Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 138 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód

Warszawa Bemowo ul. Lazurowa 21
od 475 640 zł
od 14 900 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2023
Parking Podziemny
Strona inwestycji www.domd.pl/pl-pl/warszawa/lista-inwestycji/dzielnica-metro-zachod

Oferty na sprzedaż

od 475 640 zł do 1 562 868 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 475 640 zł
25.21-34.43 m²
oferty: 37
Project Name
Parter
476 469 zł
25.21 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
477 603 zł
25.27 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
475 640 zł
25.30 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
508 416 zł
26.48 m²
19 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
511 064 zł
26.48 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
513 712 zł
26.48 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
516 360 zł
26.48 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
496 859 zł
26.57 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
536 382 zł
27.09 m²
19 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
550 739 zł
27.13 m²
20 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
510 984 zł
27.18 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
542 872 zł
27.28 m²
19 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
545 800 zł
27.29 m²
20 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
548 529 zł
27.29 m²
20 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
551 460 zł
27.30 m²
20 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
524 295 zł
27.45 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
520 421 zł
27.83 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
550 418 zł
27.94 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
562 191 zł
28.18 m²
19 950 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
562 191 zł
28.18 m²
19 950 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
565 009 zł
28.18 m²
20 050 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
561 450 zł
28.50 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
576 047 zł
29.02 m²
19 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
578 949 zł
29.02 m²
19 950 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
737 805 zł
29.22 m²
25 250 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
546 282 zł
29.37 m²
18 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
589 346 zł
29.69 m²
19 850 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
605 557 zł
30.43 m²
19 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
571 285 zł
30.55 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
574 340 zł
30.55 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
577 395 zł
30.55 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
580 450 zł
30.55 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
583 505 zł
30.55 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
570 825 zł
32.25 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
754 312 zł
33.75 m²
22 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
626 040 zł
33.84 m²
18 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
599 082 zł
34.43 m²
17 400 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 631 802 zł
31.86-45.53 m²
oferty: 85
Project Name
2 piętro
637 200 zł
31.86 m²
20 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
654 884 zł
32.42 m²
20 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
650 600 zł
32.53 m²
20 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
654 657 zł
32.57 m²
20 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
643 341 zł
32.74 m²
19 650 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
643 692 zł
33.18 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
647 010 zł
33.18 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
653 646 zł
33.18 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
642 420 zł
33.20 m²
19 350 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
657 360 zł
33.20 m²
19 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
647 400 zł
33.20 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
650 720 zł
33.20 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
654 040 zł
33.20 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
651 210 zł
33.31 m²
19 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
652 080 zł
33.44 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
655 424 zł
33.44 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
654 750 zł
33.75 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
664 875 zł
33.75 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
660 764 zł
34.06 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
667 680 zł
34.24 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
665 032 zł
34.28 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
665 032 zł
34.28 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
668 460 zł
34.28 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
671 888 zł
34.28 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
675 316 zł
34.28 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
684 361 zł
34.39 m²
19 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
664 885 zł
34.45 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
668 330 zł
34.45 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
671 775 zł
34.45 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
675 220 zł
34.45 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
669 494 zł
34.51 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
669 494 zł
34.51 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
672 945 zł
34.51 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
676 396 zł
34.51 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
679 847 zł
34.51 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
631 802 zł
34.81 m²
18 150 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
682 472 zł
34.82 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
701 712 zł
35.44 m²
19 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
663 380 zł
35.57 m²
18 650 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
696 266 zł
35.89 m²
19 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
692 677 zł
35.89 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
699 855 zł
35.89 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
704 032 zł
35.92 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
680 211 zł
35.99 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
821 160 zł
36 m²
22 810 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
685 330 zł
36.07 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
692 544 zł
36.07 m²
19 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
686 660 zł
36.14 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
683 802 zł
36.18 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
680 936 zł
36.22 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
681 688 zł
36.26 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
819 702 zł
36.27 m²
22 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
817 875 zł
36.35 m²
22 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
674 728 zł
36.67 m²
18 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
678 395 zł
36.67 m²
18 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
682 062 zł
36.67 m²
18 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
685 729 zł
36.67 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
710 626 zł
36.82 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
678 776 zł
36.89 m²
18 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
689 843 zł
36.89 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
686 340 zł
36.90 m²
18 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
682 835 zł
36.90 m²
18 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
819 772 zł
37.01 m²
22 150 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
853 080 zł
37.01 m²
23 050 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
666 954 zł
37.26 m²
17 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
680 725 zł
37.29 m²
18 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
691 915 zł
37.29 m²
18 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
829 925 zł
37.29 m²
22 250 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
694 710 zł
37.35 m²
18 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
698 445 zł
37.35 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
702 556 zł
37.36 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
710 410 zł
37.39 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
726 138 zł
38.42 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
729 980 zł
38.42 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
733 822 zł
38.42 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
741 699 zł
38.43 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
732 375 zł
38.75 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
747 875 zł
38.75 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
745 195 zł
39.85 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
781 572 zł
40.92 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
745 472 zł
40.96 m²
18 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
738 700 zł
41.50 m²
17 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
938 740 zł
42.67 m²
22 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
778 829 zł
43.51 m²
17 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
755 798 zł
45.53 m²
16 600 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 887 760 zł
49.32-59.40 m²
oferty: 6
Project Name
Parter
887 760 zł
49.32 m²
18 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 011 600 zł
56.20 m²
18 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
977 130 zł
59.22 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
983 218 zł
59.23 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
979 935 zł
59.39 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
986 040 zł
59.40 m²
16 600 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 204 700 zł
68.84-89.82 m²
oferty: 10
Project Name
1 piętro
1 204 700 zł
68.84 m²
17 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 290 036 zł
74.14 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 297 450 zł
74.14 m²
17 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 305 040 zł
74.15 m²
17 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 409 230 zł
74.17 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 411 161 zł
81.56 m²
17 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 419 318 zł
81.56 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 427 825 zł
81.59 m²
17 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 436 512 zł
81.62 m²
17 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 562 868 zł
89.82 m²
17 400 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód

