Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 53 inwestycje w mieście Łódź. Szukaj wśród nich

Modern Helenów

Łódź Bałuty ul. Smugowa 10
od 308 490 zł

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 2 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji modernhelenow.pl

Oferty na sprzedaż

od 308 490 zł do 1 138 518 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 308 490 zł
27.36-34.25 m²
oferty: 78
Project Name
345 726 zł
27.36 m²
12 636 zł /m²
dostępne
Project Name
348 643 zł
27.53 m²
12 664 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
341 037 zł
27.53 m²
12 388 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
346 543 zł
27.53 m²
12 588 zł /m²
dostępne
Project Name
350 976 zł
27.60 m²
12 717 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
349 543 zł
27.77 m²
12 587 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
355 097 zł
27.77 m²
12 787 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
357 874 zł
27.77 m²
12 887 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
344 112 zł
27.78 m²
12 387 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
344 112 zł
27.78 m²
12 387 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
349 668 zł
27.78 m²
12 587 zł /m²
dostępne
Project Name
353 775 zł
27.87 m²
12 694 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
352 668 zł
28.02 m²
12 586 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
358 272 zł
28.02 m²
12 786 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
361 074 zł
28.02 m²
12 886 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
308 490 zł
Najniższa cena:
294 320 zł
28.34 m²
12 385 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
351 000 zł
28.34 m²
12 385 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
356 668 zł
28.34 m²
12 585 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
359 668 zł
28.58 m²
12 585 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
365 384 zł
28.58 m²
12 785 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
368 242 zł
28.58 m²
12 885 zł /m²
dostępne
Project Name
365 026 zł
28.82 m²
12 666 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
357 642 zł
28.88 m²
12 384 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
357 642 zł
28.88 m²
12 384 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
363 418 zł
28.88 m²
12 584 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
366 293 zł
29.11 m²
12 583 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
372 115 zł
29.11 m²
12 783 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
375 026 zł
29.11 m²
12 883 zł /m²
dostępne
Project Name
370 309 zł
29.33 m²
12 626 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
363 177 zł
29.33 m²
12 382 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
363 177 zł
29.33 m²
12 382 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
369 043 zł
29.33 m²
12 582 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
369 043 zł
29.33 m²
12 582 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
374 909 zł
29.33 m²
12 782 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
381 170 zł
29.59 m²
12 882 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
371 518 zł
31.22 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
371 518 zł
31.22 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
377 762 zł
31.22 m²
12 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
371 875 zł
31.25 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
371 875 zł
31.25 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
378 125 zł
31.25 m²
12 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
378 125 zł
31.25 m²
12 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
384 375 zł
31.25 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
381 874 zł
31.36 m²
12 177 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
328 562 zł
Najniższa cena:
312 882 zł
31.36 m²
11 977 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
375 602 zł
31.36 m²
11 977 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
381 874 zł
31.36 m²
12 177 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
381 029 zł
31.49 m²
12 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
387 327 zł
31.49 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
390 476 zł
31.49 m²
12 400 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
390 848 zł
31.52 m²
12 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
384 899 zł
31.61 m²
12 176 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
391 221 zł
31.61 m²
12 376 zł /m²
dostępne
Project Name
414 668 zł
32.61 m²
12 712 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
392 262 zł
32.76 m²
11 974 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
343 122 zł
Najniższa cena:
326 742 zł
32.76 m²
11 974 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
398 814 zł
32.76 m²
12 174 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
393 928 zł
32.90 m²
11 974 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
393 928 zł
32.90 m²
11 974 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
400 508 zł
32.90 m²
12 174 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
402 081 zł
33.03 m²
12 173 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
408 687 zł
33.03 m²
12 373 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
411 990 zł
33.03 m²
12 473 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
403 654 zł
33.15 m²
12 173 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
410 286 zł
33.15 m²
12 373 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
413 602 zł
33.15 m²
12 473 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
399 640 zł
33.38 m²
11 972 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
399 640 zł
33.38 m²
11 972 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
406 316 zł
33.38 m²
12 172 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
409 462 zł
33.64 m²
12 172 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
416 190 zł
33.64 m²
12 372 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
419 554 zł
33.64 m²
12 472 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
407 137 zł
34.01 m²
11 971 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
407 137 zł
34.01 m²
11 971 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
413 939 zł
34.01 m²
12 171 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
416 843 zł
34.25 m²
12 171 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
423 693 zł
34.25 m²
12 371 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
427 118 zł
34.25 m²
12 471 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 428 415 zł
38.72-52.10 m²
oferty: 71
Project Name
6 piętro
474 177 zł
38.72 m²
12 243 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
494 969 zł
40.43 m²
12 243 zł /m²
dostępne
Project Name
501 566 zł
43.03 m²
11 656 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
492 960 zł
43.03 m²
11 456 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
428 415 zł
Najniższa cena:
443 278 zł
43.03 m²
11 456 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
505 858 zł
43.40 m²
11 656 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
514 538 zł
43.40 m²
11 856 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
508 178 zł
43.60 m²
11 655 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
516 898 zł
43.60 m²
11 855 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
516 898 zł
43.60 m²
11 855 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
525 618 zł
43.60 m²
12 055 zł /m²
dostępne
Project Name
443 384 zł
Najniższa cena:
458 610 zł
43.66 m²
11 655 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
500 142 zł
43.66 m²
11 455 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
500 142 zł
43.66 m²
11 455 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
508 874 zł
43.66 m²
11 655 zł /m²
dostępne
Project Name
511 890 zł
43.92 m²
11 655 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
503 106 zł
43.92 m²
11 455 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
534 576 zł
43.98 m²
12 155 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
504 018 zł
44 m²
11 455 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
504 018 zł
44 m²
