Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 138 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

Murapol Urcity

Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien
od 554 160 zł
od 12 200 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/warszawa/murapol-urcity

Oferty na sprzedaż

od 554 160 zł do 1 039 762 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 554 160 zł
26.42-31.69 m²
oferty: 5
Project Name
Parter
554 160 zł
Najniższa cena:
532 363 zł
26.42 m²
20 975 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
555 691 zł
Najniższa cena:
533 886 zł
26.43 m²
21 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
557 012 zł
Najniższa cena:
535 208 zł
26.43 m²
21 075 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
595 514 zł
Najniższa cena:
515 172 zł
28.19 m²
21 125 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
621 916 zł
Najniższa cena:
536 195 zł
31.69 m²
19 625 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 790 513 zł
41.73-58.06 m²
oferty: 14
Project Name
7 piętro
871 114 zł
Najniższa cena:
836 686 zł
41.73 m²
20 875 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
790 513 zł
Najniższa cena:
755 590 zł
42.33 m²
18 675 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
806 111 zł
Najniższa cena:
770 595 zł
43.05 m²
18 725 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
793 135 zł
Najniższa cena:
757 330 zł
43.40 m²
18 275 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
802 924 zł
Najniższa cena:
767 069 zł
43.46 m²
18 475 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
802 924 zł
Najniższa cena:
767 069 zł
43.46 m²
18 475 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
805 096 zł
Najniższa cena:
769 242 zł
43.46 m²
18 525 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
813 856 zł
Najniższa cena:
777 903 zł
43.58 m²
18 675 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
833 274 zł
Najniższa cena:
796 265 zł
44.86 m²
18 575 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
835 518 zł
Najniższa cena:
798 508 zł
44.86 m²
18 625 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
838 321 zł
Najniższa cena:
801 286 zł
44.89 m²
18 675 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
840 565 zł
Najniższa cena:
803 531 zł
44.89 m²
18 725 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
843 373 zł
Najniższa cena:
806 314 zł
44.92 m²
18 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
988 472 zł
Najniższa cena:
796 482 zł
58.06 m²
17 025 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 837 695 zł
47.80-59.59 m²
oferty: 16
Project Name
1 piętro
837 695 zł
Najniższa cena:
798 260 zł
47.80 m²
17 525 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
854 425 zł
Najniższa cena:
814 990 zł
47.80 m²
17 875 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
839 015 zł
Najniższa cena:
754 173 zł
52.21 m²
16 070 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
925 422 zł
Najniższa cena:
882 349 zł
52.21 m²
17 725 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
930 643 zł
Najniższa cena:
887 570 zł
52.21 m²
17 825 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
938 964 zł
Najniższa cena:
893 729 zł
54.83 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
941 705 zł
Najniższa cena:
896 470 zł
54.83 m²
17 175 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
983 008 zł
Najniższa cena:
935 512 zł
57.57 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
983 862 zł
Najniższa cena:
936 325 zł
57.62 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
973 181 zł
Najniższa cena:
924 300 zł
59.25 m²
16 425 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
993 919 zł
Najniższa cena:
945 038 zł
59.25 m²
16 775 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
993 919 zł
Najniższa cena:
945 038 zł
59.25 m²
16 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
918 348 zł
Najniższa cena:
869 310 zł
59.44 m²
15 450 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
996 308 zł
Najniższa cena:
947 163 zł
59.57 m²
16 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 017 158 zł
Najniższa cena:
968 012 zł
59.57 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 017 499 zł
Najniższa cena:
968 338 zł
59.59 m²
17 075 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 889 828 zł
54.87-59.74 m²
oferty: 48
Project Name
3 piętro
942 392 zł
Najniższa cena:
897 124 zł
54.87 m²
17 175 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
945 136 zł
Najniższa cena:
899 868 zł
54.87 m²
17 225 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
996 881 zł
Najniższa cena:
853 200 zł
59.25 m²
16 825 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
902 081 zł
Najniższa cena:
853 200 zł
59.25 m²
15 225 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
993 967 zł
Najniższa cena:
944 937 zł
59.43 m²
16 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 014 767 zł
Najniższa cena:
965 738 zł
59.43 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 014 938 zł
Najniższa cena:
965 900 zł
59.44 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 017 910 zł
Najniższa cena:
968 872 zł
59.44 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 034 778 zł
Najniższa cena:
985 715 zł
59.47 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 012 817 zł
Najniższa cena:
963 738 zł
59.49 m²
17 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 015 792 zł
Najniższa cena:
966 712 zł
59.49 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 015 792 zł
Najniższa cena:
966 712 zł
59.49 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 036 788 zł
Najniższa cena:
987 700 zł
59.50 m²
17 425 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 036 788 zł
Najniższa cena:
987 700 zł
59.50 m²
17 425 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 039 762 zł
Najniższa cena:
990 675 zł
59.50 m²
17 475 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 019 622 zł
Najniższa cena:
873 452 zł
59.54 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 019 622 zł
Najniższa cena:
970 502 zł
59.54 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
996 141 zł
Najniższa cena:
947 004 zł
59.56 m²
16 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 016 987 zł
Najniższa cena:
967 850 zł
59.56 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 020 136 zł
Najniższa cena:
970 991 zł
59.57 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 020 136 zł
Najniższa cena:
970 991 zł
59.57 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 023 115 zł
Najniższa cena:
973 970 zł
59.57 m²
17 175 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 020 650 zł
Najniższa cena:
971 480 zł
59.60 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 018 012 zł
Najniższa cena:
968 825 zł
59.62 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 024 145 zł
Najniższa cena:
974 950 zł
59.63 m²
17 175 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 012 898 zł
Najniższa cena:
963 670 zł
59.67 m²
16 975 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 015 882 zł
Najniższa cena:
966 654 zł
59.67 m²
17 025 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 018 865 zł
Najniższa cena:
969 638 zł
59.67 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 021 849 zł
Najniższa cena:
972 621 zł
59.67 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 021 849 zł
Najniższa cena:
972 621 zł
59.67 m²
17 125 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 019 378 zł
Najniższa cena:
970 125 zł
59.70 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
980 737 zł
Najniższa cena:
838 926 zł
59.71 m²
16 425 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 001 635 zł
Najniższa cena:
952 374 zł
59.71 m²
16 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 019 719 zł
Najniższa cena:
873 405 zł
59.72 m²
17 075 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
937 455 zł
Najniższa cena:
888 186 zł
59.72 m²
15 698 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 036 142 zł
Najniższa cena:
888 335 zł
59.72 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 036 142 zł
Najniższa cena:
986 873 zł
59.72 m²
17 350 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 039 128 zł
Najniższa cena:
989 859 zł
59.72 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 039 128 zł
Najniższa cena:
890 873 zł
59.72 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
889 828 zł
Najniższa cena:
840 559 zł
59.72 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 001 803 zł
Najniższa cena:
952 534 zł
59.72 m²
16 775 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 001 803 zł
Najniższa cena:
952 534 zł
59.72 m²
16 775 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
909 237 zł
Najniższa cena:
859 968 zł
59.72 m²
15 225 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 004 789 zł
Najniższa cena:
955 520 zł
59.72 m²
16 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 002 138 zł
Najniższa cena:
952 853 zł
59.74 m²
16 775 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 005 126 zł
Najniższa cena:
955 840 zł
59.74 m²
16 825 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 005 126 zł
Najniższa cena:
955 840 zł
59.74 m²
16 825 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 008 112 zł
Najniższa cena:
958 827 zł
59.74 m²
16 875 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Murapol Urcity

Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien

O inwestycji Murapol Urcity

murapol.pl/oferta/warszawa/murapol-urcity
WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 20000 ZŁ- 40000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 14700-49575 ZŁ.
O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Najważniejsze atuty

✅ Zróżnicowane metraże mieszkaniowe
✅ Szereg nowoczesnych i ekologicznych udogodnień dla mieszkańców
✅ Aż dwa balkony i rozległe tarasy z ogródkami przynależne do części mieszkań
✅ Doskonała lokalizacja w dynamicznie rozwijającym się Ursusie

Murapol Urcity w skrócie
Projekt obejmuje cztery budynki o wysokości sześciu i ośmiu pięter, które doskonale wpisują się w lokalny krajobraz. Mieszkania zostały zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną funkcjonalność – w ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i lokale dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. W ramach inwestycji powstanie 406 mieszkań o metrażach od 26 do 60 mkw. Ich przemyślane układy pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Powierzchnia korytarzy została zminimalizowana, aby zwiększyć funkcjonalność sypialni oraz stref dziennych, gdzie mieszkańcy spędzają najwięcej czasu. Duże, portfenetrowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz, a przestrzenie rekreacyjne, takie jak tarasy wyłożone kostką z przydomowymi ogródkami o powierzchni nawet do 73 mkw. czy dwa balkony w wybranych mieszkaniach, sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. Osiedle zostało wyposażone w nowoczesne rozwiązania, w tym system smart home oraz pakiet antysmogowy, który zapewnia wyższy komfort życia. W wybranych lokalach zastosowano dwustronną ekspozycję, a ogrzewanie pochodzi z miejskiego węzła cieplnego. Części wspólne wyróżniają się wysokim standardem wykończenia, a energooszczędne oświetlenie LED dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter inwestycji. Komfort mieszkańców podnoszą szybkie i ciche windy, komórki lokatorskie oraz boksy garażowe. Przewidziano również rowerownie, wózkownie, a także miejsca postojowe zarówno w halach garażowych, jak i na parkingach naziemnych. Osiedle będzie wyposażone w stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe, co sprzyja ekologicznemu stylowi życia. Dodatkowo w ramach inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych oraz lokale usługowe, które ułatwią mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. W duchu sportowej aktywności, tak niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu, oddamy w ręce mieszkańców Murapol Gym, czyli siłownię wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt umożliwiający regulację obciążenia. Dzięki temu rozwiązaniu zarówno amatorzy, jak i osoby zaawansowane będą mogły przeprowadzić trening angażujący wszystkie partie mięśniowe. A rozpoczynający dopiero swoją przygodę z profesjonalnym sprzętem otrzymają wsparcie w postaci darmowych wskazówek na urządzeniach, jak skutecznie trenować.