Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 7 inwestycje w mieście Kostrzyn (gm.). Szukaj wśród nich

Osiedle Gwiazdowo II ETAP 5

Gwiazdowo ul. Półwiejska 88
od 319 000 zł
od 7 485 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 2 kwartał 2027

Oferty na sprzedaż

od 319 000 zł do 379 000 zł
Zaktualizowano 21.05.2026
3 pok.
od 319 000 zł
41.48-45.29 m²
oferty: 16
Project Name
Parter
359 000 zł
41.48 m²
8 655 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
319 000 zł
41.48 m²
7 690 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
339 000 zł
41.48 m²
8 173 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
339 000 zł
41.48 m²
8 173 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
339 000 zł
41.48 m²
8 173 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
339 000 zł
41.48 m²
8 173 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
339 000 zł
41.48 m²
8 173 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
355 000 zł
41.48 m²
8 558 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
379 000 zł
45.29 m²
8 368 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
359 000 zł
45.29 m²
7 927 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
359 000 zł
45.29 m²
7 927 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
359 000 zł
45.29 m²
7 927 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
339 000 zł
45.29 m²
7 485 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
359 000 zł
45.29 m²
7 927 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
359 000 zł
45.29 m²
7 927 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
369 000 zł
45.29 m²
8 147 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Osiedle Gwiazdowo II ETAP 5

Gwiazdowo ul. Półwiejska 88
Inwestycje w pobliżu
W podobnej cenie

O inwestycji Osiedle Gwiazdowo II ETAP 5

gwiazdowo.com
Szukasz miejsca, które łączy spokój, naturę i nowoczesność?

Inwestycja Gwiazdowo gm. Kostrzyn to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o wygodzie i komforcie codziennego życia – idealne dla rodzin, par, singli i seniorów.

To jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w Wielkopolsce, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz do życia na najwyższym poziomie - od funkcjonalnych mieszkań i domów z ogrodem, przez kompleksową infrastrukturę, aż po strefy relaksu i rozrywki.

Na terenie osiedla znajdziesz zarówno przestrzeń do odpoczynku, jak i do aktywnego spędzania czasu - wszystko zaplanowane z myślą o wygodzie mieszkańców, z doskonałą komunikacją z Poznaniem (15 min) i Swarzędzem (10 min).

Dlaczego warto wybrać Gwiazdowo?

• Nowy etap inwestycji – 312 nowych lokali (40–75 m²) - szeroki wybór układów i metraży dopasowanych do różnych potrzeb

  • Pierwsza dzielnica składająca się z 450 lokali już wybudowana - możliwość zobaczenia na żywo zrealizowanego osiedla oraz domów i mieszkań i standardu wykonania

  • Własny ogród i do 2 miejsc postojowych w cenie każdego lokalu

  • Nowoczesne, energooszczędne rozwiązania – panele fotowoltaiczne, ogrzewanie elektryczne

  • Kompletna infrastruktura na miejscu – sklepy, restauracja, kawiarnia, drogeria, gabinety lekarskie

  • Placówki edukacyjne – żłobek, przedszkole, szkoła z dojazdem autobusowym