Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 87 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

Murapol Prado

Kraków Prądnik Biały ul. Piaszczysta
od 520 618 zł
od 13 225 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/krakow/murapol-prado

Oferty na sprzedaż

od 520 618 zł do 1 147 503 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 520 618 zł
27.01-27.42 m²
oferty: 2
Project Name
Parter
520 618 zł
Najniższa cena:
509 138 zł
27.01 m²
19 275 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
534 690 zł
Najniższa cena:
523 036 zł
27.42 m²
19 500 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 584 146 zł
35.26-53.24 m²
oferty: 34
Project Name
Parter
617 932 zł
Najniższa cena:
602 946 zł
35.26 m²
17 525 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
584 146 zł
Najniższa cena:
542 550 zł
36.17 m²
16 150 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
664 028 zł
Najniższa cena:
648 128 zł
37.40 m²
17 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
673 435 zł
Najniższa cena:
657 310 zł
37.94 m²
17 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
673 064 zł
Najniższa cena:
656 880 zł
38.08 m²
17 675 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
683 716 zł
Najniższa cena:
667 527 zł
38.09 m²
17 950 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
682 986 zł
Najniższa cena:
666 679 zł
38.36 m²
17 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
683 908 zł
Najniższa cena:
667 532 zł
38.53 m²
17 750 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
684 262 zł
Najniższa cena:
667 879 zł
38.54 m²
17 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
686 902 zł
Najniższa cena:
670 501 zł
38.59 m²
17 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
688 522 zł
Najniższa cena:
672 037 zł
38.79 m²
17 750 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
692 323 zł
Najniższa cena:
589 368 zł
38.84 m²
17 825 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
686 674 zł
Najniższa cena:
670 162 zł
38.85 m²
17 675 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
690 034 zł
Najniższa cena:
673 489 zł
38.93 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
695 090 zł
Najniższa cena:
678 494 zł
39.04 m²
17 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
690 916 zł
Najniższa cena:
674 302 zł
39.09 m²
17 675 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
694 466 zł
Najniższa cena:
677 814 zł
39.18 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
696 415 zł
Najniższa cena:
679 717 zł
39.29 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
701 236 zł
Najniższa cena:
596 955 zł
39.34 m²
17 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
704 168 zł
Najniższa cena:
687 355 zł
39.56 m²
17 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
703 788 zł
Najniższa cena:
686 936 zł
39.65 m²
17 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
700 990 zł
Najniższa cena:
684 135 zł
39.65 m²
17 675 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
704 142 zł
Najniższa cena:
687 283 zł
39.67 m²
17 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
707 728 zł
Najniższa cena:
690 830 zł
39.76 m²
17 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
704 746 zł
Najniższa cena:
687 848 zł
39.76 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
714 410 zł
Najniższa cena:
697 495 zł
39.79 m²
17 950 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
707 000 zł
Najniższa cena:
601 510 zł
40 m²
17 675 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
686 541 zł
Najniższa cena:
582 798 zł
40.09 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
690 854 zł
Najniższa cena:
673 659 zł
40.46 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
700 556 zł
Najniższa cena:
683 246 zł
40.72 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
706 051 zł
Najniższa cena:
688 478 zł
41.35 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
692 017 zł
Najniższa cena:
674 001 zł
42.39 m²
16 325 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
696 098 zł
Najniższa cena:
677 976 zł
42.64 m²
16 325 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
851 840 zł
Najniższa cena:
829 213 zł
53.24 m²
16 000 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 757 068 zł
48.28-56.34 m²
oferty: 22
Project Name
1 piętro
792 999 zł
Najniższa cena:
772 480 zł
48.28 m²
16 425 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
757 068 zł
Najniższa cena:
698 832 zł
50.64 m²
14 950 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
833 117 zł
Najniższa cena:
811 362 zł
51.19 m²
16 275 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
834 275 zł
Najniższa cena:
812 456 zł
51.34 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
836 860 zł
Najniższa cena:
707 732 zł
51.42 m²
16 275 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
837 023 zł
Najniższa cena:
707 870 zł
51.43 m²
16 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
836 730 zł
Najniższa cena:
814 779 zł
51.65 m²
16 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
838 026 zł
Najniższa cena:
816 041 zł
51.73 m²
16 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
842 075 zł
Najniższa cena:
820 052 zł
51.82 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
844 835 zł
Najniższa cena:
822 774 zł
51.91 m²
16 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
841 590 zł
Najniższa cena:
819 511 zł
51.95 m²
16 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
843 526 zł
Najniższa cena:
821 362 zł
52.15 m²
16 175 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
844 173 zł
Najniższa cena:
821 992 zł
52.19 m²
16 175 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
846 612 zł
Najniższa cena:
824 402 zł
52.26 m²
16 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
868 815 zł
Najniższa cena:
845 916 zł
53.88 m²
16 125 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
870 622 zł
Najniższa cena:
847 604 zł
54.16 m²
16 075 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
871 194 zł
Najniższa cena:
848 125 zł
54.28 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
870 080 zł
Najniższa cena:
846 968 zł
54.38 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
880 748 zł
Najniższa cena:
857 534 zł
54.62 m²
16 125 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
881 948 zł
Najniższa cena:
858 594 zł
54.95 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
802 129 zł
Najniższa cena:
778 410 zł
55.81 m²
14 372 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
888 764 zł
Najniższa cena:
864 819 zł
56.34 m²
15 775 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 863 650 zł
53.60-72.39 m²
oferty: 33
Project Name
3 piętro
864 300 zł
Najniższa cena:
841 520 zł
53.60 m²
16 125 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
863 650 zł
Najniższa cena:
840 781 zł
53.81 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
973 460 zł
Najniższa cena:
948 117 zł
59.63 m²
16 325 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
960 111 zł
Najniższa cena:
934 688 zł
59.82 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
968 559 zł
Najniższa cena:
943 110 zł
59.88 m²
16 175 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
974 512 zł
Najniższa cena:
949 025 zł
59.97 m²
16 250 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
961 120 zł
Najniższa cena:
935 590 zł
60.07 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
977 199 zł
Najniższa cena:
825 635 zł
60.79 m²
16 075 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
978 729 zł
Najniższa cena:
952 812 zł
60.98 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
995 520 zł
Najniższa cena:
969 076 zł
62.22 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
996 840 zł
Najniższa cena:
970 320 zł
62.40 m²
15 975 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 005 051 zł
Najniższa cena:
978 438 zł
62.62 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 006 816 zł
Najniższa cena:
980 156 zł
62.73 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 006 425 zł
Najniższa cena:
979 650 zł
63 m²
15 975 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 007 703 zł
Najniższa cena:
980 894 zł
63.08 m²
15 975 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 005 027 zł
Najniższa cena:
978 205 zł
63.11 m²
15 925 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 019 041 zł
Najniższa cena:
991 845 zł
63.99 m²
15 925 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 024 480 zł
Najniższa cena:
997 267 zł
64.03 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 024 636 zł
Najniższa cena:
997 377 zł
64.14 m²
15 975 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 037 632 zł
Najniższa cena:
1 010 156 zł
64.65 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 033 532 zł
Najniższa cena:
905 355 zł
64.90 m²
15 925 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 038 215 zł
Najniższa cena:
1 010 594 zł
64.98 m²
15 975 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 038 694 zł
Najniższa cena:
1 011 061 zł
65.02 m²
15 975 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 040 800 zł
Najniższa cena:
1 013 154 zł
65.05 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 037 195 zł
Najniższa cena:
908 564 zł
65.13 m²
15 925 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 043 327 zł
Najniższa cena:
1 015 570 zł
65.31 m²
15 975 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 042 610 zł
Najniższa cena:
1 014 785 zł
65.47 m²
15 925 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 076 052 zł
Najniższa cena:
908 496 zł
67.56 m²
15 925 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 076 215 zł
Najniższa cena:
942 622 zł
67.90 m²
15 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 076 891 zł
Najniższa cena:
1 047 970 zł
68.05 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 141 676 zł
Najniższa cena:
1 111 063 zł
72.03 m²
15 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 145 572 zł
Najniższa cena:
1 114 806 zł
72.39 m²
15 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 147 503 zł
Najniższa cena:
1 005 148 zł
72.17 m²
15 900 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Murapol Prado

