Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 9 inwestycje w mieście Bielsko-Biała. Szukaj wśród nich

Murapol MainPoint

Bielsko-Biała Biała Śródmieście ul. Grażyńskiego
od 348 758 zł

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/bielsko-biala/murapol-mainpoint

Oferty na sprzedaż

od 348 758 zł do 812 308 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 348 758 zł
25.93-54.65 m²
oferty: 62
Project Name
3 piętro
348 758 zł
Najniższa cena:
339 683 zł
25.93 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
349 740 zł
Najniższa cena:
340 605 zł
26.10 m²
13 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
350 438 zł
Najniższa cena:
341 250 zł
26.25 m²
13 350 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
384 856 zł
Najniższa cena:
375 630 zł
26.36 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
380 706 zł
Najniższa cena:
371 420 zł
26.53 m²
14 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
381 381 zł
Najniższa cena:
372 046 zł
26.67 m²
14 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
355 476 zł
Najniższa cena:
346 050 zł
26.93 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
356 102 zł
Najniższa cena:
346 624 zł
27.08 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
359 738 zł
Najniższa cena:
350 235 zł
27.15 m²
13 250 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
360 756 zł
Najniższa cena:
351 190 zł
27.33 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
364 188 zł
Najniższa cena:
354 532 zł
27.59 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
364 650 zł
Najniższa cena:
354 944 zł
27.73 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
370 656 zł
Najniższa cena:
360 828 zł
28.08 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
371 580 zł
Najniższa cena:
361 728 zł
28.15 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
371 356 zł
Najniższa cena:
361 472 zł
28.24 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
408 935 zł
Najniższa cena:
399 030 zł
28.30 m²
14 450 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
372 540 zł
Najniższa cena:
362 624 zł
28.33 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
391 368 zł
Najniższa cena:
381 442 zł
28.36 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
409 680 zł
Najniższa cena:
399 722 zł
28.45 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
398 440 zł
Najniższa cena:
388 479 zł
28.46 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
386 310 zł
Najniższa cena:
376 332 zł
28.51 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
386 640 zł
Najniższa cena:
376 616 zł
28.64 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
400 226 zł
Najniższa cena:
390 184 zł
28.69 m²
13 950 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
400 923 zł
Najniższa cena:
390 864 zł
28.74 m²
13 950 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
401 710 zł
Najniższa cena:
391 595 zł
28.90 m²
13 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
402 204 zł
Najniższa cena:
392 040 zł
29.04 m²
13 850 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
396 090 zł
Najniższa cena:
385 821 zł
29.34 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
396 102 zł
Najniższa cena:
385 795 zł
29.45 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
443 304 zł
Najniższa cena:
389 070 zł
31.44 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
435 797 zł
Najniższa cena:
424 664 zł
31.81 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
389 440 zł
Najniższa cena:
378 300 zł
31.83 m²
12 235 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
437 346 zł
Najniższa cena:
426 132 zł
32.04 m²
13 650 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
461 604 zł
Najniższa cena:
405 275 zł
32.28 m²
14 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
467 753 zł
Najniższa cena:
456 304 zł
32.71 m²
14 300 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
474 183 zł
Najniższa cena:
462 412 zł
33.63 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
455 490 zł
Najniższa cena:
443 681 zł
33.74 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
450 368 zł
Najniższa cena:
438 471 zł
33.99 m²
13 250 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
469 476 zł
Najniższa cena:
457 569 zł
34.02 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
459 540 zł
Najniższa cena:
447 626 zł
34.04 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
450 912 zł
Najniższa cena:
438 956 zł
34.15 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
470 800 zł
Najniższa cena:
458 816 zł
34.24 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
460 528 zł
Najniższa cena:
448 544 zł
34.24 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
451 176 zł
Najniższa cena:
439 168 zł
34.31 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
489 616 zł
Najniższa cena:
477 548 zł
34.47 m²
14 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
489 758 zł
Najniższa cena:
477 686 zł
34.49 m²
14 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
478 104 zł
Najniższa cena:
465 427 zł
36.22 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
567 945 zł
Najniższa cena:
553 220 zł
42.07 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
560 078 zł
Najniższa cena:
545 283 zł
42.27 m²
13 250 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
559 944 zł
Najniższa cena:
545 097 zł
42.42 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
556 750 zł
Najniższa cena:
541 875 zł
42.50 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
559 532 zł
Najniższa cena:
544 640 zł
42.55 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
574 718 zł
Najniższa cena:
559 763 zł
42.73 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
580 230 zł
Najniższa cena:
565 187 zł
42.98 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
572 002 zł
Najniższa cena:
556 893 zł
43.17 m²
13 250 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
572 352 zł
Najniższa cena:
557 176 zł
43.36 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
571 894 zł
Najniższa cena:
556 672 zł
43.49 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
715 711 zł
Najniższa cena:
697 224 zł
52.82 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
714 960 zł
Najniższa cena:
696 424 zł
52.96 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
719 505 zł
Najniższa cena:
700 920 zł
53.10 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
718 740 zł
Najniższa cena:
700 106 zł
53.24 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
718 096 zł
Najniższa cena:
699 409 zł
53.39 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
743 240 zł
Najniższa cena:
651 701 zł
54.65 m²
