Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 67 inwestycje w mieście Gdańsk. Szukaj wśród nich

Zajezdnia Motława

Gdańsk Śródmieście Dolne Miasto ul. Kurza 1-8
od 561 056 zł

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 2 kwartał 2028
Parking Podziemny
Strona inwestycji www.eurostyl.com.pl/pl-pl/trojmiasto/lista-inwestycji/zajezdnia-motlawa

Oferty na sprzedaż

od 561 056 zł do 1 649 745 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 561 056 zł
28.48-41.91 m²
oferty: 14
Project Name
Parter
561 056 zł
28.48 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
563 756 zł
28.97 m²
19 460 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
570 709 zł
28.97 m²
19 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
579 400 zł
28.97 m²
20 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
576 990 zł
30.13 m²
19 150 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
714 175 zł
38.50 m²
18 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
727 650 zł
38.50 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
783 945 zł
40.11 m²
19 540 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
759 329 zł
40.24 m²
18 870 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
768 584 zł
40.24 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
776 632 zł
40.24 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
796 290 zł
41.91 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
802 157 zł
41.91 m²
19 140 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
810 958 zł
41.91 m²
19 350 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 656 832 zł
34.20-45.02 m²
oferty: 17
Project Name
1 piętro
660 060 zł
34.20 m²
19 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
656 832 zł
34.21 m²
19 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
673 450 zł
34.22 m²
19 680 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
729 816 zł
38.82 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
768 286 zł
40.33 m²
19 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
784 392 zł
40.60 m²
19 320 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
763 844 zł
40.63 m²
18 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
776 846 zł
40.63 m²
19 120 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
780 909 zł
40.63 m²
19 220 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
808 885 zł
42.35 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
825 825 zł
42.35 m²
19 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
830 060 zł
42.35 m²
19 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
800 264 zł
43.12 m²
18 559 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
817 555 zł
43.12 m²
18 960 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
823 592 zł
43.12 m²
19 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
834 372 zł
43.12 m²
19 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
872 488 zł
45.02 m²
19 380 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 890 190 zł
47.10-59.20 m²
oferty: 13
Project Name
1 piętro
890 190 zł
47.10 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
902 436 zł
47.10 m²
19 160 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
918 151 zł
48.76 m²
18 830 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
909 747 zł
48.78 m²
18 650 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
912 186 zł
48.78 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
921 942 zł
48.78 m²
18 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
939 114 zł
51.15 m²
18 360 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
945 252 zł
52.08 m²
18 150 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
966 084 zł
52.08 m²
18 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
971 292 zł
52.08 m²
18 650 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
971 292 zł
52.08 m²
18 650 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 165 056 zł
59.20 m²
19 680 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 315 424 zł
59.20 m²
22 220 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 481 316 zł
83.08-91.50 m²
oferty: 2
Project Name
Parter
1 481 316 zł
83.08 m²
17 830 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 649 745 zł
91.50 m²
18 030 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Zajezdnia Motława

Gdańsk Śródmieście Dolne Miasto ul. Kurza 1-8

O inwestycji Zajezdnia Motława

www.eurostyl.com.pl/pl-pl/trojmiasto/lista-inwestycji/zajezdnia-motlawa
Zajezdnia Motława to nowa inwestycja w historycznej części śródmieścia Gdańska, jaką jest Dolne Miasto. Zlokalizowana będzie tuż przy Opływie Motławy oraz bastionach Wilk i Wyskok. Powstaje pod nadzorem konserwatora zabytków i stanowi część projektu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP), którego celem jest rewitalizacja dzielnicy. W budynku zaprojektowano komfortowe mieszkania o różnych metrażach - od kawalerek po 5-pokojowe. Duże okna zapewnią optymalne doświetlenie, a funkcjonalne układy dadzą swobodę aranżacji i możliwość dopasowania mieszkania do indywidualnych potrzeb. Zapytaj w formularzu o Zajezdnia Motława i odkryj nowe apartamenty w sercu Gdańska.

Dlaczego warto?

• Inwestycja w duchu 15-minutowego miasta

  • Najwyższy standard wykończenia

  • Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych nad Opływem Motławy

  • Wyjątkowa lokalizacja w historycznej części śródmieścia Gdańska

Historia powiązana z nowoczesnością
Projekt obejmuje cztery budynki, w tym zabytkową halę dawnej zajezdni tramwajowej, której niepowtarzalny charakter zostanie zachowany podczas rewitalizacji i nada całemu założeniu wyjątkowości. Nazwa inwestycji to eleganckie połączenie mistycznego nurtu Motławy i przeszłości tramwajowej tej części Dolnego Miasta. Jej sercem będzie zielony plac miejski - miejsce spotkań, relaksu i integracji.