Kraków Prądnik Biały ul. Piaszczysta

O inwestycji Murapol Prado

murapol.pl/oferta/krakow/murapol-prado

Najważniejsze atuty inwestycji Murapol Prado

• ✅ Nowoczesna architektura harmonizująca z otoczeniem

  • ✅ Lokalizacja w malowniczym rejonie Doliny Prądnika

  • ✅ Szeroki wybór mieszkań o różnorodnych metrażach

  • ✅ Home Management System dla wygody mieszkańców

WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 20000 ZŁ- 52000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 13200 ZŁ-21000 ZŁ . O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Murapol Prado – komfort i nowoczesność

Inwestycja Murapol Prado to 3- i 4-piętrowe budynki idealnie wpisujące się w sielski charakter okolicy. Mieszkania o metrażach od 25 do 70 m² zaprojektowano z myślą o potrzebach zarówno singli, jak i rodzin. Do wyboru są układy od 1 do 4 pokoi.

W przestrzeniach wspólnych zastosowano wysokiej jakości materiały, takie jak płytki gresowe o minimalistycznym designie, panele imitujące drewno oraz energooszczędne oświetlenie LED. Hol wejściowy ozdabiają duże lustra i estetyczne skrzynki pocztowe.

Inteligentne technologie i ekologiczne rozwiązania

• System Home Management pozwala na zdalne zarządzanie ogrzewaniem, oświetleniem i wodą.

  • Filtry antysmogowe w oknach zapewniają świeże i czyste powietrze.

  • Termoizolacyjne łączniki w balkonach zmniejszają straty ciepła i obniżają koszty energii.

  • Dachy obsadzone zielenią ekstensywną poprawiają jakość powietrza i obniżają temperaturę otoczenia.