Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 87 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

VIVA PIAST

Kraków Mistrzejowice ul. Powstańców
od 581 089 zł
od 15 614 zł /m²
Mieszkania bez CZEKANIA!

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości Zakończono
Dostępne od 4 kwartał 2025

Oferty na sprzedaż

od 581 089 zł do 803 548 zł
Zaktualizowano 13.05.2026
1 pok.
od 652 701 zł
39.54 m²
oferty: 1
Project Name
Parter
652 701 zł
39.54 m²
16 507 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 581 089 zł
34.65-50.53 m²
oferty: 22
Project Name
Parter
593 839 zł
34.65 m²
17 133 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
591 452 zł
34.69 m²
17 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
586 310 zł
34.74 m²
16 877 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
598 550 zł
34.77 m²
17 215 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
592 097 zł
34.92 m²
16 956 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
600 856 zł
35 m²
17 167 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
596 574 zł
35.02 m²
17 035 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
596 422 zł
35.04 m²
17 016 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
608 237 zł
35.09 m²
17 334 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
603 022 zł
35.13 m²
17 165 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
603 662 zł
35.13 m²
17 184 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
581 089 zł
36.54 m²
15 903 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
611 125 zł
37.43 m²
16 327 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
615 556 zł
37.52 m²
16 406 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
650 385 zł
41.07 m²
15 836 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
654 208 zł
41.90 m²
15 614 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
684 174 zł
42.19 m²
16 216 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
675 182 zł
42.19 m²
16 003 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
687 834 zł
42.29 m²
16 265 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
723 310 zł
44.11 m²
16 398 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
731 328 zł
44.67 m²
16 372 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
803 548 zł
50.53 m²
15 902 zł /m²
dostępne

Lokalizacja VIVA PIAST

Kraków Mistrzejowice ul. Powstańców

O inwestycji VIVA PIAST

www.victoriadom.pl

Główne zalety

✅ Bliskość obszarów zielonych

✅ Punkty do ładowania pojazdów elektrycznych

✅ Sąsiedztwo dużych marketów

Podsumowanie

Nazwa naszego projektu "Viva Piast 3" oznacza rozpoczęcie następnej fazy budowy nowoczesnego osiedla mieszkalnego w Mistrzejowicach w Krakowie. Ten zaciszny i spokojny rejon sprawia, że jest to idealna oferta dla rodzin z dziećmi i singli pragnących cieszyć się pełnią życia. W ramach tej fazy przewidziano stworzenie 99 mieszkań o powierzchniach od 30 do 83 mkw z balkonami lub ogródkami.

Lokalizacja

Osiedle jest położone w Mistrzejowicach, w północno-wschodniej części Krakowa, przy ulicy Piasta Kołodzieja. Do centrum można dotrzeć w zaledwie 15 minut. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają połączenia z resztą miasta. W niedalekiej przyszłości możliwe będzie podróżowanie Szybką Koleją Aglomeracyjną.

Obszary zielone

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się co najmniej kilka propozycji dla osób pragnących odpoczynku na łonie natury. Najbliżej – bo jedynie 6 minut pieszo – znajduje się park na os. Piastów. 10 minut więcej trzeba przejść, aby dotrzeć do Polnego Ogrodu Krakowian z łąką kwietną i ławkami. Tylko kilometr dzieli inwestycję od plant Mistrzejowickich. Można tam spędzić czas z dzieckiem na placu zabaw, trenować na otwartym powietrzu, czy też sprawdzić swoje umiejętności w skateparku. Jest tam także miejsce do wyprowadzania psów. Aby dotrzeć do Zalewu Zesławickiego trzeba zarezerwować 25 minut.