Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 53 inwestycje w mieście Łódź. Szukaj wśród nich

Przy Placu Wolności

Łódź Śródmieście ul. Pomorska 9
od 411 136 zł
od 15 950 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2027

Oferty na sprzedaż

od 411 136 zł do 2 630 156 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 411 136 zł
25.60-44.14 m²
oferty: 32
Project Name
2 piętro
413 952 zł
25.60 m²
16 170 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
416 768 zł
25.60 m²
16 280 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
411 136 zł
25.60 m²
16 060 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
418 176 zł
25.60 m²
16 335 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
457 728 zł
25.60 m²
17 880 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
535 008 zł
32.21 m²
16 610 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
538 551 zł
32.21 m²
16 720 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
540 323 zł
32.21 m²
16 775 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
531 465 zł
32.21 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
591 376 zł
32.21 m²
18 360 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
687 126 zł
35.90 m²
19 140 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
684 972 zł
35.90 m²
19 080 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
656 594 zł
38.76 m²
16 940 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
656 594 zł
38.76 m²
16 940 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
656 594 zł
38.76 m²
16 940 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
654 463 zł
38.76 m²
16 885 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
711 634 zł
38.76 m²
18 360 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
724 694 zł
43.63 m²
16 610 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
724 694 zł
43.63 m²
16 610 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
724 694 zł
43.63 m²
16 610 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
722 295 zł
43.63 m²
16 555 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
785 340 zł
43.63 m²
18 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
707 282 zł
44.04 m²
16 060 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
712 127 zł
44.04 m²
16 170 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
714 549 zł
44.04 m²
16 225 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
702 438 zł
44.04 m²
15 950 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
782 150 zł
44.04 m²
17 760 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
733 165 zł
44.14 m²
16 610 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
733 165 zł
44.14 m²
16 610 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
733 165 zł
44.14 m²
16 610 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
730 738 zł
44.14 m²
16 555 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
794 520 zł
44.14 m²
18 000 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 558 851 zł
32.99-42.70 m²
oferty: 13
Project Name
2 piętro
562 480 zł
32.99 m²
17 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
566 108 zł
32.99 m²
17 160 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
567 923 zł
32.99 m²
17 215 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
558 851 zł
32.99 m²
16 940 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
621 532 zł
32.99 m²
18 840 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
673 873 zł
39.78 m²
16 940 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
673 873 zł
39.78 m²
16 940 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
673 873 zł
39.78 m²
16 940 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
671 685 zł
39.78 m²
16 885 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
730 361 zł
39.78 m²
18 360 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
746 823 zł
42.70 m²
17 490 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
812 154 zł
42.70 m²
19 020 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
809 592 zł
42.70 m²
18 960 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 1 095 318 zł
67.28-68.98 m²
oferty: 17
Project Name
1 piętro
1 095 318 zł
67.28 m²
16 280 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 095 318 zł
67.28 m²
16 280 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 190 856 zł
67.28 m²
17 700 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 186 819 zł
67.28 m²
17 640 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 261 011 zł
67.95 m²
18 555 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 224 205 zł
67.95 m²
18 014 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 273 180 zł
68.44 m²
18 603 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 159 554 zł
68.44 m²
16 943 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 163 318 zł
68.44 m²
16 998 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 163 789 zł
68.69 m²
16 943 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 167 567 zł
68.69 m²
16 998 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 277 831 zł
68.69 m²
18 603 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 279 692 zł
68.79 m²
18 603 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 165 484 zł
68.79 m²
16 943 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 169 267 zł
68.79 m²
16 998 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 279 938 zł
68.98 m²
18 555 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 242 579 zł
68.98 m²
18 014 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 912 574 zł
107.85-108.68 m²
oferty: 10
Project Name
5 piętro
1 956 510 zł
107.85 m²
18 141 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 962 981 zł
107.85 m²
18 201 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 914 893 zł
107.86 m²
17 754 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 011 369 zł
107.86 m²
18 648 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 967 757 zł
108.47 m²
18 141 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 974 265 zł
108.47 m²
18 201 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 926 433 zł
108.51 m²
17 754 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 023 490 zł
108.51 m²
18 648 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 912 574 zł
108.68 m²
17 598 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 008 771 zł
108.68 m²
18 483 zł /m²
dostępne
5 pok.
od 2 479 941 zł
141.57 m²
oferty: 2
Project Name
4 piętro
2 479 941 zł
141.57 m²
17 517 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 630 156 zł
141.57 m²
18 578 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Przy Placu Wolności

Łódź Śródmieście ul. Pomorska 9

O inwestycji Przy Placu Wolności

Przy Placu Wolności to prestiżowa inwestycja apartamentowa zlokalizowana w samym sercu Łodzi, u zbiegu ulic Pomorskiej i Wschodniej. To idealne miejsce dla osób ceniących puls miasta i bliskość instytucji kultury, biznesu oraz rozrywki. Zapytaj w formularzu o Przy Placu Wolności i odkryj nowe apartamenty w tej wyjątkowej lokalizacji w centrum Łodzi.

Dlaczego warto?

• Prestiżowa lokalizacja w sercu miasta - dla najbardziej wymagających klientów szukających harmonii między dynamicznym życiem w centrum a możliwością wyciszenia się w luksusowym otoczeniu.

  • Ekskluzywna przestrzeń do życia - wyjątkowy, luksusowy charakter inwestycji.

  • Elastyczne i komfortowe apartamenty - wygoda i dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Nowoczesna architektura w historycznym otoczeniu
Inwestycja obejmuje 55 starannie zaprojektowanych lokali od funkcjonalnych kawalerek, przez komfortowe apartamenty, aż po ekskluzywne penthouse’y. Projekt zakłada możliwość elastycznego łączenia mieszkań, co pozwala dopasować przestrzeń do indywidualnych potrzeb właścicieli. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano miejsca postojowe w hali garażowej na poziomie 0 oraz -1, dostępne w wariantach pojedynczych i podwójnych, zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Budynek wyróżnia się unikalną, przyciągającą uwagę fasadą, którą zdobi zielona ściana roślinna oraz efektowna ściana wodna w formie wodospadu. Projekt harmonijnie wpisuje się w historyczną tkankę Łodzi, jednocześnie wprowadzając do niej nowoczesny, luksusowy charakter. Całość dopełnia zielony taras na dachu. To ekskluzywna strefa relaksu z jacuzzi i plenerowym kinem letnim, oferująca mieszkańcom wyjątkową przestrzeń do odpoczynku i spotkań.