Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 51 inwestycje w mieście Poznań. Szukaj wśród nich

Murapol Havelia

Poznań Winogrady ul. Ziarnista
od 541 797 zł
od 10 175 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2025
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/poznan/murapol-havelia

Oferty na sprzedaż

od 541 797 zł do 616 521 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
2 pok.
od 541 797 zł
40.04-43 m²
oferty: 17
Project Name
5 piętro
605 605 zł
Najniższa cena:
582 582 zł
40.04 m²
15 125 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
549 449 zł
Najniższa cena:
541 441 zł
40.04 m²
13 722 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
612 612 zł
Najniższa cena:
589 589 zł
40.04 m²
15 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
543 110 zł
Najniższa cena:
498 688 zł
40.82 m²
13 305 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
606 936 zł
Najniższa cena:
583 395 zł
40.94 m²
14 825 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
597 994 zł
Najniższa cena:
574 322 zł
41.17 m²
14 525 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
541 797 zł
Najniższa cena:
500 154 zł
41.17 m²
13 160 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
604 170 zł
Najniższa cena:
536 342 zł
41.17 m²
14 675 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
547 355 zł
Najniższa cena:
539 121 zł
41.17 m²
13 295 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
613 433 zł
Najniższa cena:
589 760 zł
41.17 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
616 521 zł
Najniższa cena:
592 848 zł
41.17 m²
14 975 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
587 182 zł
Najniższa cena:
562 538 zł
42.86 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
592 325 zł
Najniższa cena:
567 600 zł
43 m²
13 775 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
614 900 zł
Najniższa cena:
545 670 zł
43 m²
14 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
594 906 zł
Najniższa cena:
571 234 zł
41.17 m²
14 450 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
610 345 zł
Najniższa cena:
508 583 zł
41.17 m²
14 825 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
598 775 zł
Najniższa cena:
574 050 zł
43 m²
13 925 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Murapol Havelia

Poznań Winogrady ul. Ziarnista

O inwestycji Murapol Havelia

murapol.pl/oferta/poznan/murapol-havelia

Główne cechy Osiedla

Murapol Havelia, inwestycja zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Poznania - Winogradach, oferuje wyjątkowe korzyści dla mieszkańców. Nieopodal zlokalizowane jest zabytkowe Stare Miasto. Każdy budynek jest wyposażony w zaawansowany system zarządzania domem (Home Management System). Co więcej, mieszkania wyposażone są w rozwiązania antysmogowe, zapewniające czyste powietrze.

WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 30000 ZŁ- 44000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 9360 ZŁ- 15520 ZŁ . O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Opis inwestycji Murapol Havelia

Kompleks składa się z dwóch budynków o wysokości 8 i 6 pięter, w ramach których osobom zainteresowanym udostępnianych jest ponad 300 nowoczesnych mieszkań. Na parterze zlokalizowane są ogródki z tarasami, natomiast mieszkania na wyższych piętrach posiadają przynależne nawet dwa balkony. Zastosowane materiały, takie jak na przykład termoizolacyjne łączniki balkonowe, zapobiegają utracie ciepła, natomiast duże okna portfenetrowe gwarantują odpowiednie doświetlenie każdego wnętrza.

Lokalizacja inwestycji Murapol Havelia

Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Nadmieniona lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty kulturalnej i historycznej Poznania.