Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 53 inwestycje w mieście Łódź. Szukaj wśród nich

Murapol Ergo

Łódź Polesie Stare Polesie ul. Legionów
od 325 579 zł
od 9 125 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/lodz/murapol-ergo

Oferty na sprzedaż

od 325 579 zł do 767 152 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 325 579 zł
27.07-44.11 m²
oferty: 57
Project Name
4 piętro
345 142 zł
Najniższa cena:
303 319 zł
27.07 m²
12 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
346 710 zł
Najniższa cena:
338 520 zł
27.30 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
325 579 zł
Najniższa cena:
278 035 zł
27.65 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
333 664 zł
Najniższa cena:
285 366 zł
27.69 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
329 936 zł
Najniższa cena:
321 530 zł
28.02 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
362 100 zł
Najniższa cena:
353 580 zł
28.40 m²
12 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
362 966 zł
Najniższa cena:
354 392 zł
28.58 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
347 277 zł
Najniższa cena:
338 649 zł
28.76 m²
12 075 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
340 415 zł
Najniższa cena:
298 568 zł
28.91 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
349 088 zł
Najniższa cena:
340 398 zł
28.97 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
347 880 zł
Najniższa cena:
339 183 zł
28.99 m²
12 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
408 126 zł
Najniższa cena:
398 370 zł
32.52 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
408 125 zł
Najniższa cena:
398 330 zł
32.65 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
392 213 zł
Najniższa cena:
382 346 zł
32.89 m²
11 925 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
392 938 zł
Najniższa cena:
383 032 zł
33.02 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
391 406 zł
Najniższa cena:
381 496 zł
33.03 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
431 846 zł
Najniższa cena:
370 277 zł
34.40 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
432 850 zł
Najniższa cena:
371 138 zł
34.49 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
424 842 zł
Najniższa cena:
363 818 zł
34.54 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
433 250 zł
Najniższa cena:
371 391 zł
34.65 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
413 559 zł
Najniższa cena:
353 459 zł
34.68 m²
11 925 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
414 358 zł
Najniższa cena:
354 093 zł
34.82 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
415 467 zł
Najniższa cena:
355 089 zł
34.84 m²
11 925 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
405 945 zł
Najniższa cena:
346 371 zł
34.92 m²
11 625 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
409 968 zł
Najniższa cena:
399 456 zł
35.04 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
411 838 zł
Najniższa cena:
401 322 zł
35.04 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
440 772 zł
Najniższa cena:
377 556 zł
35.69 m²
12 350 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
442 130 zł
Najniższa cena:
431 390 zł
35.79 m²
12 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
440 463 zł
Najniższa cena:
429 720 zł
35.81 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
442 431 zł
Najniższa cena:
431 640 zł
35.97 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
423 900 zł
Najniższa cena:
413 100 zł
36 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
425 784 zł
Najniższa cena:
414 936 zł
36.15 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
424 998 zł
Najniższa cena:
414 146 zł
36.17 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
423 306 zł
Najniższa cena:
412 452 zł
36.18 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
447 070 zł
Najniższa cena:
436 210 zł
36.20 m²
12 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
426 642 zł
Najniższa cena:
415 750 zł
36.31 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
446 736 zł
Najniższa cena:
435 840 zł
36.32 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
429 316 zł
Najniższa cena:
418 378 zł
36.46 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
430 402 zł
Najniższa cena:
419 414 zł
36.63 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
467 828 zł
Najniższa cena:
456 370 zł
38.19 m²
12 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
467 992 zł
Najniższa cena:
456 484 zł
38.36 m²
12 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
450 918 zł
Najniższa cena:
439 356 zł
38.54 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
441 522 zł
Najniższa cena:
429 903 zł
38.72 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
451 321 zł
Najniższa cena:
439 699 zł
38.74 m²
11 650 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
482 772 zł
Najniższa cena:
470 950 zł
39.40 m²
12 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
482 754 zł
Najniższa cena:
470 883 zł
39.57 m²
12 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
452 694 zł
Najniższa cena:
440 781 zł
39.71 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
465 075 zł
Najniższa cena:
453 150 zł
39.75 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
464 952 zł
Najniższa cena:
452 978 zł
39.90 m²
11 650 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
493 308 zł
Najniższa cena:
481 226 zł
40.27 m²
12 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
492 758 zł
Najniższa cena:
