Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 87 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

Osiedle Fi

Kraków Podgórze Podgórze Stare ul. Rzemieślnicza 22
od 625 598 zł
od 16 428 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2026

Oferty na sprzedaż

od 625 598 zł do 2 162 086 zł
Zaktualizowano 30.04.2026
1 pok.
od 625 598 zł
26.49-43.46 m²
oferty: 13
Project Name
5 piętro
675 810 zł
26.49 m²
25 512 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
625 598 zł
26.59 m²
23 528 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
634 522 zł
26.96 m²
23 536 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
810 796 zł
32.77 m²
24 742 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
706 212 zł
33.11 m²
21 323 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
736 563 zł
33.15 m²
22 212 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
758 546 zł
33.21 m²
22 841 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
774 089 zł
33.21 m²
23 309 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
752 992 zł
33.27 m²
22 633 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
828 107 zł
37.90 m²
21 844 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
836 671 zł
37.94 m²
22 052 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
854 431 zł
37.94 m²
22 521 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
897 076 zł
43.46 m²
20 641 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 734 017 zł
30.96-57.81 m²
oferty: 95
Project Name
4 piętro
749 998 zł
30.96 m²
24 225 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
766 957 zł
31.06 m²
24 693 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
747 401 zł
31.12 m²
24 017 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
764 977 zł
32.81 m²
23 315 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
780 332 zł
32.81 m²
23 783 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
736 798 zł
32.84 m²
22 436 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
734 017 zł
32.84 m²
22 351 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
758 846 zł
32.84 m²
23 107 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
799 762 zł
35.96 m²
22 240 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
816 591 zł
35.96 m²
22 708 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
744 875 zł
35.97 m²
20 702 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
776 189 zł
35.97 m²
21 573 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
792 723 zł
35.97 m²
22 032 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
849 894 zł
37.39 m²
22 731 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
807 799 zł
37.70 m²
21 427 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
809 060 zł
37.76 m²
21 426 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
824 873 zł
37.76 m²
21 845 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
801 206 zł
37.76 m²
21 218 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
833 864 zł
37.81 m²
22 054 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
852 001 zł
37.83 m²
22 522 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
835 153 zł
37.86 m²
22 053 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
852 876 zł
37.86 m²
22 521 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
922 538 zł
38.70 m²
23 838 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
944 159 zł
40.40 m²
23 370 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
981 437 zł
41.86 m²
23 446 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
890 395 zł
42.45 m²
20 975 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
908 371 zł
42.48 m²
21 384 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
928 252 zł
42.48 m²
21 852 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
883 290 zł
42.55 m²
20 759 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
901 441 zł
42.57 m²
21 176 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
874 851 zł
42.57 m²
20 551 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
923 681 zł
43.29 m²
21 337 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
944 159 zł
43.30 m²
21 805 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
870 131 zł
43.42 m²
20 040 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
834 165 zł
43.43 m²
19 207 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
917 846 zł
43.44 m²
21 129 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
934 537 zł
45.77 m²
20 418 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
944 544 zł
45.79 m²
20 628 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
916 470 zł
45.82 m²
20 002 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
925 966 zł
45.82 m²
20 209 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
978 488 zł
45.93 m²
21 304 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
957 402 zł
45.95 m²
20 836 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
970 753 zł
47.57 m²
20 407 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
993 016 zł
47.57 m²
20 875 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
952 944 zł
47.60 m²
20 020 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
942 625 zł
47.65 m²
19 782 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
962 475 zł
47.65 m²
20 199 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
932 910 zł
47.66 m²
19 574 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
968 361 zł
48.98 m²
19 771 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
991 283 zł
48.98 m²
20 239 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
959 347 zł
49.04 m²
19 563 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
980 663 zł
49.35 m²
19 872 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 003 959 zł
49.36 m²
20 340 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 117 068 zł
49.70 m²
22 476 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
950 419 zł
50.72 m²
18 739 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 015 814 zł
51.42 m²
19 755 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 006 710 zł
51.50 m²
19 548 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
975 639 zł
51.56 m²
18 922 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
986 363 zł
51.56 m²
19 130 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 121 930 zł
52.47 m²
21 382 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
963 856 zł
52.87 m²
18 231 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 048 128 zł
52.94 m²
19 798 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 023 732 zł
52.96 m²
19 330 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
999 963 zł
53.01 m²
18 864 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 013 864 zł
53.02 m²
19 122 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 001 262 zł
53.02 m²
18 885 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
991 974 zł
53.03 m²
18 706 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
981 868 zł
53.08 m²
18 498 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
968 257 zł
53.11 m²
18 231 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
991 890 zł
53.11 m²
18 676 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 027 792 zł
53.11 m²
19 352 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
947 807 zł
53.12 m²
17 843 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 032 608 zł
53.49 m²
19 305 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 057 532 zł
53.49 m²
19 771 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
990 635 zł
53.63 m²
18 472 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 024 155 zł
53.63 m²
19 097 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 002 867 zł
53.68 m²
18 682 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
965 600 zł
54.70 m²
17 653 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
973 018 zł
55.73 m²
17 460 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
984 610 zł
55.73 m²
17 668 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
976 755 zł
55.73 m²
17 527 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 022 705 zł
55.90 m²
18 295 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 007 289 zł
56.08 m²
17 962 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 033 535 zł
56.08 m²
18 430 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
985 141 zł
56.11 m²
17 557 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
966 136 zł
56.16 m²
17 203 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
961 978 zł
56.16 m²
17 129 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
973 836 zł
56.17 m²
17 337 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 041 998 zł
56.80 m²
18 345 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 068 581 zł
56.80 m²
18 813 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
933 946 zł
56.85 m²
16 428 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 032 235 zł
56.93 m²
18 132 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 009 001 zł
56.94 m²
17 720 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 032 721 zł
56.94 m²
18 137 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 152 828 zł
57.81 m²
19 942 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 1 047 955 zł
54.94-82.58 m²
oferty: 37
Project Name
5 piętro
1 178 097 zł
54.94 m²
21 443 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 047 955 zł
57.26 m²
18 302 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 060 066 zł
57.26 m²
18 513 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 084 454 zł
57.26 m²
18 939 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 127 636 zł
57.45 m²
19 628 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 234 761 zł
59.88 m²
20 621 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 289 732 zł
60.74 m²
21 234 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 155 500 zł
60.87 m²
18 983 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 184 535 zł
60.87 m²
19 460 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 143 538 zł
60.92 m²
18 771 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 121 592 zł
60.99 m²
18 390 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 119 719 zł
61.03 m²
18 347 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 106 959 zł
61.04 m²
18 135 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 142 909 zł
61.78 m²
18 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 332 703 zł
62.61 m²
21 286 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 142 543 zł
63.71 m²
17 934 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 297 335 zł
63.73 m²
20 357 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 192 002 zł
63.80 m²
18 683 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 222 434 zł
63.80 m²
19 160 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 152 487 zł
63.86 m²
18 047 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 179 584 zł
63.86 m²
18 471 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 138 945 zł
63.86 m²
17 835 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 180 704 zł
64.40 m²
18 334 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 164 187 zł
64.45 m²
18 063 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 212 283 zł
64.45 m²
18 810 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 150 524 zł
64.45 m²
17 851 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 314 602 zł
64.70 m²
20 315 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 188 713 zł
65.15 m²
18 246 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 147 277 zł
65.15 m²
17 610 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 161 089 zł
65.15 m²
17 822 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 189 537 zł
70.34 m²
16 909 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 167 278 zł
70.36 m²
16 590 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 234 454 zł
70.36 m²
17 545 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 249 370 zł
70.36 m²
17 757 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 282 932 zł
70.36 m²
18 234 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 411 915 zł
82.58 m²
17 098 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 432 803 zł
82.58 m²
17 350 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 389 204 zł
80.67-113.42 m²
oferty: 26
Project Name
1 piętro
1 475 784 zł
80.67 m²
18 294 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 552 531 zł
81.20 m²
19 117 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 544 504 zł
81.95 m²
18 847 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 526 803 zł
82 m²
18 620 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 389 204 zł
82.06 m²
16 929 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 545 306 zł
82.06 m²
18 831 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 584 449 zł
82.06 m²
19 308 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 493 296 zł
82.07 m²
18 195 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 580 205 zł
83.69 m²
18 882 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 568 523 zł
83.96 m²
18 682 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 550 723 zł
83.96 m²
18 470 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 511 653 zł
87.23 m²
17 330 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 508 921 zł
88.02 m²
17 143 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 882 115 zł
88.50 m²
21 267 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 759 716 zł
90.50 m²
19 444 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 729 921 zł
90.50 m²
19 115 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 842 539 zł
91.01 m²
20 245 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 883 581 zł
91.01 m²
20 696 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 823 576 zł
91.01 m²
20 037 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 902 387 zł
91.05 m²
20 894 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 944 699 zł
91.05 m²
21 359 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
2 025 715 zł
112.92 m²
17 939 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
2 050 285 zł
112.92 m²
18 157 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
2 088 988 zł
112.92 m²
18 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
2 092 005 zł
113.41 m²
18 446 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 162 086 zł
113.42 m²
19 063 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Osiedle Fi

