zł
87.43 m²
23 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 811 043 zł
87.49 m²
20 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 881 250 zł
87.50 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 925 000 zł
87.50 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 838 130 zł
87.53 m²
21 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
2 111 280 zł
87.97 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
2 155 265 zł
87.97 m²
24 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
2 200 750 zł
88.03 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
2 244 765 zł
88.03 m²
25 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
2 492 160 zł
103.84 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
2 546 040 zł
103.92 m²
24 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
2 598 000 zł
103.92 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
2 649 960 zł
103.92 m²
25 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 753 880 zł
103.92 m²
26 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
2 851 200 zł
105.60 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
2 862 000 zł
106 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
2 556 720 zł
106.53 m²
24 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
2 609 985 zł
106.53 m²
24 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
2 663 250 zł
106.53 m²
25 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
2 716 515 zł
106.53 m²
25 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 823 045 zł
106.53 m²
26 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
2 987 550 zł
110.65 m²
27 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
3 393 900 zł
113.13 m²
30 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
3 315 690 zł
116.34 m²
28 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
4 192 650 zł
127.05 m²
33 000 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Nowa Wałowa I1

Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

O inwestycji Nowa Wałowa I1

robyg.pl/gdansk/inwestycje/nowa-walowa
W otoczeniu zabytków, w centrum miasta, dwadzieścia kroków od nabrzeża Motławy powstaje wyjątkowa inwestycja Nowa Wałowa.

Nowa Wałowa to luksusowy projekt cechujący się unikalnym architektonicznym kunsztem inspirowanym doskonałą lokalizacją w samym sercu Gdańska, przy ul. Stępkarskiej i Wiosny Ludów. Otoczenie inwestycji, architektura nawiązująca do stoczniowego charakteru miejsca i elegancki design wnętrz tworzą miejsce dla najbardziej wymagających.

Inwestycja znajduje się na terenie dawnej Łąki Mistrzów Stępkarskich, która służyła jako nabrzeże rozładunkowe dla cumujących statków.

Newsy i aktualizacje Nowa Wałowa I1

Cena minimalna

26.03.2026
Minimalna cena w tej inwestycji została zmieniona i wynosi teraz 670 500 zl
Zobacz tę ofertę

Nowe oferty

26.03.2026
+ 136 zdj.
dodano nowe oferty (139)
Przejdź do ofert
Wszystkie aktualizacje
Czy masz jakieś pytania?
Nowa Wałowa I1
Biuro sprzedaży
lub wyślij zapytanie
Inne inwestycje tego dewelopera
Popularne inwestycje
Projekty z aktywną promocją

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Nowa Wałowa I1?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 679 900 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Nowa Wałowa I1?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Nowa Wałowa I1 posiada 127,05, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 30,88.