480 641 zł
40.39 m²
12 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
474 318 zł
Najniższa cena:
462 156 zł
40.54 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
473 689 zł
Najniższa cena:
461 491 zł
40.65 m²
11 650 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
511 712 zł
Najniższa cena:
498 648 zł
43.55 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
511 524 zł
Najniższa cena:
498 408 zł
43.72 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
497 168 zł
Najniższa cena:
483 998 zł
43.90 m²
11 325 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
497 340 zł
Najniższa cena:
484 107 zł
44.11 m²
11 275 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 382 928 zł
32.38-53.42 m²
oferty: 78
Project Name
4 piętro
406 369 zł
Najniższa cena:
396 655 zł
32.38 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
382 928 zł
Najniższa cena:
335 741 zł
32.94 m²
11 625 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
392 700 zł
Najniższa cena:
382 800 zł
33 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
387 926 zł
Najniższa cena:
377 915 zł
33.36 m²
11 625 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
435 338 zł
Najniższa cena:
424 762 zł
35.25 m²
12 350 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
436 943 zł
Najniższa cena:
426 329 zł
35.38 m²
12 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
435 420 zł
Najniższa cena:
424 800 zł
35.40 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
418 837 zł
Najniższa cena:
357 674 zł
35.57 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
437 511 zł
Najniższa cena:
374 668 zł
35.57 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
419 945 zł
Najniższa cena:
409 223 zł
35.74 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
421 192 zł
Najniższa cena:
410 461 zł
35.77 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
422 295 zł
Najniższa cena:
411 513 zł
35.94 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
485 183 zł
Najniższa cena:
473 585 zł
38.65 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
485 500 zł
Najniższa cena:
473 848 zł
38.84 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
465 194 zł
Najniższa cena:
453 491 zł
39.01 m²
11 925 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
490 956 zł
Najniższa cena:
479 220 zł
39.11 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
466 361 zł
Najniższa cena:
454 604 zł
39.19 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
465 112 zł
Najniższa cena:
453 338 zł
39.25 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
490 625 zł
Najniższa cena:
478 850 zł
39.25 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
469 726 zł
Najniższa cena:
457 909 zł
39.39 m²
11 925 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
470 407 zł
Najniższa cena:
458 548 zł
39.53 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
469 497 zł
Najniższa cena:
457 611 zł
39.61 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
502 878 zł
Najniższa cena:
490 858 zł
40.07 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
503 000 zł
Najniższa cena:
490 928 zł
40.24 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
482 008 zł
Najniższa cena:
469 882 zł
40.42 m²
11 925 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
497 105 zł
Najniższa cena:
484 931 zł
40.58 m²
12 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
463 855 zł
Najniższa cena:
406 508 zł
40.60 m²
11 425 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
463 524 zł
Najniższa cena:
451 326 zł
40.65 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
497 272 zł
Najniższa cena:
485 044 zł
40.76 m²
12 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
511 914 zł
Najniższa cena:
499 678 zł
40.79 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
478 998 zł
Najniższa cena:
466 716 zł
40.94 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
512 125 zł
Najniższa cena:
499 834 zł
40.97 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
511 570 zł
Najniższa cena:
499 244 zł
41.09 m²
12 450 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
487 035 zł
Najniższa cena:
474 705 zł
41.10 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
476 196 zł
Najniższa cena:
463 854 zł
41.14 m²
11 575 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
511 624 zł
Najniższa cena:
499 246 zł
41.26 m²
12 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
488 254 zł
Najniższa cena:
475 867 zł
41.29 m²
11 825 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
486 425 zł
Najniższa cena:
474 032 zł
41.31 m²
11 775 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
490 472 zł
Najniższa cena:
478 054 zł
41.39 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
490 054 zł
Najniższa cena:
477 595 zł
41.53 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
471 592 zł
Najniższa cena:
459 128 zł
41.55 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
493 316 zł
Najniższa cena:
480 826 zł
41.63 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
494 145 zł
Najniższa cena:
481 635 zł
41.70 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
493 004 zł
Najniższa cena:
480 470 zł
41.78 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
493 594 zł
Najniższa cena:
481 045 zł
41.83 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
479 028 zł
Najniższa cena:
466 422 zł
42.02 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
499 833 zł
Najniższa cena:
487 179 zł
42.18 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
