Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 138 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

CONRADA 30

Warszawa Bielany ul. Josepha Conrada 30
od 719 516 zł
od 18 300 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2025
Parking Podziemny
Strona inwestycji marvipol.pl/conrada30/

Oferty na sprzedaż

od 719 516 zł do 2 843 750 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 719 516 zł
29.75-36.95 m²
oferty: 18
Project Name
8 piętro
862 750 zł
29.75 m²
29 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
723 888 zł
Najniższa cena:
804 320 zł
36.56 m²
19 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
724 086 zł
Najniższa cena:
804 540 zł
36.57 m²
19 800 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
823 050 zł
Najniższa cena:
918 158 zł
36.58 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
787 760 zł
Najniższa cena:
879 360 zł
36.64 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
825 750 zł
Najniższa cena:
921 170 zł
36.70 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
961 540 zł
36.70 m²
26 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
719 516 zł
Najniższa cena:
770 910 zł
36.71 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
825 975 zł
Najniższa cena:
921 421 zł
36.71 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
719 908 zł
Najniższa cena:
771 330 zł
36.72 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
962 326 zł
36.72 m²
26 200 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
790 985 zł
Najniższa cena:
882 960 zł
36.79 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
721 280 zł
Najniższa cena:
772 800 zł
36.79 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
964 946 zł
36.83 m²
26 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
729 828 zł
Najniższa cena:
810 920 zł
36.86 m²
19 800 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
792 920 zł
Najniższa cena:
885 120 zł
36.88 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
967 042 zł
36.90 m²
26 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
775 950 zł
36.95 m²
21 000 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 895 245 zł
42.75-50.38 m²
oferty: 10
Project Name
6 piętro
961 875 zł
Najniższa cena:
987 525 zł
42.75 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 037 212 zł
42.86 m²
24 200 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 200 920 zł
42.89 m²
28 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
895 245 zł
Najniższa cena:
918 200 zł
45.91 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 097 727 zł
45.93 m²
23 900 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 062 138 zł
45.98 m²
23 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
990 720 zł
Najniższa cena:
1 027 584 zł
46.08 m²
21 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 028 895 zł
Najniższa cena:
1 109 199 zł
50.19 m²
20 500 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 153 702 zł
50.38 m²
22 900 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
983 528 zł
Najniższa cena:
1 068 834 zł
50.18 m²
19 600 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 1 294 200 zł
67.56-72.05 m²
oferty: 6
Project Name
7 piętro
1 513 344 zł
67.56 m²
22 400 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 461 888 zł
67.68 m²
21 600 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 612 800 zł
72 m²
22 400 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 426 194 zł
Najniższa cena:
1 555 848 zł
72.03 m²
19 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 294 200 zł
Najniższa cena:
1 366 100 zł
71.90 m²
18 000 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
1 383 360 zł
Najniższa cena:
1 498 640 zł
72.05 m²
19 200 zł /m²
zarezerwowane
4 pok.
od 2 843 750 zł
113.75 m²
oferty: 1
Project Name
8 piętro
2 843 750 zł
113.75 m²
25 000 zł /m²
dostępne

Lokalizacja CONRADA 30

Warszawa Bielany ul. Josepha Conrada 30

O inwestycji CONRADA 30

marvipol.pl/conrada30/

Conrada 30 – Nowoczesna inwestycja w sercu Bielan

Conrada 30 to elegancki budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie, zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bielany w Warszawie. Dzięki doskonałej komunikacji miejskiej, mieszkańcy mają szybki dostęp do stacji metra, linii tramwajowych i autobusowych. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne, takie jak parki i ścieżki rowerowe, co czyni inwestycję idealnym miejscem do zamieszkania.

Funkcjonalne mieszkania w różnych metrażach

W ramach inwestycji Conrada 30 powstanie 85 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od kompaktowych 29,48 m² po przestronne 113,82 m². Lokale zaprojektowano z myślą o różnych potrzebach – od jedno- do czteropokojowych układów, co pozwala na elastyczne dopasowanie przestrzeni do indywidualnych preferencji mieszkańców. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon, loggię lub taras, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Architektura inspirowana bielańską tradycją

Budynek nawiązuje do stylu architektonicznego lat 50-tych, charakterystycznego dla Bielan, stworzonego przez Marię i Kazimierza Piechotków. Na fasadach widoczny jest rysunek cegły, a cała konstrukcja łączy elementy betonowe z prefabrykowanymi, co nadaje inwestycji wyjątkowy charakter, łącząc nowoczesność z historycznym duchem dzielnicy.