Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 67 inwestycje w mieście Gdańsk. Szukaj wśród nich

Murapol Stoczniova

Gdańsk Młyniska ul. Twarda
od 396 798 zł
od 14 885 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/gdansk/murapol-stoczniova

Oferty na sprzedaż

od 396 798 zł do 818 801 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 396 798 zł
25.23-49.03 m²
oferty: 106
Project Name
Parter
435 848 zł
Najniższa cena:
425 126 zł
25.23 m²
17 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
397 372 zł
Najniższa cena:
373 404 zł
25.23 m²
15 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
430 512 zł
Najniższa cena:
419 781 zł
25.25 m²
17 050 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
396 798 zł
Najniższa cena:
386 041 zł
25.31 m²
15 677 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
441 027 zł
Najniższa cena:
387 243 zł
25.31 m²
17 425 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
440 916 zł
Najniższa cena:
430 146 zł
25.34 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
441 550 zł
Najniższa cena:
430 780 zł
25.34 m²
17 425 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
444 040 zł
Najniższa cena:
389 916 zł
25.41 m²
17 475 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
443 118 zł
Najniższa cena:
432 310 zł
25.43 m²
17 425 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
441 384 zł
Najniższa cena:
430 572 zł
25.44 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
439 822 zł
Najniższa cena:
429 001 zł
25.46 m²
17 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
441 094 zł
Najniższa cena:
430 274 zł
25.46 m²
17 325 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
443 119 zł
Najniższa cena:
432 264 zł
25.54 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
444 396 zł
Najniższa cena:
433 542 zł
25.54 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
443 174 zł
Najniższa cena:
432 302 zł
25.58 m²
17 325 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
442 931 zł
Najniższa cena:
380 901 zł
25.64 m²
17 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
444 213 zł
Najniższa cena:
433 316 zł
25.64 m²
17 325 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
444 854 zł
Najniższa cena:
433 957 zł
25.64 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
446 777 zł
Najniższa cena:
435 880 zł
25.64 m²
17 425 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
444 906 zł
Najniższa cena:
433 992 zł
25.68 m²
17 325 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
446 242 zł
Najniższa cena:
435 311 zł
25.72 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
447 528 zł
Najniższa cena:
436 597 zł
25.72 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
448 171 zł
Najniższa cena:
437 240 zł
25.72 m²
17 425 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
448 150 zł
Najniższa cena:
437 173 zł
25.83 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
449 442 zł
Najniższa cena:
438 464 zł
25.83 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
463 143 zł
Najniższa cena:
398 283 zł
26.81 m²
17 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
464 483 zł
Najniższa cena:
453 089 zł
26.81 m²
17 325 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
467 756 zł
Najniższa cena:
456 298 zł
26.96 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
467 343 zł
Najniższa cena:
455 728 zł
27.33 m²
17 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
471 280 zł
Najniższa cena:
459 584 zł
27.52 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
473 344 zł
Najniższa cena:
461 648 zł
27.52 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
485 754 zł
Najniższa cena:
473 646 zł
28.49 m²
17 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
565 692 zł
Najniższa cena:
552 109 zł
31.96 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
567 200 zł
Najniższa cena:
553 600 zł
32 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
568 800 zł
Najniższa cena:
489 944 zł
32 m²
17 775 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
570 745 zł
Najniższa cena:
501 354 zł
32.20 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
570 294 zł
Najniższa cena:
556 600 zł
32.22 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
556 946 zł
Najniższa cena:
543 244 zł
32.24 m²
17 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
570 648 zł
Najniższa cena:
556 946 zł
32.24 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
557 119 zł
Najniższa cena:
543 412 zł
32.25 m²
17 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
570 825 zł
Najniższa cena:
557 119 zł
32.25 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
571 710 zł
Najniższa cena:
557 982 zł
32.29 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
575 377 zł
Najniższa cena:
561 620 zł
32.36 m²
17 775 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
573 936 zł
Najniższa cena:
560 174 zł
32.38 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
575 554 zł
Najniższa cena:
561 793 zł
32.38 m²
17 775 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
613 980 zł
Najniższa cena:
600 210 zł
32.40 m²
18 950 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
576 666 zł
Najniższa cena:
562 820 zł
32.58 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
580 139 zł
Najniższa cena:
566 229 zł
32.72 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
581 776 zł
Najniższa cena:
567 866 zł
32.72 m²
17 775 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
567 600 zł
Najniższa cena:
553 575 zł
33 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
584 100 zł
Najniższa cena:
570 075 zł
33 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
570 766 zł
Najniższa cena:
556 724 zł
33.04 m²
17 275 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
602 217 zł
Najniższa cena:
528 700 zł
34.76 m²
17 325 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
598 861 zł
Najniższa cena:
583 999 zł
34.97 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
542 385 zł
Najniższa cena:
527 522 zł
34.97 m²
15 510 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
600 610 zł
Najniższa cena:
585 748 zł
34.97 m²
17 175 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
601 484 zł
Najniższa cena:
586 622 zł
34.97 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
603 232 zł
Najniższa cena:
588 370 zł
34.97 m²
17 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
546 567 zł
Najniższa cena:
496 230 zł
35.70 m²
15 310 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
610 006 zł
Najniższa cena:
594 778 zł
35.83 m²
17 025 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
610 902 zł
Najniższa cena:
595 674 zł
35.83 m²
17 050 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
615 771 zł
Najniższa cena:
600 467 zł
36.01 m²
17 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
626 888 zł
Najniższa cena:
611 375 zł
36.50 m²
17 175 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
625 919 zł
Najniższa cena:
610 385 zł
36.54 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
629 864 zł
Najniższa cena:
552 852 zł
36.61 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
663 470 zł
Najniższa cena:
647 052 zł
38.63 m²
17 175 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
649 696 zł
Najniższa cena:
632 220 zł
41.12 m²
15 800 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
657 300 zł
Najniższa cena:
562 516 zł
41.21 m²
15 950 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
657 300 zł
Najniższa cena:
639 785 zł
41.21 m²
15 950 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
652 465 zł
Najniższa cena:
634 942 zł
41.23 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
655 557 zł
Najniższa cena:
574 210 zł
41.23 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
652 781 zł
Najniższa cena:
635 250 zł
41.25 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
652 781 zł
Najniższa cena:
635 250 zł
41.25 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
654 844 zł
Najniższa cena:
637 312 zł
41.25 m²
15 875 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
654 844 zł
Najniższa cena:
637 312 zł
41.25 m²
15 875 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
655 875 zł
Najniższa cena:
638 344 zł
41.25 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
655 875 zł
Najniższa cena:
561 186 zł
41.25 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
660 124 zł
Najniższa cena:
642 368 zł
41.78 m²
15 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
663 542 zł
Najniższa cena:
645 722 zł
41.93 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
666 687 zł
Najniższa cena:
648 867 zł
41.93 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
663 700 zł
Najniższa cena:
645 876 zł
41.94 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
665 798 zł
Najniższa cena:
647 973 zł
41.94 m²
15 875 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
666 846 zł
Najniższa cena:
649 022 zł
41.94 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
665 812 zł
Najniższa cena:
647 902 zł
42.14 m²
15 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
670 189 zł
Najniższa cena:
652 190 zł
42.35 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
672 306 zł
Najniższa cena:
654 308 zł
42.35 m²
15 875 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
673 365 zł
Najniższa cena:
655 366 zł
42.35 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
677 716 zł
Najniższa cena:
659 657 zł
42.49 m²
15 950 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
686 400 zł
Najniższa cena:
668 168 zł
42.90 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
687 472 zł
Najniższa cena:
669 240 zł
42.90 m²
16 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
692 993 zł
Najniższa cena:
674 672 zł
43.11 m²
16 075 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
696 226 zł
Najniższa cena:
677 905 zł
43.11 m²
16 150 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
692 160 zł
Najniższa cena:
673 774 zł
43.26 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
693 242 zł
Najniższa cena:
674 856 zł
43.26 m²
16 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
698 620 zł
Najniższa cena:
680 149 zł
43.46 m²
16 075 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
699 706 zł
Najniższa cena:
681 236 zł
43.46 m²
16 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
762 458 zł
Najniższa cena:
741 883 zł
48.41 m²
15 750 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
788 697 zł
Najniższa cena:
691 234 zł
48.61 m²
16 225 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
787 237 zł
Najniższa cena:
766 552 zł
48.67 m²
16 175 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
793 402 zł
Najniższa cena:
772 620 zł
48.90 m²
16 225 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
815 408 zł
Najniższa cena:
794 625 zł
48.90 m²
16 675 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
818 801 zł
Najniższa cena:
797 963 zł
49.03 m²
16 700 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
447 010 zł
Najniższa cena:
436 139 zł
25.58 m²
17 475 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
568 800 zł
Najniższa cena:
489 944 zł
32 m²
17 775 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
1 piętro
599 610 zł
Najniższa cena:
584 837 zł
34.76 m²
17 250 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
1 piętro
600 610 zł
Najniższa cena:
585 748 zł
34.97 m²
17 175 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Murapol Stoczniova