478 856 zł
Najniższa cena:
466 200 zł
42.19 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
479 084 zł
Najniższa cena:
466 420 zł
42.21 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
499 258 zł
Najniższa cena:
486 565 zł
42.31 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
483 510 zł
Najniższa cena:
470 730 zł
42.60 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
566 702 zł
Najniższa cena:
552 234 zł
48.23 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
565 695 zł
Najniższa cena:
551 190 zł
48.35 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
549 036 zł
Najniższa cena:
534 492 zł
48.48 m²
11 325 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
548 642 zł
Najniższa cena:
534 044 zł
48.66 m²
11 275 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
564 828 zł
Najniższa cena:
550 030 zł
49.33 m²
11 450 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
563 844 zł
Najniższa cena:
549 006 zł
49.46 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
549 848 zł
Najniższa cena:
467 533 zł
49.76 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
604 428 zł
Najniższa cena:
516 936 zł
50.16 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
603 480 zł
Najniższa cena:
588 393 zł
50.29 m²
12 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
582 466 zł
Najniższa cena:
567 338 zł
50.43 m²
11 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
557 804 zł
Najniższa cena:
488 394 zł
50.48 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
580 612 zł
Najniższa cena:
565 130 zł
51.61 m²
11 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
579 600 zł
Najniższa cena:
564 075 zł
51.75 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
619 044 zł
Najniższa cena:
603 372 zł
52.24 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
617 966 zł
Najniższa cena:
602 255 zł
52.37 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
598 614 zł
Najniższa cena:
582 861 zł
52.51 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
597 918 zł
Najniższa cena:
582 114 zł
52.68 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
596 828 zł
Najniższa cena:
581 018 zł
52.70 m²
11 325 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
611 572 zł
Najniższa cena:
595 688 zł
52.95 m²
11 550 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
627 576 zł
Najniższa cena:
611 688 zł
52.96 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
610 420 zł
Najniższa cena:
594 496 zł
53.08 m²
11 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
626 462 zł
Najniższa cena:
610 535 zł
53.09 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
594 622 zł
Najniższa cena:
578 659 zł
53.21 m²
11 175 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
606 822 zł
Najniższa cena:
590 853 zł
53.23 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
593 519 zł
Najniższa cena:
577 514 zł
53.35 m²
11 125 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
605 976 zł
Najniższa cena:
589 960 zł
53.39 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
604 982 zł
Najniższa cena:
588 956 zł
53.42 m²
11 325 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 526 323 zł
52.01-53.03 m²
oferty: 8
Project Name
4 piętro
616 318 zł
Najniższa cena:
600 716 zł
52.01 m²
11 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
615 724 zł
Najniższa cena:
600 070 zł
52.18 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
596 790 zł
Najniższa cena:
581 085 zł
52.35 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
590 175 zł
Najniższa cena:
574 437 zł
52.46 m²
11 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
596 216 zł
Najniższa cena:
580 456 zł
52.53 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
540 054 zł
Najniższa cena:
501 948 zł
52.56 m²
10 275 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
589 792 zł
Najniższa cena:
573 994 zł
52.66 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
526 323 zł
Najniższa cena:
487 876 zł
53.03 m²
9 925 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 597 509 zł
53.49-66.48 m²
oferty: 13
Project Name
4 piętro
617 810 zł
Najniższa cena:
601 762 zł
53.49 m²
11 550 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
617 550 zł
Najniższa cena:
601 440 zł
53.70 m²
11 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
601 886 zł
Najniższa cena:
585 728 zł
53.86 m²
11 175 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
600 416 zł
Najniższa cena:
584 225 zł
53.97 m²
11 125 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
597 509 zł
Najniższa cena:
549 931 zł
61.79 m²
9 670 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
682 780 zł
Najniższa cena:
664 242 zł
61.79 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
681 340 zł
Najniższa cena:
662 758 zł
61.94 m²
11 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
670 572 zł
Najniższa cena:
586 750 zł
62.09 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
604 953 zł
Najniższa cena:
554 203 zł
62.27 m²
9 715 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
767 152 zł
Najniższa cena:
747 398 zł
65.84 m²
11 650 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
766 296 zł
Najniższa cena:
746 478 zł
66.06 m²
11 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
745 762 zł
Najniższa cena:
725 876 zł
66.29 m²
11 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
729 728 zł
Najniższa cena:
709 781 zł
66.48 m²
10 975 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Murapol Ergo

