Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 6 inwestycje w mieście Gliwice. Szukaj wśród nich

Murapol Osiedle Szafirove

Gliwice Stare Gliwice ul. Szafirowa
od 299 475 zł
od 8 650 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/gliwice/murapol-osiedle-szafirove

Oferty na sprzedaż

od 299 475 zł do 837 692 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 299 475 zł
26.62-41.16 m²
oferty: 28
Project Name
5 piętro
341 577 zł
Najniższa cena:
333 208 zł
30.43 m²
11 225 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
342 362 zł
Najniższa cena:
333 975 zł
30.50 m²
11 225 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
310 439 zł
Najniższa cena:
289 845 zł
30.51 m²
10 175 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
340 298 zł
Najniższa cena:
331 905 zł
30.52 m²
11 150 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
427 920 zł
Najniższa cena:
417 222 zł
35.65 m²
12 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
430 836 zł
Najniższa cena:
420 132 zł
35.68 m²
12 075 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
431 728 zł
Najniższa cena:
421 024 zł
35.68 m²
12 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
454 930 zł
Najniższa cena:
443 533 zł
37.99 m²
11 975 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
456 240 zł
Najniższa cena:
444 834 zł
38.02 m²
12 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
458 141 zł
Najniższa cena:
446 735 zł
38.02 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
458 141 zł
Najniższa cena:
388 365 zł
38.02 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
459 092 zł
Najniższa cena:
447 686 zł
38.02 m²
12 075 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
431 211 zł
Najniższa cena:
420 382 zł
39.38 m²
10 950 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
419 156 zł
Najniższa cena:
367 477 zł
39.45 m²
10 625 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
429 019 zł
Najniższa cena:
418 170 zł
39.45 m²
10 875 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
430 005 zł
Najniższa cena:
419 156 zł
39.45 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
431 978 zł
Najniższa cena:
421 129 zł
39.45 m²
10 950 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
427 747 zł
Najniższa cena:
416 728 zł
40.07 m²
10 675 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
428 601 zł
Najniższa cena:
417 560 zł
40.15 m²
10 675 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
425 696 zł
Najniższa cena:
414 652 zł
40.15 m²
10 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
426 700 zł
Najniższa cena:
374 090 zł
40.15 m²
10 625 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
483 278 zł
Najniższa cena:
470 938 zł
41.13 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
485 688 zł
Najniższa cena:
473 340 zł
41.16 m²
11 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
486 717 zł
Najniższa cena:
474 369 zł
41.16 m²
11 825 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
488 775 zł
Najniższa cena:
413 884 zł
41.16 m²
11 875 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
488 775 zł
Najniższa cena:
476 427 zł
41.16 m²
11 875 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
299 475 zł
Najniższa cena:
292 154 zł
26.62 m²
11 250 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
363 825 zł
Najniższa cena:
310 810 zł
33 m²
11 025 zł /m²
zarezerwowane
2 pok.
od 393 869 zł
34.97-55.89 m²
oferty: 51
Project Name
1 piętro
421 509 zł
Najniższa cena:
357 312 zł
34.97 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
411 548 zł
Najniższa cena:
401 895 zł
35.10 m²
11 725 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
405 369 zł
Najniższa cena:
395 188 zł
37.02 m²
10 950 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
403 028 zł
Najniższa cena:
392 836 zł
37.06 m²
10 875 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
403 954 zł
Najniższa cena:
354 386 zł
37.06 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
405 807 zł
Najniższa cena:
395 616 zł
37.06 m²
10 950 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
393 869 zł
Najniższa cena:
383 674 zł
37.07 m²
10 625 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
447 537 zł
Najniższa cena:
436 395 zł
37.14 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
447 537 zł
Najniższa cena:
436 395 zł
37.14 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
448 466 zł
Najniższa cena:
437 324 zł
37.14 m²
12 075 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
468 993 zł
Najniższa cena:
457 341 zł
38.84 m²
12 075 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
471 034 zł
Najniższa cena:
459 308 zł
39.09 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
470 880 zł
Najniższa cena:
459 108 zł
39.24 m²
12 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
478 144 zł
Najniższa cena:
466 240 zł
39.68 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
478 200 zł
Najniższa cena:
466 245 zł
39.85 m²
12 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
480 192 zł
Najniższa cena:
468 238 zł
39.85 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
480 192 zł
Najniższa cena:
468 238 zł
39.85 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
481 189 zł
Najniższa cena:
469 234 zł
39.85 m²
12 075 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
445 932 zł
Najniższa cena:
434 577 zł
41.29 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
447 996 zł
Najniższa cena:
382 314 zł
41.29 m²
10 850 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
449 029 zł
Najniższa cena:
383 254 zł
41.29 m²
10 875 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
472 859 zł
Najniższa cena:
399 093 zł
41.57 m²
11 375 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
473 182 zł
Najniższa cena:
460 674 zł
41.69 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
455 010 zł
Najniższa cena:
443 504 zł
41.84 m²
10 875 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
475 338 zł
Najniższa cena:
462 774 zł
41.88 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
452 304 zł
Najniższa cena:
440 787 zł
41.88 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
454 398 zł
Najniższa cena:
442 881 zł
41.88 m²
10 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
474 148 zł
Najniższa cena:
461 560 zł
41.96 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
474 565 zł
Najniższa cena:
461 938 zł
42.09 m²
11 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
505 371 zł
Najniższa cena:
492 216 zł
43.85 m²
11 525 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
506 468 zł
Najniższa cena:
493 312 zł
43.85 m²
11 550 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
514 080 zł
Najniższa cena:
500 640 zł
44.80 m²
11 475 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
426 591 zł
Najniższa cena:
414 181 zł
45.13 m²
9 453 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
469 469 zł
Najniższa cena:
411 322 zł
45.25 m²
10 375 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
483 208 zł
Najniższa cena:
470 492 zł
46.24 m²
10 450 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
484 358 zł
Najniższa cena:
471 611 zł
46.35 m²
10 450 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
568 746 zł
Najniższa cena:
553 779 zł
49.89 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
569 088 zł
Najniższa cena:
554 112 zł
49.92 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
571 584 zł
Najniższa cena:
556 608 zł