11 455 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
512 818 zł
44 m²
11 655 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
513 282 zł
44.04 m²
11 655 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
522 090 zł
44.04 m²
11 855 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
516 182 zł
44.29 m²
11 655 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
525 040 zł
44.29 m²
11 855 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
517 458 zł
44.40 m²
11 654 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
526 338 zł
44.40 m²
11 854 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
530 778 zł
44.40 m²
11 954 zł /m²
dostępne
Project Name
526 274 zł
45.16 m²
11 654 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
517 242 zł
45.16 m²
11 454 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
517 242 zł
45.16 m²
11 454 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
526 274 zł
45.16 m²
11 654 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
530 798 zł
45.55 m²
11 653 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
539 908 zł
45.55 m²
11 853 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
527 388 zł
46.05 m²
11 453 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
458 313 zł
Najniższa cena:
474 298 zł
46.05 m²
11 453 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
536 598 zł
46.05 m²
11 653 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
550 528 zł
46.45 m²
11 852 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
547 154 zł
46.96 m²
11 651 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
556 546 zł
46.96 m²
11 851 zł /m²
dostępne
Project Name
560 134 zł
47.87 m²
11 701 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
565 578 zł
49.40 m²
11 449 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
575 458 zł
49.40 m²
11 649 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
565 920 zł
49.43 m²
11 449 zł /m²
dostępne
Project Name
578 590 zł
49.67 m²
11 649 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
568 656 zł
49.67 m²
11 449 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
568 656 zł
49.67 m²
11 449 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
578 590 zł
49.67 m²
11 649 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
579 982 zł
49.79 m²
11 649 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
589 940 zł
49.79 m²
11 849 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
594 919 zł
49.79 m²
11 949 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
571 392 zł
49.91 m²
11 448 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
571 392 zł
49.91 m²
11 448 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
581 374 zł
49.91 m²
11 648 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
583 230 zł
50.07 m²
11 648 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
593 244 zł
50.07 m²
11 848 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
585 898 zł
50.30 m²
11 648 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
595 958 zł
50.30 m²
11 848 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
600 988 zł
50.30 m²
11 948 zł /m²
dostępne
Project Name
589 726 zł
50.63 m²
11 648 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
579 600 zł
50.63 m²
11 448 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
579 600 zł
50.63 m²
11 448 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
589 726 zł
50.63 m²
11 648 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
594 134 zł
51.01 m²
11 647 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
604 336 zł
51.01 m²
11 847 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
591 684 zł
51.69 m²
11 447 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
591 684 zł
51.69 m²
11 447 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
602 022 zł
51.69 m²
11 647 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
602 022 zł
51.69 m²
11 647 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
612 360 zł
51.69 m²
11 847 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
622 408 zł
52.10 m²
11 946 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 616 794 zł
66.78-81.73 m²
oferty: 22
Project Name
616 794 zł
Najniższa cena:
583 404 zł
66.78 m²
10 736 zł /m²
dostępne
Project Name
732 464 zł
67.48 m²
10 855 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
644 250 zł
Najniższa cena:
636 693 zł
72.66 m²
10 367 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
767 772 zł
72.66 m²
10 567 zł /m²
dostępne
Project Name
788 616 zł
72.90 m²
10 818 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
770 292 zł
72.90 m²
10 566 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
774 177 zł
73.27 m²
10 566 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
788 831 zł
73.27 m²
10 766 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
685 182 zł
Najniższa cena:
648 207 zł
73.95 m²
10 765 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
810 897 zł
73.95 m²
10 965 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
818 292 zł
73.95 m²
11 065 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
817 203 zł
78.87 m²
10 361 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
817 203 zł
78.87 m²
10 361 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
700 746 zł
Najniższa cena:
661 012 zł
79.08 m²
10 361 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
825 134 zł
79.64 m²
10 361 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
847 362 zł
80.23 m²
10 560 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
852 612 zł
80.73 m²
10 560 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
840 069 zł
81.09 m²
10 360 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
840 069 zł
81.09 m²
10 360 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
856 287 zł
81.09 m²
10 560 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
863 112 zł
81.73 m²
10 559 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
879 460 zł
81.73 m²
10 759 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 695 290 zł
78.45-95.19 m²
oferty: 15
Project Name
1 piętro
695 290 zł
Najniższa cena:
661 621 zł
78.45 m²
10 362 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
812 980 zł
78.45 m²
10 362 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
828 672 zł
78.45 m²
10 562 zł /m²
dostępne
Project Name
835 182 zł
79.08 m²
10 561 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
835 182 zł
79.08 m²
10 561 zł /m²
dostępne
Project Name
874 830 zł
82.06 m²
10 661 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
874 856 zł
86.14 m²
10 156 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
892 084 zł
86.14 m²
10 356 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
904 238 zł
87.32 m²
10 355 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
921 702 zł
87.32 m²
10 555 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
930 434 zł
87.32 m²
10 655 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
942 260 zł
90.01 m²
10 468 zł /m²
dostępne
Project Name
972 771 zł
95.19 m²
10 219 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
947 217 zł
95.19 m²
9 951 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
947 217 zł
95.19 m²
9 951 zł /m²
dostępne
5 pok.
od 779 702 zł
90.10-111.37 m²
oferty: 11
Project Name
1 piętro
896 832 zł
90.10 m²
9 954 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
896 832 zł
90.10 m²
9 954 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
779 702 zł
Najniższa cena:
734 652 zł
90.10 m²
10 154 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
927 275 zł
91.33 m²
10 153 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
945 541 zł
91.33 m²
10 353 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
954 674 zł
91.33 m²
10 453 zł /m²
dostępne
Project Name
1 138 518 zł
109.60 m²
10 388 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
876 497 zł
Najniższa cena:
876 497 zł
110.03 m²
9 966 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 118 563 zł
110.03 m²
10 166 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
931 680 zł
Najniższa cena:
869 395 zł
110.05 m²
9 966 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 132 097 zł
111.37 m²
10 165 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Modern Helenów

