Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 142 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

LIVO

Warszawa Białołęka ul. Tajemna 12
od 524 172 zł
od 12 600 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2027

Oferty na sprzedaż

od 524 172 zł do 1 366 610 zł
Zaktualizowano 20.05.2026
2 pok.
od 524 172 zł
36.10-58.39 m²
oferty: 35
Project Name
Parter
524 172 zł
36.10 m²
14 520 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
554 367 zł
39.25 m²
14 124 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
596 364 zł
39.25 m²
15 194 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
609 945 zł
39.25 m²
15 540 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
630 551 zł
39.25 m²
16 065 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
585 890 zł
39.63 m²
14 784 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
624 648 zł
39.63 m²
15 762 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
645 176 zł
39.63 m²
16 280 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
568 102 zł
39.85 m²
14 256 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
605 481 zł
39.85 m²
15 194 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
631 223 zł
39.86 m²
15 836 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
557 300 zł
40.99 m²
13 596 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
599 520 zł
40.99 m²
14 626 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
624 852 zł
40.99 m²
15 244 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
601 714 zł
41.14 m²
14 626 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
627 138 zł
41.14 m²
15 244 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
608 034 zł
45.16 m²
13 464 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
668 368 zł
45.16 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
697 857 zł
45.16 m²
15 453 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
613 995 zł
45.16 m²
13 596 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
645 079 zł
46.99 m²
13 728 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
638 616 zł
48.38 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
699 663 zł
52.48 m²
13 332 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
737 764 zł
52.48 m²
14 058 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
768 937 zł
52.48 m²
14 652 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
738 671 zł
54.33 m²
13 596 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
756 056 zł
54.33 m²
13 916 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
779 961 zł
54.33 m²
14 356 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
739 894 zł
54.42 m²
13 596 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
757 309 zł
54.42 m²
13 916 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
781 254 zł
54.42 m²
14 356 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
757 438 zł
55.49 m²
13 650 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
782 020 zł
56.22 m²
13 910 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
793 748 zł
58.15 m²
13 650 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
751 479 zł
58.39 m²
12 870 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 749 609 zł
54.82-96.17 m²
oferty: 39
Project Name
Parter
749 609 zł
54.82 m²
13 674 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
769 618 zł
54.82 m²
14 039 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
818 737 zł
54.82 m²
14 935 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
759 864 zł
55.57 m²
13 674 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
795 596 zł
55.57 m²
14 317 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
829 938 zł
55.57 m²
14 935 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
847 109 zł
55.57 m²
15 244 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
795 596 zł
55.57 m²
14 317 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
829 938 zł
55.57 m²
14 935 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
847 109 zł
55.57 m²
15 244 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
830 547 zł
58.58 m²
14 178 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
866 398 zł
58.58 m²
14 790 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
839 835 zł
58.66 m²
14 317 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
876 087 zł
58.66 m²
14 935 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
894 213 zł
58.66 m²
15 244 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
802 117 zł
58.66 m²
13 674 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
831 681 zł
58.66 m²
14 178 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
867 581 zł
58.66 m²
14 790 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
894 213 zł
58.66 m²
15 244 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
835 651 zł
58.94 m²
14 178 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
871 723 zł
58.94 m²
14 790 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
777 111 zł
59.06 m²
13 158 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
796 306 zł
59.06 m²
13 483 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
873 497 zł
59.06 m²
14 790 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
865 347 zł
59.06 m²
14 652 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
878 780 zł
60.79 m²
14 456 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
916 713 zł
60.79 m²
15 080 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
809 217 zł
62.73 m²
12 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
872 364 zł
62.76 m²
13 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
919 120 zł
62.76 m²
14 645 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
822 504 zł
63.76 m²
12 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
935 115 zł
64.15 m²
14 577 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
886 621 zł
64.43 m²
13 761 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
924 893 zł
64.43 m²
14 355 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
967 330 zł
66.36 m²
14 577 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 081 680 zł
77.64 m²
13 932 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 082 805 zł
80.70 m²
13 416 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 240 503 zł
83.62 m²
14 835 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 315 029 zł
96.17 m²
13 674 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 930 356 zł
72.39-90.48 m²
oferty: 10
Project Name
Parter
930 356 zł
72.39 m²
12 852 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
970 026 zł
72.39 m²
13 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
998 982 zł
72.39 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
934 920 zł
74.20 m²
12 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
994 280 zł
74.20 m²
13 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 023 960 zł
74.20 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 103 885 zł
84.55 m²
13 056 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 169 234 zł
84.58 m²
13 824 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 213 901 zł
90.32 m²
13 440 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 366 610 zł
90.48 m²
15 104 zł /m²
dostępne

Lokalizacja LIVO

Warszawa Białołęka ul. Tajemna 12
Inwestycje w pobliżu
W podobnej cenie

O inwestycji LIVO

LIVO

Sekret dobrego życia na Zielonej Białołęce

LIVO to kameralna inwestycja realizowana przy ul. Tajemnej 12 na warszawskiej Białołęce. Projekt łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalne układy mieszkań oraz komfort codziennego życia w spokojnym otoczeniu niskiej zabudowy i zieleni.

W inwestycji powstanie 88 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 36 do 101 m². Do mieszkań przynależą balkony, tarasy lub ogródki, a wybrane lokale oferują dodatkowo antresole i tarasy na dachu. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz, a przemyślane układy mieszkań gwarantują wygodę użytkowania.

Atuty inwestycji:

- kameralne osiedle
- tylko 6 klatek,nowoczesny garaż podziemny oraz miejsca naziemne,
- windy w każdej klatce,
- duże przeszklenia i funkcjonalne rozkłady,
- możliwość zmian lokatorskich na etapie budowy,
- monitoring i infrastruktura rowerowa,
- Generalny Wykonawca: SKANSKA.

LIVO znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Zielonej Białołęki. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne. Park Magiczny oddalony jest zaledwie o kilka minut spacerem, a dojazd do centrum Warszawy ułatwia rozwinięta komunikacja miejska oraz planowana linia tramwajowa przy ul. Głębockiej.

LIVO to idealna propozycja dla osób szukających nowego mieszkania w spokojnej części Warszawy, z wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury i terenów zielonych.