Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 10 inwestycje w mieście Bydgoszcz. Szukaj wśród nich

Murapol Rivo

Bydgoszcz Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto Śródmieście ul. Dworcowa
od 386 745 zł
od 9 749 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/bydgoszcz/murapol-rivo

Oferty na sprzedaż

od 386 745 zł do 803 559 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 386 745 zł
27.14-43.25 m²
oferty: 20
Project Name
1 piętro
386 745 zł
Najniższa cena:
332 797 zł
27.14 m²
14 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
388 780 zł
Najniższa cena:
367 747 zł
27.14 m²
14 325 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
390 816 zł
Najniższa cena:
343 796 zł
27.14 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
391 494 zł
Najniższa cena:
370 461 zł
27.14 m²
14 425 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
424 365 zł
Najniższa cena:
373 218 zł
29.78 m²
14 250 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
512 858 zł
Najniższa cena:
440 726 zł
36.83 m²
13 925 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
514 699 zł
Najniższa cena:
486 156 zł
36.83 m²
13 975 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
495 339 zł
Najniższa cena:
465 052 zł
39.08 m²
12 675 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
547 120 zł
Najniższa cena:
516 833 zł
39.08 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
550 051 zł
Najniższa cena:
519 764 zł
39.08 m²
14 075 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
551 028 zł
Najniższa cena:
520 741 zł
39.08 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
552 292 zł
Najniższa cena:
521 664 zł
39.52 m²
13 975 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
553 280 zł
Najniższa cena:
522 652 zł
39.52 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
555 256 zł
Najniższa cena:
524 628 zł
39.52 m²
14 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
556 244 zł
Najniższa cena:
489 060 zł
39.52 m²
14 075 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
557 232 zł
Najniższa cena:
526 604 zł
39.52 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
559 208 zł
Najniższa cena:
528 580 zł
39.52 m²
14 150 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
594 688 zł
Najniższa cena:
522 568 zł
43.25 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
597 931 zł
Najniższa cena:
564 412 zł
43.25 m²
13 825 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
600 094 zł
Najniższa cena:
566 575 zł
43.25 m²
13 875 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 540 782 zł
41.21-46.57 m²
oferty: 28
Project Name
2 piętro
576 940 zł
Najniższa cena:
507 192 zł
41.21 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
579 000 zł
Najniższa cena:
547 063 zł
41.21 m²
14 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
580 031 zł
Najniższa cena:
548 093 zł
41.21 m²
14 075 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
583 122 zł
Najniższa cena:
551 184 zł
41.21 m²
14 150 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
582 059 zł
Najniższa cena:
549 780 zł
41.65 m²
13 975 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
583 100 zł
Najniższa cena:
550 821 zł
41.65 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
585 182 zł
Najniższa cena:
552 904 zł
41.65 m²
14 050 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
587 265 zł
Najniższa cena:
554 986 zł
41.65 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
590 150 zł
Najniższa cena:
556 887 zł
42.92 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
593 369 zł
Najniższa cena:
560 106 zł
42.92 m²
13 825 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
595 515 zł
Najniższa cena:
562 252 zł
42.92 m²
13 875 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
597 661 zł
Najniższa cena:
564 398 zł
42.92 m²
13 925 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
577 272 zł
Najniższa cena:
543 885 zł
43.08 m²
13 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
579 426 zł
Najniższa cena:
496 895 zł
43.08 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
582 657 zł
Najniższa cena:
549 270 zł
43.08 m²
13 525 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
583 734 zł
Najniższa cena:
550 347 zł
43.08 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
584 811 zł
Najniższa cena:
551 424 zł
43.08 m²
13 575 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
540 782 zł
Najniższa cena:
514 206 zł
43.55 m²
12 418 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
600 990 zł
Najniższa cena:
567 239 zł
43.55 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
602 079 zł
Najniższa cena:
568 328 zł
43.55 m²
13 825 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
604 256 zł
Najniższa cena:
570 505 zł
43.55 m²
13 875 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
605 345 zł
Najniższa cena:
571 594 zł
43.55 m²
13 900 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
606 434 zł
Najniższa cena:
572 682 zł
43.55 m²
13 925 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
607 738 zł
Najniższa cena:
520 199 zł
46.57 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
610 067 zł
Najniższa cena:
573 975 zł
46.57 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
611 231 zł
Najniższa cena:
575 140 zł
46.57 m²
13 125 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
614 724 zł
Najniższa cena:
539 630 zł
46.57 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
615 888 zł
Najniższa cena:
579 796 zł
46.57 m²
13 225 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 583 576 zł
48.93-54.51 m²
oferty: 22
Project Name
1 piętro
628 750 zł
Najniższa cena:
590 830 zł
48.93 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
629 974 zł
Najniższa cena:
538 768 zł
48.93 m²
12 875 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
632 420 zł
Najniższa cena:
540 995 zł
48.93 m²
12 925 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
636 090 zł
Najniższa cena:
598 169 zł
48.93 m²
13 000 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
637 313 zł
Najniższa cena:
599 392 zł
48.93 m²
13 025 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
648 589 zł
Najniższa cena:
609 010 zł
51.07 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
651 398 zł
Najniższa cena:
571 314 zł
51.09 m²
12 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
652 675 zł
Najniższa cena:
613 080 zł
51.09 m²
12 775 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
655 229 zł
Najniższa cena:
615 634 zł
51.09 m²
12 825 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
664 337 zł
Najniższa cena:
623 797 zł
52.31 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
666 952 zł
Najniższa cena:
570 035 zł
52.31 m²
12 750 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
670 876 zł
Najniższa cena:
630 336 zł
52.31 m²
12 825 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
673 491 zł
Najniższa cena:
632 951 zł
52.31 m²
12 875 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
650 876 zł
Najniższa cena:
555 279 zł
52.49 m²
12 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
652 188 zł
Najniższa cena:
611 508 zł
52.49 m²
12 425 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
654 813 zł
Najniższa cena:
614 133 zł
52.49 m²
12 475 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
656 125 zł
Najniższa cena:
615 445 zł
52.49 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
657 437 zł
Najniższa cena:
616 758 zł
52.49 m²
12 525 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
583 576 zł
Najniższa cena:
508 102 zł
53.49 m²
10 910 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
663 276 zł
Najniższa cena:
621 821 zł
53.49 m²
12 400 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
664 613 zł
Najniższa cena:
623 158 zł
53.49 m²
12 425 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
671 836 zł
Najniższa cena:
629 590 zł
54.51 m²
12 325 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 719 164 zł
58.35-65.33 m²
oferty: 7
Project Name
2 piętro
719 164 zł
Najniższa cena:
673 942 zł
58.35 m²
12 325 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
720 622 zł
Najniższa cena:
631 493 zł
58.35 m²
12 350 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
724 999 zł
Najniższa cena:
618 598 zł
58.35 m²
12 425 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
727 916 zł
Najniższa cena:
621 252 zł
58.35 m²
12 475 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
798 659 zł
Najniższa cena:
680 706 zł
65.33 m²
12 225 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
800 292 zł
Najniższa cena:
701 154 zł
65.33 m²
12 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
803 559 zł
Najniższa cena:
752 928 zł
65.33 m²
12 300 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Murapol Rivo

