Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 141 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

REVOLA

Warszawa Wola Młynów ul. Karolkowa
od 874 701 zł
od 24 550 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2028

Oferty na sprzedaż

od 874 701 zł do 2 924 769 zł
Zaktualizowano 19.05.2026
1 pok.
od 874 701 zł
29.48-39.89 m²
oferty: 5
Project Name
2 piętro
874 701 zł
29.48 m²
29 671 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
960 108 zł
30.83 m²
31 142 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
969 264 zł
30.83 m²
31 439 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
988 040 zł
30.83 m²
32 048 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 115 923 zł
39.89 m²
27 975 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 1 154 299 zł
40.15-49.71 m²
oferty: 69
Project Name
1 piętro
1 155 517 zł
40.15 m²
28 780 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 245 774 zł
40.15 m²
31 028 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 167 380 zł
40.17 m²
29 061 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 173 044 zł
40.17 m²
29 202 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 189 996 zł
40.17 m²
29 624 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 201 284 zł
40.17 m²
29 905 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 214 821 zł
40.17 m²
30 242 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 197 121 zł
42.05 m²
28 469 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 154 299 zł
42.14 m²
27 392 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 189 898 zł
42.18 m²
28 210 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 207 318 zł
42.18 m²
28 623 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 236 591 zł
42.18 m²
29 317 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 260 296 zł
42.18 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 284 212 zł
42.18 m²
30 446 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 169 634 zł
42.28 m²
27 664 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 193 001 zł
42.29 m²
28 210 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 210 467 zł
42.29 m²
28 623 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 239 816 zł
42.29 m²
29 317 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 263 583 zł
42.29 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 287 561 zł
42.29 m²
30 446 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 327 378 zł
42.78 m²
31 028 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 184 019 zł
42.80 m²
27 664 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 207 388 zł
42.80 m²
28 210 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 225 064 zł
42.80 m²
28 623 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 254 768 zł
42.80 m²
29 317 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 278 821 zł
42.80 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 303 089 zł
42.80 m²
30 446 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 231 002 zł
42.81 m²
28 755 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 243 322 zł
42.82 m²
29 036 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 249 316 zł
42.82 m²
29 176 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 267 386 zł
42.82 m²
29 598 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 279 419 zł
42.82 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 291 451 zł
42.82 m²
30 160 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 234 740 zł
42.94 m²
28 755 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 247 387 zł
42.96 m²
29 036 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 253 401 zł
42.96 m²
29 176 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 271 530 zł
42.96 m²
29 598 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 283 602 zł
42.96 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 295 674 zł
42.96 m²
30 160 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 236 177 zł
42.99 m²
28 755 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 248 258 zł
42.99 m²
29 036 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 254 276 zł
42.99 m²
29 176 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 272 418 zł
42.99 m²
29 598 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 284 498 zł
42.99 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 296 578 zł
42.99 m²
30 160 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 298 356 zł
43.48 m²
29 861 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 300 148 zł
43.54 m²
29 861 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 303 433 zł
43.65 m²
29 861 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 227 175 zł
44.36 m²
27 664 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 251 396 zł
44.36 m²
28 210 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 269 716 zł
44.36 m²
28 623 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 300 502 zł
44.36 m²
29 317 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 325 432 zł
44.36 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 350 585 zł
44.36 m²
30 446 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 230 996 zł
44.94 m²
27 392 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 267 757 zł
44.94 m²
28 210 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 286 318 zł
44.94 m²
28 623 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 317 506 zł
44.94 m²
29 317 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 342 762 zł
44.94 m²
29 879 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 368 243 zł
44.94 m²
30 446 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 260 462 zł
49.31 m²
25 562 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 272 740 zł
49.31 m²
25 811 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 278 855 zł
49.31 m²
25 935 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 297 247 zł
49.31 m²
26 308 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 309 526 zł
49.31 m²
26 557 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 321 804 zł
49.31 m²
26 806 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 334 033 zł
49.31 m²
27 054 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 274 783 zł
49.37 m²
25 821 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 296 536 zł
49.71 m²
26 082 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 1 472 001 zł
54.45-73.52 m²
oferty: 23
Project Name
4 piętro
1 472 001 zł
54.45 m²
27 034 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 485 886 zł
54.45 m²
27 289 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 499 771 zł
54.45 m²
27 544 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 526 661 zł
56.73 m²
26 911 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 523 200 zł
59.50 m²
25 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 586 303 zł
60.38 m²
26 272 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 665 202 zł
60.41 m²
27 565 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 696 917 zł
60.41 m²
28 090 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 720 718 zł
60.41 m²
28 484 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 746 098 zł
60.45 m²
28 885 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 666 451 zł
60.53 m²
27 531 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 544 676 zł
62.16 m²
24 850 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 712 188 zł
62.18 m²
27 536 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 682 326 zł
62.23 m²
27 034 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 698 070 zł
62.23 m²
27 287 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 574 672 zł
62.24 m²
25 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 612 389 zł
62.24 m²
25 906 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 651 227 zł
62.24 m²
26 530 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 667 582 zł
63.51 m²
26 257 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 733 035 zł
63.53 m²
27 279 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 636 864 zł
63.94 m²
25 600 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 844 206 zł
68.95 m²
26 747 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
1 966 954 zł
73.52 m²
26 754 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 794 605 zł
73.09-99.57 m²
oferty: 17
Project Name
1 piętro
1 794 605 zł
73.09 m²
24 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 831 155 zł
73.09 m²
25 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 869 167 zł
73.09 m²
25 570 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 914 124 zł
73.09 m²
26 185 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 932 106 zł
73.09 m²
26 431 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
1 950 162 zł
73.09 m²
26 678 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 987 051 zł
79.75 m²
24 916 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
2 041 445 zł
79.90 m²
25 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
2 052 232 zł
79.90 m²
25 685 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
2 081 874 zł
79.90 m²
26 056 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
2 111 677 zł
79.90 m²
26 429 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 131 572 zł
79.90 m²
26 678 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
2 171 922 zł
79.90 m²
27 183 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
2 213 501 zł
79.93 m²
27 693 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
2 255 785 zł
86.26 m²
26 151 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
2 295 895 zł
86.52 m²
26 536 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
2 924 769 zł
99.57 m²
29 374 zł /m²
dostępne

