Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 138 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

Impuls Marywilska

Warszawa Białołęka ul. Marywilska 73
od 536 041 zł
od 12 977 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2026

Oferty na sprzedaż

od 536 041 zł do 1 138 763 zł
Zaktualizowano 06.05.2026
2 pok.
od 536 041 zł
39.03-48.75 m²
oferty: 23
Project Name
2 piętro
557 270 zł
39.03 m²
14 278 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
634 628 zł
39.03 m²
16 260 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
634 238 zł
39.03 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
625 261 zł
39.03 m²
16 020 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
538 146 zł
39.03 m²
13 788 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
637 229 zł
39.19 m²
16 260 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
536 041 zł
39.19 m²
13 678 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
641 294 zł
39.44 m²
16 260 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
562 158 zł
39.65 m²
14 178 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
593 775 zł
41.88 m²
14 178 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
634 063 zł
41.88 m²
15 140 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
680 712 zł
41.89 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
681 131 zł
41.89 m²
16 260 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
670 399 zł
44.28 m²
15 140 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
671 005 zł
44.32 m²
15 140 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
615 073 zł
44.32 m²
13 878 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
690 506 zł
44.32 m²
15 580 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
700 699 zł
44.32 m²
15 810 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
676 246 zł
46.35 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
770 738 zł
48.75 m²
15 810 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
743 438 zł
48.75 m²
15 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
759 525 zł
48.75 m²
15 580 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
673 328 zł
46.15 m²
14 590 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 707 341 zł
53.68-74.48 m²
oferty: 55
Project Name
3 piętro
789 096 zł
53.68 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
707 341 zł
53.68 m²
13 177 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
801 442 zł
53.68 m²
14 930 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
806 102 zł
55.67 m²
14 480 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
831 153 zł
55.67 m²
14 930 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
818 349 zł
55.67 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
831 710 zł
55.67 m²
14 940 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
822 906 zł
55.98 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
835 781 zł
55.98 m²
14 930 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
836 341 zł
55.98 m²
14 940 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
726 452 zł
55.98 m²
12 977 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
810 590 zł
55.98 m²
14 480 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
852 166 zł
56.66 m²
15 040 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
752 275 zł
56.66 m²
13 277 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
839 135 zł
56.66 m²
14 810 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
852 733 zł
56.66 m²
15 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
814 635 zł
56.69 m²
14 370 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
843 302 zł
57.80 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
755 851 zł
57.80 m²
13 077 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
856 018 zł
57.80 m²
14 810 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
869 312 zł
57.80 m²
15 040 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
869 890 zł
57.80 m²
15 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
857 306 zł
57.93 m²
14 799 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
871 846 zł
57.93 m²
15 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
871 267 zł
57.93 m²
15 040 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
832 454 zł
57.93 m²
14 370 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
845 199 zł
57.93 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
813 680 zł
61.75 m²
13 177 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
894 140 zł
61.75 m²
14 480 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
901 649 zł
64.22 m²
14 040 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
908 248 zł
64.69 m²
14 040 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
922 479 zł
64.69 m²
14 260 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
943 827 zł
64.69 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
958 706 zł
64.69 m²
14 820 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
928 611 zł
65.12 m²
14 260 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
950 101 zł
65.12 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
965 078 zł
65.12 m²
14 820 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
965 730 zł
65.12 m²
14 830 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
899 958 zł
65.12 m²
13 820 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
914 285 zł
65.12 m²
14 040 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
982 782 zł
67.36 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
998 275 zł
67.36 m²
14 820 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
998 949 zł
67.36 m²
14 830 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
945 734 zł
67.36 m²
14 040 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
960 554 zł
67.36 m²
14 260 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
962 835 zł
67.52 m²
14 260 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
985 117 zł
67.52 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
947 981 zł
67.52 m²
14 040 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
955 377 zł
69.13 m²
13 820 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 028 888 zł
74.09 m²
13 887 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 138 763 zł
74.09 m²
15 370 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 104 538 zł
74.48 m²
14 830 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 086 663 zł
74.48 m²
14 590 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
765 477 zł
53.68 m²
14 260 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
1 piętro
793 854 zł
55.67 m²
14 260 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Impuls Marywilska

Warszawa Białołęka ul. Marywilska 73

O inwestycji Impuls Marywilska

impulsmarywilska.pl

Najważniejsze atuty osiedla Impuls Marywilska

• Osiedle zaprojektowane w harmonii z naturą

  • Połączenie nowoczesnej architektury z ekologicznymi rozwiązaniami

  • Bliskość terenów zielonych idealnych do wypoczynku

  • Świetny dostęp do lokalnej infrastruktury

Impuls Marywilska – nowoczesność w sercu Białołęki

Osiedle Impuls Marywilska to nowa inwestycja, w ramach której powstają dwa budynki mieszkalne wielorodzinne z łączną liczbą 123 mieszkań na sześciu kondygnacjach. Jest to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą, tworząc przestrzeń pełną pozytywnej energii. Nazwa osiedla nawiązuje do impulsów, które napędzają do działania, dając mieszkańcom poczucie komfortu i harmonii. Inwestycja została zaprojektowana z dbałością o każdy detal, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę na co dzień.

Świetna lokalizacja w rozwijającej się Białołęce

Osiedle znajduje się na szybko rozwijającej się Białołęce, przy ulicy Marywilskiej, co gwarantuje świetną komunikację i bliskość najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Białołęka to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, gdzie rośnie liczba nowych inwestycji mieszkaniowych.

Otoczenie pełne terenów zielonych

Mieszkańcy Impuls Marywilska będą mieli dostęp do pobliskich terenów zielonych, takich jak Park Bródnowski i Park Henrykowski. Dzięki bliskości Zalewu Zegrzyńskiego, weekendowe wypady nad wodę staną się codziennością. To doskonała propozycja dla osób, które cenią aktywny wypoczynek w naturze.