Gdańsk Młyniska ul. Twarda

O inwestycji Murapol Stoczniova

murapol.pl/oferta/gdansk/murapol-stoczniova
WYBRANE APARTAMENTY INWESTYCYJNE W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 30000 ZŁ- 40000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 7280 ZŁ- 21520 ZŁ.
O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Największe atuty inwestycji

• Atrakcyjna lokalizacja przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej
• Duże okna portfenetrowe zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz
• Bliskość infrastruktury miejskiej w ramach koncepcji miasta 15-minutowego
• Pakiet antysmogowy w standardzie zapewnia czyste powietrze
• Bezpośrednia bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum
• Możliwość korzystania z nowoczesnych technologii inteligentnego domu
• Obecność prywatnych ogródków oraz przestronnych balkonów
• Wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku
• Cichobieżna winda w budynku
• Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
• Park w pobliżu osiedla - 450 m

Inwestuj w Młodym Mieście – odkryj Murapol Stoczniova
Murapol Stoczniova to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na historycznych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej, tuż nad brzegiem Martwej Wisły, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Gdańska. Dzięki bliskości komunikacji tramwajowej, zaledwie dwa przystanki dzielą to miejsce od Europejskiego Centrum Solidarności.
Dzięki doskonałej lokalizacji mieszkańcy zyskają dostęp zarówno do nowoczesnej infrastruktury, jak i zielonych terenów, które sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. To idealne miejsce dla osób, które szukają komfortowego życia w otoczeniu przyrody i miejskich udogodnień.