13 600 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 473 556 zł
35.34-52.96 m²
oferty: 50
Project Name
Parter
473 556 zł
Najniższa cena:
461 187 zł
35.34 m²
13 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
483 300 zł
Najniższa cena:
470 770 zł
35.79 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
485 982 zł
Najniższa cena:
472 948 zł
37.24 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
530 734 zł
Najniższa cena:
516 608 zł
40.36 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
559 212 zł
Najniższa cena:
544 978 zł
40.67 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
583 869 zł
Najniższa cena:
569 578 zł
40.83 m²
14 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
575 910 zł
Najniższa cena:
561 563 zł
40.99 m²
14 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
539 150 zł
Najniższa cena:
524 800 zł
41 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
575 260 zł
Najniższa cena:
560 878 zł
41.09 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
553 064 zł
Najniższa cena:
538 672 zł
41.12 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
606 522 zł
Najniższa cena:
592 081 zł
41.26 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
567 738 zł
Najniższa cena:
553 286 zł
41.29 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
524 637 zł
Najniższa cena:
510 178 zł
41.31 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
598 519 zł
Najniższa cena:
584 022 zł
41.42 m²
14 450 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
572 148 zł
Najniższa cena:
557 637 zł
41.46 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
525 481 zł
Najniższa cena:
510 942 zł
41.54 m²
12 650 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
598 752 zł
Najniższa cena:
584 199 zł
41.58 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
572 412 zł
Najniższa cena:
557 842 zł
41.63 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
560 656 zł
Najniższa cena:
546 012 zł
41.84 m²
13 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
548 759 zł
Najniższa cena:
534 098 zł
41.89 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
574 578 zł
Najniższa cena:
559 899 zł
41.94 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
561 501 zł
Najniższa cena:
546 780 zł
42.06 m²
13 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
575 348 zł
Najniższa cena:
560 595 zł
42.15 m²
13 650 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
575 062 zł
Najniższa cena:
560 208 zł
42.44 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
595 000 zł
Najniższa cena:
580 125 zł
42.50 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
574 560 zł
Najniższa cena:
559 664 zł
42.56 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
585 949 zł
Najniższa cena:
570 980 zł
42.77 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
628 038 zł
Najniższa cena:
612 110 zł
45.51 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
618 828 zł
Najniższa cena:
602 844 zł
45.67 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
619 110 zł
Najniższa cena:
603 059 zł
45.86 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
620 286 zł
Najniższa cena:
603 776 zł
47.17 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
719 220 zł
Najniższa cena:
701 303 zł
51.19 m²
14 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
709 120 zł
Najniższa cena:
691 200 zł
51.20 m²
13 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
689 044 zł
Najniższa cena:
671 113 zł
51.23 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
708 492 zł
Najniższa cena:
690 523 zł
51.34 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
718 900 zł
Najniższa cena:
700 928 zł
51.35 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
658 432 zł
Najniższa cena:
640 428 zł
51.44 m²
12 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
658 432 zł
Najniższa cena:
534 719 zł
51.44 m²
12 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
718 564 zł
Najniższa cena:
700 536 zł
51.51 m²
13 950 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
708 262 zł
Najniższa cena:
690 234 zł
51.51 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
721 585 zł
Najniższa cena:
633 015 zł
52.10 m²
13 850 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
623 735 zł
Najniższa cena:
560 658 zł
52.13 m²
11 965 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
721 326 zł
Najniższa cena:
703 032 zł
52.27 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
669 312 zł
Najniższa cena:
651 010 zł
52.29 m²
12 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
688 271 zł
Najniższa cena:
669 952 zł
52.34 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
705 722 zł
Najniższa cena:
687 357 zł
52.47 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
721 600 zł
Najniższa cena:
703 232 zł
52.48 m²
13 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
715 224 zł
Najniższa cena:
696 818 zł
52.59 m²
13 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
726 156 zł
Najniższa cena:
707 739 zł
52.62 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
730 848 zł
Najniższa cena:
712 312 zł
52.96 m²
13 800 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 663 824 zł
53.80-60.62 m²
oferty: 14
Project Name
4 piętro
742 440 zł
Najniższa cena:
723 610 zł
53.80 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
663 824 zł
Najniższa cena:
644 974 zł
53.86 m²
12 325 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
731 158 zł
Najniższa cena:
712 272 zł
53.96 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
731 971 zł
Najniższa cena:
713 064 zł
54.02 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
731 025 zł
Najniższa cena:
712 072 zł
54.15 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
730 604 zł
Najniższa cena:
711 592 zł
54.32 m²
13 450 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
781 722 zł
Najniższa cena:
761 751 zł
57.06 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
782 964 zł
Najniższa cena:
686 599 zł
57.36 m²
13 650 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
784 476 zł
Najniższa cena:
763 676 zł
59.43 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
783 740 zł
Najniższa cena:
762 880 zł
59.60 m²
13 150 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
810 154 zł
Najniższa cena:
789 228 zł
59.79 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
810 000 zł
Najniższa cena:
789 000 zł
60 m²
13 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
734 204 zł
Najniższa cena:
713 123 zł
60.23 m²
12 190 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
812 308 zł
Najniższa cena:
791 091 zł
60.62 m²
13 400 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Murapol MainPoint

