Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 141 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

Stacja Wola - Etap III

Warszawa Wola ul. Gumińska 3
od 671 785 zł

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji www.archicom.pl/warszawa/stacja-wola

Oferty na sprzedaż

od 671 785 zł do 3 586 091 zł
Zaktualizowano 19.05.2026
1 pok.
od 671 785 zł
30.09-44.22 m²
oferty: 11
Project Name
16 piętro
867 077 zł
30.09 m²
28 816 zł /m²
dostępne
Project Name
15 piętro
853 283 zł
30.09 m²
28 358 zł /m²
dostępne
Project Name
14 piętro
839 490 zł
30.09 m²
27 899 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
671 785 zł
Najniższa cena:
671 785 zł
30.09 m²
22 326 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
852 810 zł
Najniższa cena:
852 810 zł
36.29 m²
23 493 zł /m²
dostępne
Project Name
14 piętro
1 234 060 zł
44.22 m²
27 907 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
991 357 zł
44.22 m²
22 419 zł /m²
dostępne
Project Name
12 piętro
969 990 zł
44.22 m²
21 936 zł /m²
dostępne
Project Name
11 piętro
948 600 zł
44.22 m²
21 452 zł /m²
dostępne
Project Name
10 piętro
942 165 zł
44.22 m²
21 306 zł /m²
dostępne
Project Name
9 piętro
920 430 zł
44.22 m²
20 815 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 1 004 377 zł
39.99-54.55 m²
oferty: 7
Project Name
15 piętro
1 254 694 zł
44.22 m²
28 374 zł /m²
dostępne
Project Name
10 piętro
1 004 377 zł
Najniższa cena:
1 004 377 zł
48.53 m²
20 696 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
1 195 677 zł
54.55 m²
21 919 zł /m²
dostępne
Project Name
12 piętro
1 169 312 zł
54.55 m²
21 436 zł /m²
dostępne
Project Name
14 piętro
1 115 728 zł
Najniższa cena:
1 115 728 zł
39.99 m²
27 900 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
14 piętro
1 117 947 zł
Najniższa cena:
1 117 947 zł
40.07 m²
27 900 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
9 piętro
1 105 509 zł
Najniższa cena:
1 105 509 zł
54.44 m²
20 307 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 1 111 381 zł
56.72-77.26 m²
oferty: 14
Project Name
Parter
1 162 163 zł
Najniższa cena:
1 162 163 zł
58.14 m²
19 989 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 372 497 zł
76.80 m²
17 871 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
1 673 790 zł
76.91 m²
21 763 zł /m²
dostępne
Project Name
12 piętro
1 636 590 zł
76.91 m²
21 279 zł /m²
dostępne
Project Name
11 piętro
1 599 391 zł
76.91 m²
20 796 zł /m²
dostępne
Project Name
10 piętro
1 562 214 zł
76.91 m²
20 312 zł /m²
dostępne
Project Name
9 piętro
1 549 611 zł
76.91 m²
20 148 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 425 746 zł
76.91 m²
18 538 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
1 671 465 zł
77.26 m²
21 634 zł /m²
dostępne
Project Name
12 piętro
1 686 973 zł
77.26 m²
21 835 zł /m²
dostępne
Project Name
9 piętro
1 556 651 zł
77.26 m²
20 148 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
1 111 381 zł
Najniższa cena:
1 111 381 zł
56.72 m²
19 594 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
1 358 145 zł
Najniższa cena:
1 358 145 zł
76.80 m²
17 684 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
4 piętro
1 350 441 zł
Najniższa cena:
1 350 441 zł
77.20 m²
17 490 zł /m²
zarezerwowane
4 pok.
od 1 708 581 zł
86.14-108.28 m²
oferty: 13
Project Name
15 piętro
2 286 356 zł
86.14 m²
26 542 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
2 108 673 zł
93.20 m²
22 625 zł /m²
dostępne
Project Name
12 piętro
2 039 972 zł
Najniższa cena:
2 039 972 zł
93.20 m²
21 888 zł /m²
dostępne
Project Name
11 piętro
1 994 163 zł
93.20 m²
21 397 zł /m²
dostępne
Project Name
10 piętro
1 948 377 zł
93.20 m²
20 905 zł /m²
dostępne
Project Name
9 piętro
2 612 353 zł
107.46 m²
24 310 zł /m²
dostępne
Project Name
13 piętro
2 352 601 zł
107.51 m²
21 883 zł /m²
dostępne
Project Name
12 piętro
2 273 340 zł
107.51 m²
21 145 zł /m²
dostępne
Project Name
16 piętro
3 119 967 zł
108.28 m²
28 814 zł /m²
dostępne
Project Name
15 piętro
2 971 486 zł
108.28 m²
27 443 zł /m²
dostępne
Project Name
14 piętro
2 921 823 zł
108.28 m²
26 984 zł /m²
dostępne
Project Name
11 piętro
2 200 915 zł
Najniższa cena:
2 200 915 zł
108.28 m²
20 326 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 708 581 zł
Najniższa cena:
1 708 581 zł
93.15 m²
18 342 zł /m²
zarezerwowane
5 pok.
od 3 465 654 zł
132.87-132.88 m²
oferty: 3
Project Name
16 piętro
3 586 091 zł
132.87 m²
26 989 zł /m²
dostępne
Project Name
15 piętro
3 525 816 zł
132.88 m²
26 532 zł /m²
dostępne
Project Name
14 piętro
3 465 654 zł
Najniższa cena:
3 465 654 zł
132.88 m²
26 079 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Stacja Wola - Etap III

Warszawa Wola ul. Gumińska 3

O inwestycji Stacja Wola - Etap III

www.archicom.pl/warszawa/stacja-wola
Stacja Wola -nowoczesne osiedle na warszawskiej Woli, zaledwie kilka minut od centrum miasta i blisko metra. To miejsce stworzone dla osób, które chcą połączyć wygodę codziennego życia z miejską energią Warszawy.W inwestycji czekają funkcjonalne mieszkania z dużymi przeszkleniami, balkonami i tarasami, a w wybranych lokalach także imponujące widoki na panoramę centrum Warszawy. Na mieszkańców czekają zielone dziedzińce, strefy relaksu, place zabaw, osiedlowe szklarnie oraz lokale usługowe ułatwiające codzienne życie.Stacja Wola to świetnie skomunikowana lokalizacja — szybki dojazd do centrum, biznesowego serca Warszawy i najważniejszych tras miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, szkoły, tereny rekreacyjne oraz rozwijająca się infrastruktura Woli.To idealne miejsce zarówno do życia, jak i zakupu inwestycyjnego.
Czy masz jakieś pytania?
Stacja Wola - Etap III

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Stacja Wola - Etap III?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 671 785 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Stacja Wola - Etap III?