Łódź Polesie Stare Polesie ul. Legionów

O inwestycji Murapol Ergo

murapol.pl/oferta/lodz/murapol-ergo
WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 30000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 12100 ZŁ-26150 ZŁ.
O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Najważniejsze atuty
✅ Klasyczna architektura budynku z kompaktowymi mieszkaniami
✅ Atrakcyjne inwestycyjnie 2-pokojowe mieszkania i kawalerki
✅ Wewnętrzny dziedziniec i przyjazne mieszkańcom przestrzenie wspólne
✅ Lokalizacja blisko atrakcji łódzkich mieszczących się przy placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej

Murapol Ergo w skrócie
Czteropiętrowy budynek o klasycznej architekturze z wewnętrznym dziedzińcem oraz przyjaznymi przestrzeniami wspólnymi. Oferuje kompaktowe mieszkania o różnych układach, od kawalerek po przestronne lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Zróżnicowane metraże – od 25 do 66 mkw. – sprawiają, że inwestycja spełni oczekiwania zarówno studentów, jak i rodzin. To miejsce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców, gdzie każda przestrzeń została zaprojektowana w sposób maksymalnie funkcjonalny. Bryła budynku w kształcie niedomkniętego kwadratu pozwoliła zoptymalizować układy mieszkań, minimalizując powierzchnię przedpokojów i zwiększając przestrzeń użytkową. Inwestycja została wyposażona w system smart home, który podnosi komfort codziennego użytkowania. W standardzie przewidziano także pakiet antysmogowy, zapewniający czystsze powietrze we wnętrzach. Dzięki dużym oknom portfenetrowym wnętrza mieszkań są jasne i przestronne. Mieszkańcy mogą cieszyć się balkonami o powierzchni dochodzącej do 9 mkw., a lokale na parterze posiadają prywatne ogródki, do 60 mkw. Budynek został podłączony do miejskiego węzła cieplnego, co gwarantuje efektywne ogrzewanie. Części wspólne wyróżniają się wysokim standardem wykończenia, energooszczędne oświetlenie LED przyczynia się do zmniejszenia kosztów eksploatacji, a zielony dach wpływa na poprawę mikroklimatu i estetykę otoczenia. Komfort mieszkańców podnoszą szybkie i ciche windy, a dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewniają komórki lokatorskie oraz wózkownie. W planie inwestycji znalazło się również miejsce na przestrzeń coworkingową czy bawialnię dla najmłodszych. Dla zmotoryzowanych zaplanowano miejsca postojowe zarówno w hali garażowej, jak i na zewnątrz budynku. Dodatkowym atutem jest stacja ładowania samochodów elektrycznych, a dla miłośników rowerów – wygodne stojaki. Na terenie inwestycji znajdują się również lokale usługowe, co ułatwi codzienne funkcjonowanie.