49.92 m²
11 450 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
571 584 zł
Najniższa cena:
556 608 zł
49.92 m²
11 450 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
572 832 zł
Najniższa cena:
557 856 zł
49.92 m²
11 475 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
526 988 zł
Najniższa cena:
484 880 zł
51.04 m²
10 325 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
586 751 zł
Najniższa cena:
571 139 zł
52.04 m²
11 275 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
599 804 zł
Najniższa cena:
583 880 zł
53.08 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
603 366 zł
Najniższa cena:
587 418 zł
53.16 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
604 002 zł
Najniższa cena:
587 931 zł
53.57 m²
11 275 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
602 895 zł
Najniższa cena:
586 782 zł
53.71 m²
11 225 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
615 606 zł
Najniższa cena:
598 968 zł
55.46 m²
11 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
613 828 zł
Najniższa cena:
597 162 zł
55.55 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
614 932 zł
Najniższa cena:
598 238 zł
55.65 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
616 187 zł
Najniższa cena:
599 420 zł
55.89 m²
11 025 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 506 562 zł
52.78-57.81 m²
oferty: 31
Project Name
3 piętro
596 414 zł
Najniższa cena:
580 580 zł
52.78 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
578 926 zł
Najniższa cena:
564 387 zł
52.87 m²
10 950 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
576 266 zł
Najniższa cena:
561 694 zł
52.99 m²
10 875 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
577 591 zł
Najniższa cena:
506 717 zł
52.99 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
577 591 zł
Najniższa cena:
563 019 zł
52.99 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
598 928 zł
Najniższa cena:
582 992 zł
53.12 m²
11 275 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
600 168 zł
Najniższa cena:
584 199 zł
53.23 m²
11 275 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
601 499 zł
Najniższa cena:
585 530 zł
53.23 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
601 499 zł
Najniższa cena:
585 530 zł
53.23 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
587 840 zł
Najniższa cena:
571 808 zł
53.44 m²
11 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
601 099 zł
Najniższa cena:
585 034 zł
53.55 m²
11 225 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
605 341 zł
Najniższa cena:
589 270 zł
53.57 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
605 341 zł
Najniższa cena:
510 643 zł
53.57 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
608 020 zł
Najniższa cena:
591 948 zł
53.57 m²
11 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
593 476 zł
Najniższa cena:
577 327 zł
53.83 m²
11 025 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
597 513 zł
Najniższa cena:
581 364 zł
53.83 m²
11 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
594 578 zł
Najniższa cena:
578 399 zł
53.93 m²
11 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
599 289 zł
Najniższa cena:
504 820 zł
53.99 m²
11 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
599 289 zł
Najniższa cena:
583 092 zł
53.99 m²
11 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
596 700 zł
Najniższa cena:
580 500 zł
54 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
601 620 zł
Najniższa cena:
585 360 zł
54.20 m²
11 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
604 644 zł
Najniższa cena:
588 339 zł
54.35 m²
11 125 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
595 189 zł
Najniższa cena:
580 138 zł
54.73 m²
10 875 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
596 557 zł
Najniższa cena:
581 506 zł
54.73 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
596 775 zł
Najniższa cena:
581 719 zł
54.75 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
560 794 zł
Najniższa cena:
545 334 zł
56.22 m²
9 975 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
506 562 zł
Najniższa cena:
491 049 zł
56.41 m²
8 980 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
562 690 zł
Najniższa cena:
492 459 zł
56.41 m²
9 975 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
605 472 zł
Najniższa cena:
589 764 zł
57.12 m²
10 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
638 800 zł
Najniższa cena:
621 458 zł
57.81 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
641 691 zł
Najniższa cena:
624 348 zł
57.81 m²
11 100 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 613 929 zł
54.33-80.11 m²
oferty: 26
Project Name
3 piętro
613 929 zł
Najniższa cena:
597 630 zł
54.33 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
614 946 zł
Najniższa cena:
598 620 zł
54.42 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
618 659 zł
Najniższa cena:
602 198 zł
54.87 m²
11 275 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
621 045 zł
Najniższa cena:
604 260 zł
55.95 m²
11 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
619 684 zł
Najniższa cena:
602 860 zł
56.08 m²
11 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
620 708 zł
Najniższa cena:
603 818 zł
56.30 m²
11 025 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
635 540 zł
Najniższa cena:
617 804 zł
59.12 m²
10 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
637 018 zł
Najniższa cena:
619 282 zł
59.12 m²
10 775 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
639 974 zł
Najniższa cena:
537 992 zł
59.12 m²
10 825 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
639 974 zł
Najniższa cena:
622 238 zł
59.12 m²
10 825 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
650 393 zł
Najniższa cena:
631 766 zł
62.09 m²
10 475 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
651 945 zł
Najniższa cena:
633 318 zł
62.09 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
653 497 zł
Najniższa cena:
634 870 zł
62.09 m²
10 525 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
667 468 zł
Najniższa cena:
648 840 zł
62.09 m²
10 750 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
676 561 zł
Najniższa cena:
568 201 zł
63.23 m²
10 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
691 526 zł
Najniższa cena:
672 092 zł
64.78 m²
10 675 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
696 385 zł
Najniższa cena:
676 951 zł
64.78 m²
10 750 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
696 385 zł
Najniższa cena:
676 951 zł
64.78 m²
10 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
837 692 zł
Najniższa cena:
817 904 zł
65.95 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
737 658 zł
Najniższa cena:
619 512 zł
68.94 m²
10 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
736 041 zł
Najniższa cena:
715 356 zł
68.95 m²
10 675 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
737 765 zł
Najniższa cena:
717 080 zł
68.95 m²
10 700 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
741 212 zł
Najniższa cena:
720 528 zł
68.95 m²
10 750 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
810 810 zł
Najniższa cena:
708 107 zł
80.08 m²
10 125 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
812 812 zł
Najniższa cena:
788 788 zł
80.08 m²
10 150 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
813 116 zł
Najniższa cena:
789 084 zł
80.11 m²
10 150 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Murapol Osiedle Szafirove

