Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 138 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

PIASTOVA OSADA

Warszawa Ursus ul. Henryka II Pobożnego
od 484 852 zł
od 13 150 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2026

Oferty na sprzedaż

od 484 852 zł do 892 754 zł
Zaktualizowano 13.05.2026
1 pok.
od 484 852 zł
29.79-29.85 m²
oferty: 2
Project Name
Parter
484 852 zł
29.79 m²
16 276 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
491 032 zł
29.85 m²
16 450 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 505 445 zł
30.33-46.88 m²
oferty: 26
Project Name
2 piętro
505 445 zł
30.33 m²
16 665 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
516 094 zł
31.09 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
528 212 zł
31.82 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
525 030 zł
31.82 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
526 515 zł
31.91 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
529 706 zł
31.91 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
530 204 zł
31.94 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
527 010 zł
31.94 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
559 350 zł
33.90 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
554 514 zł
33.97 m²
16 324 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
557 108 zł
33.97 m²
16 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
560 505 zł
33.97 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
553 059 zł
34.20 m²
16 171 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
554 187 zł
34.28 m²
16 166 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
557 212 zł
34.29 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
553 784 zł
34.29 m²
16 150 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
560 642 zł
34.29 m²
16 350 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
556 905 zł
34.47 m²
16 152 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
556 852 zł
34.47 m²
16 150 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
564 120 zł
34.93 m²
16 150 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
567 612 zł
34.93 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
562 392 zł
35.04 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
569 400 zł
35.04 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
587 337 zł
37.40 m²
15 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
608 762 zł
39.85 m²
15 276 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
707 888 zł
46.88 m²
15 100 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 695 330 zł
44.86-62.66 m²
oferty: 31
Project Name
3 piętro
695 330 zł
44.86 m²
15 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
757 114 zł
50.14 m²
15 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
767 142 zł
50.14 m²
15 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
775 251 zł
50.67 m²
15 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
770 184 zł
50.67 m²
15 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
782 700 zł
52.04 m²
15 040 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
798 750 zł
53.25 m²
15 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
793 872 zł
53.28 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
788 544 zł
53.28 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
799 200 zł
53.28 m²
15 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
811 825 zł
53.65 m²
15 132 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
806 090 zł
54.10 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
800 680 zł
54.10 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
811 500 zł
54.10 m²
15 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
854 404 zł
57.73 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
860 177 zł
57.73 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
835 776 zł
58.04 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
842 494 zł
58.04 m²
14 516 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
841 580 zł
58.04 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
842 486 zł
59.33 m²
14 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
854 352 zł
59.33 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
846 000 zł
60 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
848 562 zł
61.49 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
854 711 zł
61.49 m²
13 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
842 413 zł
61.49 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
869 820 zł
62.13 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
882 246 zł
62.13 m²
14 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
876 033 zł
62.13 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
864 708 zł
62.66 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
858 442 zł
62.66 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
870 974 zł
62.66 m²
13 900 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 892 754 zł
67.89 m²
oferty: 1
Project Name
1 piętro
892 754 zł
67.89 m²
13 150 zł /m²
dostępne

Lokalizacja PIASTOVA OSADA

Warszawa Ursus ul. Henryka II Pobożnego

O inwestycji PIASTOVA OSADA

www.victoriadom.pl
Piastova Osada to nowoczesne, kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o rodzinach, młodych parach i wszystkich, którzy szukają równowagi między miejską wygodą a spokojem codziennego życia. Osiedle powstaje przy ul. Henryka II Pobożnego, w zacisznej części warszawskiego Ursusa – Gołąbkach. To miejsce o przyjaznym, sąsiedzkim charakterze, gdzie nowoczesna architektura współgra z otoczeniem. Osiedle oferuje świetne połączenie z miastem – blisko stąd do stacji Warszawa Gołąbki oraz trasy S8, co zapewnia szybki dojazd do centrum i poza Warszawę.

Newsy i aktualizacje PIASTOVA OSADA

Nowe oferty

13.05.2026
+ 16 zdj.
dodano nowe oferty (19)
Przejdź do ofert

Nowa cena

13.05.2026
Minimalna cena za m2 zmieniono z 13 700 zl na 13 150 zl. Ta cena jest dostępna dla 4-pokojowego mieszkania o 67,89 m2 powierzchnia

Nowe oferty

27.04.2026
+ 6 zdj.
dodano nowe oferty (9)

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji PIASTOVA OSADA?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 484 852 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji PIASTOVA OSADA?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji PIASTOVA OSADA posiada 67,89, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 29,79.