Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 53 inwestycje w mieście Łódź. Szukaj wśród nich

Helenów Park

Łódź Bałuty ul. Żródłowa 9
od 423 024 zł
od 9 570 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2024
Parking Podziemny
Strona inwestycji jhmdevelopment.pl/park-helenow/o-inwestycji

Oferty na sprzedaż

od 423 024 zł do 1 261 370 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 423 024 zł
36.90-40.57 m²
oferty: 3
Project Name
5 piętro
423 024 zł
36.90 m²
11 461 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
429 938 zł
37.02 m²
11 614 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
429 900 zł
40.57 m²
10 596 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 429 900 zł
44.62-44.92 m²
oferty: 2
Project Name
4 piętro
466 317 zł
44.62 m²
10 451 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
429 900 zł
44.92 m²
9 570 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 585 718 zł
52.81 m²
oferty: 1
Project Name
5 piętro
585 718 zł
52.81 m²
11 091 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 955 058 zł
61.46-84.06 m²
oferty: 2
Project Name
5 piętro
1 225 560 zł
61.46 m²
19 941 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
955 058 zł
84.06 m²
11 362 zł /m²
dostępne
5 pok.
od 949 900 zł
56.35-74.95 m²
oferty: 3
Project Name
5 piętro
949 900 zł
56.35 m²
16 857 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 025 541 zł
61.59 m²
16 651 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 261 370 zł
74.95 m²
16 829 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Helenów Park

Łódź Bałuty ul. Żródłowa 9

O inwestycji Helenów Park

jhmdevelopment.pl/park-helenow/o-inwestycji

Najważniejsze atuty inwestycji Helenów Park

• ✅ Harmonijna architektura oparta na prostych, nowoczesnych formach

  • ✅ Doskonała lokalizacja w Łodzi, w pobliżu zabytkowego Parku Helenów

  • ✅ Stylowe wykończenie części wspólnych

  • ✅ Zielony dziedziniec wewnętrzny do wypoczynku i zabawy

Opis inwestycji Helenów Park

Czteropiętrowy budynek w kształcie litery „C” zachwyca prostotą i elegancją. Nowoczesna bryła wyróżnia się minimalistycznymi liniami oraz harmonijną kolorystyką fasady, wzbogaconą stylowymi detalami wykończeniowymi. Główny dostęp do budynku prowadzi przez reprezentacyjny, zielony dziedziniec zaprojektowany jako przestrzeń do relaksu i aktywności na świeżym powietrzu.

W budynku znajduje się przestronna hala garażowa na 180 miejsc parkingowych, oferująca również indywidualne boksy na przechowywanie. Nowoczesne, ciche windy zapewniają komfortowy dostęp do wszystkich pięter mieszkalnych.

Zróżnicowane mieszkania

• Kawalerki o powierzchni od 26 m²

  • Przestronne apartamenty do 122 m²

  • Opcja wydzielenia osobnej kuchni w większych mieszkaniach

  • Balkony, tarasy lub ogródki w zależności od piętra

  • 7 luksusowych penthouse'ów o powierzchni od 96 do 120 m² z widokiem na miasto i park

Helenów Park – wyjątkowa lokalizacja w Łodzi

Inwestycja znajduje się przy ul. Źródłowej, w doskonałym sąsiedztwie zabytkowego Parku Helenów, który liczy około 12 hektarów. Bliskość parku umożliwia mieszkańcom korzystanie z takich form rekreacji, jak jogging, spacery czy jazda na rowerze.