Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 10 inwestycje w mieście Bydgoszcz. Szukaj wśród nich

Industria

Bydgoszcz Bocianowo ul. Rycerska 22
od 370 165 zł
od 9 500 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji grupamoderator.pl/oferta/industria

Oferty na sprzedaż

od 370 165 zł do 543 685 zł
Zaktualizowano 10.04.2026
1 pok.
od 393 870 zł
41.46 m²
oferty: 4
Project Name
1 piętro
393 870 zł
41.46 m²
9 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
393 870 zł
41.46 m²
9 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
406 308 zł
41.46 m²
9 800 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
410 454 zł
41.46 m²
9 900 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 370 165 zł
36.65-45.93 m²
oferty: 17
Project Name
2 piętro
370 165 zł
36.65 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
373 830 zł
36.65 m²
10 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
377 495 zł
36.65 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
393 960 zł
40.20 m²
9 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
397 980 zł
40.20 m²
9 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
393 024 zł
40.94 m²
9 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
401 212 zł
40.94 m²
9 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
405 306 zł
40.94 m²
9 900 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
409 400 zł
40.94 m²
10 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
431 490 zł
45.42 m²
9 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
436 032 zł
45.42 m²
9 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
440 574 zł
45.42 m²
9 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
440 640 zł
45.90 m²
9 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
445 230 zł
45.90 m²
9 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
436 335 zł
45.93 m²
9 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
402 000 zł
40.20 m²
10 000 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
417 978 zł
42.22 m²
9 900 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 510 899 zł
52.67-56.05 m²
oferty: 2
Project Name
1 piętro
510 899 zł
52.67 m²
9 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
543 685 zł
56.05 m²
9 700 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Industria

Bydgoszcz Bocianowo ul. Rycerska 22

Industria w skrócie
Kolejny etap realizacji osiedla już składającego się z 5 budynków od ulicy Pomorskiej, tym razem obejmie zabudowę od ulicy Rycerskiej. W pierwszej kolejności budowy planowany jest budynek I liczący pięć pięter i 89 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach. Do części z nich przynależeć będą tarasy do 21 m kw. Loftowy charakter inwestycji podkreśla dawny budynek dworca towarowego, które zostanie przekształcony w bramę do osiedla. Dla mieszkańców zaplanowano bawialnię i siłownię do prywatnego użytku, zielony dziedziniec z małą architekturą i placem zabaw. W budynkach zamontowano fotowoltaikę, nowoczesne cichobieżne windy, a wyjątkowy charakter tej inwestycji podkreślają przestronne, stylowe części wspólne. Znajdzie się tu również automat do czyszczenia butów, dyfuzory zapachu, mini warsztat rowerowy na terenie osiedla.

Industria – lokalizacja
Inwestycja powstaje na 5-hektarowym terenie rozciągającym się od ulicy Pomorskiej do Rycerskiej w Budgoszczy. Historycznie jest to bydgoska dzielnica Bocianów, ale ze względu na rozległość obszaru osiedle wkracza też na teren Śródmieścia.

Tereny zielone
W odległości 1,5 km znajduje się Park Jana Kochanowskiego, a 1,7 km – Ogród Botaniczny UKW. Blisko stąd również do atrakcyjnych terenów spacerowych nad Brdą, która po rewitalizacji zyskała nowoczesne i przyciągające mieszkańców oraz turystów oblicze.