Lokalizacja REVOLA

Warszawa Wola Młynów ul. Karolkowa

O inwestycji REVOLA

revola.pl
ReVola – nowoczesna inwestycja mieszkaniowa na warszawskiej Woli

ReVola to wyjątkowa inwestycja, która powstaje przy ul. Karolkowej 53 na warszawskiej Woli – jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy.

Projekt łączy nowoczesną architekturę z wysokim standardem wykonania oraz rozwiązaniami odpowiadającymi potrzebom współczesnego stylu życia. Charakterystyczna elewacja z ręcznie formowanej cegły, ułożonej w strukturalny wzór nawiązuje do industrialnej przeszłości Woli, dopracowane detale oraz spójna estetyka części wspólnych tworzą elegancką i ponadczasową przestrzeń do życia.

W inwestycji zaprojektowano 114 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 30 do 100 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Każdy apartament został zaplanowany z myślą o funkcjonalności, komforcie i maksymalnym doświetleniu wnętrz – z dużymi przeszkleniami, balkonami, loggiami oraz przestronnymi ogródkami usytuowanymi na parterze. Dodatkowym wyróżnikiem jest ponadstandardowa wysokość pomieszczeń.

Atuty inwestycji: ✔ prestiżowa lokalizacja na Woli: blisko centrum Warszawy, biurowców i drugiej linii metra ✔ doskonała komunikacja w bezpośrednim sąsiedztwie ✔spektakularne widoki z okien na warszawski skyline

✔ nowoczesna architektura z elewacją z ręcznie formowanej cegły

✔ wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku

✔ lokale usługowe na parterze

✔ eleganckie lobby

✔okna aluminiowe