Bielsko-Biała Biała Śródmieście ul. Grażyńskiego

O inwestycji Murapol MainPoint

murapol.pl/oferta/bielsko-biala/murapol-mainpoint
Murapol MainPoint to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przy ul. Grażyńskiego, na Dolnym Przedmieściu w Śródmieściu Bielska-Białej. Projekt skierowany jest do osób poszukujących mieszkań w ścisłym centrum miasta – singli i par ceniących miejski styl życia, rodzin oczekujących wygodnej lokalizacji blisko szkół i usług, a także inwestorów zainteresowanych nieruchomościami o wysokim potencjale najmu. To miejsce, w którym codzienna wygoda centrum miasta łączy się z dostępem do zieleni, rekreacji i beskidzkich szlaków. Zapytaj w formularzu o Murapol MainPoint i odkryj nowe mieszkania w sercu Bielska-Białej.
Dlaczego warto?
- Nowoczesny standard i komfort życia - eco udogodnienia oraz zielony dziedziniec ze strefą rekreacji i coworkingu.
- Ścisłe centrum z pełną infrastrukturą - w sąsiedztwie sklepów, szkół, usług i komunikacji, z szybkim dostępem do dworca oraz starówki.
- Potencjał inwestycyjny - centralna lokalizacja, bliskość uczelni i atrakcji miasta oraz łatwy dostęp do beskidzkich szlaków zapewniają stabilny popyt na najem.
Nowoczesna architektura i funkcjonalne mieszkania
Murapol MainPoint to czteropiętrowy budynek zaprojektowany z myślą o wygodnym, współczesnym stylu życia. Inwestycja oferuje szeroki wybór mieszkań o metrażach od około 26 do 61 m², z ergonomicznymi układami pozwalającymi optymalnie wykorzystać przestrzeń.