Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 1 inwestycje w mieście Siewierz (gm.). Szukaj wśród nich

Murapol Siewierz Jeziorna

Siewierz ul. Jeziorna
od 321 374 zł
od 6 750 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2026
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/siewierz/murapol-siewierz-jeziorna
blisko komunikacji miejskiej
z balkonem
z tarasem
z funkcjami smart home
z parkingiem naziemnym
z rozwiązaniami antysmogowymi

Oferty na sprzedaż

od 321 374 zł do 499 681 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
2 pok.
od 321 374 zł
33.61-53.69 m²
oferty: 29
Project Name
3 piętro
326 954 zł
Najniższa cena:
285 291 zł
33.61 m²
9 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
321 374 zł
Najniższa cena:
313 782 zł
33.74 m²
9 525 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
343 682 zł
Najniższa cena:
335 730 zł
35.34 m²
9 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
338 233 zł
Najniższa cena:
330 243 zł
35.51 m²
9 525 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
346 404 zł
Najniższa cena:
338 390 zł
35.61 m²
9 725 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
346 404 zł
Najniższa cena:
338 390 zł
35.61 m²
9 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
376 210 zł
Najniższa cena:
366 618 zł
42.63 m²
8 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
384 826 zł
Najniższa cena:
375 232 zł
42.64 m²
9 025 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
384 826 zł
Najniższa cena:
375 232 zł
42.64 m²
9 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
376 651 zł
Najniższa cena:
367 048 zł
42.68 m²
8 825 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
378 151 zł
Najniższa cena:
368 510 zł
42.85 m²
8 825 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
378 328 zł
Najniższa cena:
368 682 zł
42.87 m²
8 825 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
386 992 zł
Najniższa cena:
377 344 zł
42.88 m²
9 025 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
387 082 zł
Najniższa cena:
377 432 zł
42.89 m²
9 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
391 462 zł
Najniższa cena:
381 810 zł
42.90 m²
9 125 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
400 042 zł
Najniższa cena:
390 390 zł
42.90 m²
9 325 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
324 564 zł
Najniższa cena:
289 476 zł
43.86 m²
7 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
337 025 zł
Najniższa cena:
294 228 zł
44.58 m²
7 560 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
403 327 zł
Najniższa cena:
353 945 zł
44.69 m²
9 025 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
443 368 zł
Najniższa cena:
432 064 zł
50.24 m²
8 825 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
434 010 zł
Najniższa cena:
380 419 zł
50.32 m²
8 625 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
434 786 zł
Najniższa cena:
423 444 zł
50.41 m²
8 625 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
446 368 zł
Najniższa cena:
434 988 zł
50.58 m²
8 825 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
452 230 zł
Najniższa cena:
440 829 zł
50.67 m²
8 925 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
462 455 zł
Najniższa cena:
451 052 zł
50.68 m²
9 125 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
437 460 zł
Najniższa cena:
426 048 zł
50.72 m²
8 625 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
466 177 zł
Najniższa cena:
454 155 zł
53.43 m²
8 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
456 343 zł
Najniższa cena:
399 869 zł
53.53 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
457 707 zł
Najniższa cena:
445 627 zł
53.69 m²
8 525 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 399 855 zł
49.69-52.44 m²
oferty: 2
Project Name
3 piętro
438 514 zł
Najniższa cena:
427 334 zł
49.69 m²
8 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
399 855 zł
Najniższa cena:
380 190 zł
52.44 m²
7 625 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 462 140 zł
54.14-57.57 m²
oferty: 18
Project Name
3 piętro
472 372 zł
Najniższa cena:
460 190 zł
54.14 m²
8 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
462 140 zł
Najniższa cena:
449 943 zł
54.21 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
463 504 zł
Najniższa cena:
451 271 zł
54.37 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
491 916 zł
Najniższa cena:
431 307 zł
56.38 m²
8 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
480 725 zł
Najniższa cena:
421 233 zł
56.39 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
480 725 zł
Najniższa cena:
421 233 zł
56.39 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
492 003 zł
Najniższa cena:
479 315 zł
56.39 m²
8 725 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
482 600 zł
Najniższa cena:
469 863 zł
56.61 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
482 600 zł
Najniższa cena:
469 863 zł
56.61 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
483 197 zł
Najniższa cena:
423 400 zł
56.68 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
483 538 zł
Najniższa cena:
470 776 zł
56.72 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
496 452 zł
Najniższa cena:
483 650 zł
56.90 m²
8 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
486 522 zł
Najniższa cena:
426 313 zł
57.07 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
499 681 zł
Najniższa cena:
486 795 zł
57.27 m²
8 725 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
499 681 zł
Najniższa cena:
486 795 zł
57.27 m²
8 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
489 761 zł
Najniższa cena:
476 835 zł
57.45 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
490 102 zł
Najniższa cena:
477 167 zł
57.49 m²
8 525 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
490 784 zł
Najniższa cena:
477 831 zł
57.57 m²
8 525 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Murapol Siewierz Jeziorna

Siewierz ul. Jeziorna

O inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna

murapol.pl/oferta/siewierz/murapol-siewierz-jeziorna

Apartamenty Murapol Siewierz Jeziorna - nowoczesność i ekologia

Zlokalizowane w malowniczej okolicy Siewierza osiedle Murapol Siewierz Jeziorna wyznacza nowe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju. To unikatowe miejsce, będące częścią pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy. Zapewnia ono nie tylko bliskość natury, ale także dostęp do nowoczesnych rozwiązań ekologicznych.

Unikalne cechy osiedla

• Ekologia i innowacje: Implementacja inteligentnych systemów zarządzania mieszkaniem oraz rozwiązań ekologicznych zmniejszających ślad węglowy.

  • Malownicze otoczenie: Bezpośrednie sąsiedztwo Zalewu Przeczycko-Siewierskiego, oferujące bogactwo atrakcji i możliwość aktywnego wypoczynku.

  • Transport i komunikacja: Dogodny, 20-minutowy dojazd do centralnych punktów Górnego Śląska, zapewniający możliwość łatwego dostępu do pozostałych kluczowych miejsc regionu.

Dane dotyczące Siewierza i osiedla Murapol Siewierz Jeziorna

Siewierz, miasto położone na Górnym Śląsku, liczy sobie ponad 5 tys. mieszkańców. Znane jest ono z bogatej historii i otaczającej przyrody. To również miejsce, gdzie nowoczesne inwestycje łączą się z ekologią. Osiedle Murapol Siewierz Jeziorna obejmuje kameralne, 3-piętrowe budynki oferujące mieszkania o zróżnicowanym metrażu - od jedno do czteropokojowych. Projekt zakłada zastosowanie zaawansowanych technologii, takich jak system zarządzania Home Management System oraz rozwiązania antysmogowe, gwarantujące czyste powietrze w każdym mieszkaniu.