Łódź Bałuty ul. Smugowa 10

O inwestycji Modern Helenów

modernhelenow.pl

Modern Helenów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w północnej części Łodzi, na Bałutach — w wyjątkowym sąsiedztwie Parku Helenów. Charakter osiedla podkreśla jego architektura: budynek w formie ściętego prostokąta, podzielony na trzy sekcje, stworzy spokojny dziedziniec sprzyjający codziennemu odpoczynkowi. Zapytaj w formularzu o osiedle Modern Helenów i odkryj nowe mieszkania Łodzi.

Dlaczego warto?

• Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Helenów, dziedziniec i rekreacyjna strefa osiedlowa.

  • Bogata oferta mieszkań – od kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne, wszystkie z dużymi przeszkleniami i funkcjonalnymi układami.

  • Dwukondygnacyjny garaż podziemny, komórki lokatorskie i pełna infrastruktura usługowa w najbliższej okolicy.

  • Szybki dojazd do centrum, blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej.

  • Przystanki autobusowe i tramwajowe w odległości kilku kroków.

Nowoczesna architektura i bogata oferta mieszkań
W Modern Helenów powstaną 234 mieszkania o różnych metrażach - od kompaktowych kawalerek po przestronne, wielosypialniane apartamenty. Duże okna zadbają o naturalne światło i widok na zieleń, a przemyślane układy pomieszczeń zapewnią komfort użytkowania.
Pod budynkiem zaplanowano dwupoziomowy garaż podziemny z 206 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Zielone, spokojne miejsce do życia
W północnej części osiedla powstanie strefa rekreacyjna — przestrzeń zielona idealna do wypoczynku, spaceru i spotkań sąsiedzkich. Połączenie zielonego otoczenia parku z architekturą osiedla sprawia, że Modern Helenów stanie się prawdziwym azylem w mieście.