O inwestycji Murapol Rivo

murapol.pl/oferta/bydgoszcz/murapol-rivo

Murapol Rivo - Nowoczesność w sercu historycznego Śródmieścia Bydgoszczy

WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 30000 ZŁ- 40000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 6000 ZŁ-13200 ZŁ . O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Murapol Rivo to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który doskonale wpisuje się w historyczny charakter ulicy Dworcowej, wprowadzając jednocześnie nowoczesne akcenty w śródmieście Bydgoszczy. Architektura budynku harmonijnie łączy współczesne formy z zabytkową tkanką kamienic z przełomu XIX i XX wieku.

Idealna lokalizacja w centrum Bydgoszczy

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana w sercu Bydgoszczy. Wystarczy kilka minut, aby dotrzeć na malownicze bulwary nad Brdą, a w zaledwie 15 minut spacerem można dojść do Starego Rynku, mijając po drodze takie atrakcje jak Opera Nova czy zrewitalizowana Wyspa Młyńska.

Nowoczesne mieszkania dopasowane do różnych potrzeb

W ramach projektu Murapol Rivo oferujemy 122 nowoczesne mieszkania w 6-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Dzięki różnorodnym metrażom i układom, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe, każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno rodziny z dziećmi, pary, single, jak i osoby szukające bezpiecznej inwestycji dla swoich oszczędności.

Technologia na wyciągnięcie ręki

Każde mieszkanie zostało wyposażone w Home Management System, który umożliwia zdalne zarządzanie instalacjami domowymi poprzez smartfon. Możliwość regulacji oświetlenia, temperatury czy zaworów wody z dowolnego miejsca zapewnia wygodę i oszczędność czasu.