Kraków Podgórze Podgórze Stare ul. Rzemieślnicza 22

O inwestycji Osiedle Fi

osiedlefi.pl
Osiedle Fi to nowoczesny, zrównoważony kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na krakowskim Starym Podgórzu, przy ul. Rzemieślniczej 22. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia w dobrze skomunikowanej lokalizacji, a także dla inwestorów poszukujących nieruchomości o stabilnym potencjale. Zapytaj w formularzu o Osiedle Fi i odkryj nowe mieszkania w Krakowie.
Dlaczego warto?
- Przestrzeń sprzyjająca relaksowi i zdrowiu - unikalne warunki do odpoczynku i regeneracji.
- Nowoczesne technologie - wygoda oraz efektywność użytkowania mieszkań.
- Prestiżowa i klimatyczna lokalizacja - Stare Podgórze łączy historyczny charakter z nowoczesnym rytmem miasta.
Nowoczesne mieszkania i przyjazna przestrzeń
Osiedle Fi to inwestycja, w której technologia spotyka się z codziennym komfortem mieszkańców. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 26 do 113 m², w układach od 1 do 4 pokoi, zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie. Każde mieszkanie w stanie deweloperskim wyposażone będzie w system Smart Home, umożliwiający monitorowanie zużycia energii oraz kontrolę kosztów za pomocą aplikacji mobilnej. Na terenie osiedla zaplanowano liczne strefy wspólne sprzyjające relaksowi i integracji mieszkańców. W centralnej części powstaną dwie tężnie solankowe, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie i zdrowie, a otaczająca je zieleń i strefy wypoczynku stworzą przestrzeń do regeneracji. Inwestycję uzupełnią strefa Street Workout oraz specjalnie zaprojektowana strefa ciszy. Całość tworzy przyjazne środowisko do życia, wspierające zarówno aktywność, jak i budowanie relacji sąsiedzkich.