Warszawa Bemowo ul. Lazurowa 21

O inwestycji Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód

www.domd.pl/pl-pl/warszawa/lista-inwestycji/dzielnica-metro-zachod

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód: Miejski Raj

Przedstawiamy wszystkim zainteresowanym dzielnicę mieszkaniową, która nie jest tylko miejscem do życia, ale tętniącą życiem społecznością - oto Metro Zachód. Ta dzielnica to unikalne połączenie funkcjonalności i artystycznej elegancji, oferująca różnorodność metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb.

O Metro Zachód słów kilka

Metro Zachód położone na warszawskim Bemowie to projekt mieszkaniowy, który bez wątpienia będzie w pełni funkcjonalną przestrzenią do życia. Posiada on całą niezbędną infrastrukturę handlowo-usługową, gwarantuje bezproblemowy dostęp do reszty miasta oraz tereny rekreacyjne, które umożliwiają mieszkańcom odpoczynek i integrację. Budynki mieszkalne będą ozdobione elementami artystycznymi, takimi jak neony, rzeźby i zieleń zaprojektowana z myślą o przestrzeniach wspólnych.

Według danych z 2023 roku, Bemowo zamieszkuje ponad 130 000 mieszkańców, z których ponad 65% jest aktywnych na rynku pracy. Dzielnica ta cieszy się wyższym niż średnia wskaźnikiem zieleni na mieszkańca w porównaniu z resztą Warszawy, jest też ceniona przez mieszkańców za spokojną i przyjazną rodzinom atmosferę.

Strategiczna lokalizacja Metro Zachód

Metro Zachód znajduje się w dzielnicy Chrzanów na Bemowie, przy ulicy Lazurowej, dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. W pobliżu planowana jest nowa stacja drugiej linii metra. Lokalizacja jest również obsługiwana przez liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, co umożliwia łatwe i szybkie dojazdy do innych części aglomeracji miejskiej.