Gliwice Stare Gliwice ul. Szafirowa

O inwestycji Murapol Osiedle Szafirove

murapol.pl/oferta/gliwice/murapol-osiedle-szafirove

Główne zalety projektu Murapol Osiedle Szafirove

Zróżnicowane metraże poszczególnych mieszkań dostosowane do różnorodnych potrzeb konsumentów - od małych do dużych powierzchni.

Dostępność aż dwóch balkonów w niektórych apartamentach, zapewniających dodatkową przestrzeń zewnętrzną.

Przestronne tarasyz przynależnymi do nich ogródkami, których wielkość może sięgać nawet 89 metrów kwadratowych.

WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 15000 ZŁ- 48000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 13160 ZŁ-19000 ZŁ . O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Dane dotyczące kompleksu Murapol Osiedle Szafirove

Projekt obejmuje budowę siedmiu budynkówmających od 4 do 5 pięter, obejmujących liczne miejsca parkingowe, zarówno zewnętrzne jak i w garażach podziemnych. Oferta obejmuje 620 lokali mieszkalnych o różnorodnej ilości pokoi, od jedno- do pięciopokojowych, co umożliwia konsumentom znalezienie idealnego mieszkania dopasowanego do potrzeb rodzin, singli, seniorów, czy inwestorów. Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność mieszkań, które wyposażono w nowoczesny system zarządzania domem (Home Management System), umożliwiający kontrolę nad zużyciem dostępnych mediów, takich jak ogrzewanie, oświetlenie, czy woda za pomocą aplikacji mobilnej lub ręcznie. Co więcej, w standardzie mieszkania wyposażono w pakiet antysmogowy, z filtrem w nawiewnikach okiennych. Zapewnia to stały dostęp do czystego powietrza pozbawionego kurzu, pyłków i owadów.