Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 138 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

Zakątek Harmonia II

Warszawa Białołęka ul. Płochocińska 101
od 645 798 zł
Promocje!

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości Zakończono
Dostępne od 1 kwartał 2025

Oferty na sprzedaż

od 645 798 zł do 1 101 978 zł
Zaktualizowano 22.04.2026
2 pok.
od 645 798 zł
64.64-66.47 m²
oferty: 5
Project Name
810 844 zł
Najniższa cena:
865 853 zł
64.64 m²
14 895 zł /m²
dostępne
Project Name
838 464 zł
Najniższa cena:
896 766 zł
64.78 m²
15 442 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
645 798 zł
Najniższa cena:
645 798 zł
64.94 m²
10 645 zł /m²
dostępne
Project Name
819 178 zł
Najniższa cena:
843 208 zł
65.30 m²
14 413 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
660 969 zł
Najniższa cena:
660 969 zł
66.47 m²
10 644 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 724 796 zł
73.56-73.94 m²
oferty: 2
Project Name
724 796 zł
Najniższa cena:
783 652 zł
73.56 m²
10 652 zł /m²
dostępne
Project Name
787 802 zł
73.94 m²
10 655 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 101 978 zł
107.02 m²
oferty: 1
Project Name
2 piętro
1 101 978 zł
Najniższa cena:
1 137 892 zł
107.02 m²
10 633 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Zakątek Harmonia II

Warszawa Białołęka ul. Płochocińska 101

O inwestycji Zakątek Harmonia II

Zakątek Harmonia II to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ulicy Płochocińskiej 101. Projekt skierowany jest do osób poszukujących równowagi między komfortem codziennego życia i bliskością natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum. Zapytaj w formularzu o Zakątek Harmonia II i odkryj nowe mieszkania w zielonej części Warszawy.

Dlaczego warto?

• Kameralne osiedle z pełną infrastrukturą – niska, czterokondygnacyjna zabudowa oraz bogato zaprojektowane części wspólne.

  • Bliskość natury i rekreacji – aktywny wypoczynek na co dzień

  • Dobra komunikacja i codzienna wygoda – komfort życia z szybkim dojazdem do centrum Warszawy.

Inwestycja z myślą o codziennym komforcie
Zakątek Harmonia II to starannie zrealizowana inwestycja mieszkaniowa, w której w ramach drugiego etapu powstało siedem czterokondygnacyjnych budynków, oferujących łącznie 276 funkcjonalnych mieszkań. Projekt łączy kameralną skalę zabudowy z bogatą infrastrukturą osiedlową. Na terenie inwestycji zaplanowano część handlowo-usługową z czterema lokalami, plac zabaw dla dzieci, zewnętrzną siłownię oraz miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania o powierzchniach od 65 do 107 m², w układach od 2 do 4 pokoi, zaprojektowano z myślą o wygodzie i możliwości indywidualnej aranżacji. Każdy lokal posiada loggię, która stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku i podkreśla nowoczesny charakter architektury osiedla.