Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 74 inwestycje w mieście Wrocław. Szukaj wśród nich

Osiedle Rapsodia

Wrocław Psie Pole Różanka ul. Wołowska 5
od 429 300 zł
od 11 500 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji www.domd.pl/pl-pl/wroclaw/lista-inwestycji/osiedle-rapsodia

Oferty na sprzedaż

od 429 300 zł do 968 274 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 429 300 zł
26.50-29.55 m²
oferty: 8
Project Name
Parter
429 300 zł
26.50 m²
16 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
437 920 zł
27.37 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
440 657 zł
27.37 m²
16 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
443 394 zł
27.37 m²
16 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
441 760 zł
27.61 m²
16 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
444 521 zł
27.61 m²
16 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
447 282 zł
27.61 m²
16 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
449 160 zł
29.55 m²
15 200 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 564 912 zł
39.22-46.19 m²
oferty: 63
Project Name
Parter
576 534 zł
39.22 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
576 681 zł
39.22 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
564 912 zł
39.22 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
568 835 zł
39.22 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
576 681 zł
39.22 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
576 681 zł
39.22 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
564 912 zł
39.22 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
568 835 zł
39.22 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
572 758 zł
39.22 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
576 681 zł
39.22 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
568 835 zł
39.22 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
572 758 zł
39.22 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
576 681 zł
39.22 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
589 110 zł
40.35 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
585 075 zł
40.35 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
589 110 zł
40.35 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
593 145 zł
40.35 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
597 180 zł
40.35 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
585 075 zł
40.35 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
589 110 zł
40.35 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
593 145 zł
40.35 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
597 180 zł
40.35 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
589 110 zł
40.35 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
593 145 zł
40.35 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
597 180 zł
40.35 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
577 113 zł
40.93 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
607 984 zł
41.08 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
612 092 zł
41.08 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
607 984 zł
41.08 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
603 876 zł
41.08 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
579 228 zł
41.08 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
579 228 zł
41.08 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
583 336 zł
41.08 m²
14 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
587 444 zł
41.08 m²
14 300 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
599 768 zł
41.08 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
595 660 zł
41.08 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
599 768 zł
41.08 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
612 092 zł
41.08 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
599 768 zł
41.08 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
603 876 zł
41.08 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
591 552 zł
41.08 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
591 552 zł
41.08 m²
14 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
607 984 zł
41.08 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
595 660 zł
41.08 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
595 660 zł
41.08 m²
14 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
612 092 zł
41.08 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
599 768 zł
41.08 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
603 876 zł
41.08 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
603 876 zł
41.08 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
607 984 zł
41.08 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
624 416 zł
41.08 m²
15 200 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
612 092 zł
41.08 m²
14 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
626 073 zł
42.59 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
621 814 zł
42.59 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
647 368 zł
42.59 m²
15 200 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
647 056 zł
43.72 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
633 513 zł
44.93 m²
14 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
638 006 zł
44.93 m²
14 200 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
642 499 zł
44.93 m²
14 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
657 146 zł
45.01 m²
14 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
661 647 zł
45.01 m²
14 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
666 148 zł
45.01 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
637 422 zł
46.19 m²
13 800 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 641 571 zł
46.83-57.37 m²
oferty: 20
Project Name
3 piętro
641 571 zł
46.83 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
646 254 zł
46.83 m²
13 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
687 211 zł
51.67 m²
13 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
700 625 zł
56.05 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
700 625 zł
56.05 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
706 230 zł
56.05 m²
12 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
723 045 zł
56.05 m²
12 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
711 835 zł
56.05 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
717 440 zł
56.05 m²
12 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
717 440 zł
56.05 m²
12 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
700 625 zł
56.05 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
706 230 zł
56.05 m²
12 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
706 230 zł
56.05 m²
12 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
711 835 zł
56.05 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
711 835 zł
56.05 m²
12 700 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
717 440 zł
56.05 m²
12 800 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
717 440 zł
56.05 m²
12 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
707 616 zł
56.16 m²
12 600 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
740 073 zł
57.37 m²
12 900 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
745 810 zł
57.37 m²
13 000 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 938 250 zł
75.06 m²
oferty: 3
Project Name
1 piętro
938 250 zł
75.06 m²
12 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
945 756 zł
75.06 m²
12 600 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
968 274 zł
75.06 m²
12 900 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Osiedle Rapsodia

Wrocław Psie Pole Różanka ul. Wołowska 5

O inwestycji Osiedle Rapsodia

www.domd.pl/pl-pl/wroclaw/lista-inwestycji/osiedle-rapsodia

Najważniejsze atuty Osiedla Rapsodia

• Nowoczesna architektura inspirowana modernizmem lat 20. XX wieku

  • Lokalizacja w zielonej i spokojnej części Wrocławia – Różance

  • Bliskość licznych sklepów, supermarketów oraz centrum handlowego Marino

  • Dogodny dostęp do tras A8 i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Osiedle Rapsodia – wyjątkowy styl i komfort życia

Osiedle Rapsodia wyróżnia się nowoczesną zabudową nawiązującą do estetyki modernizmu lat 20., czasów powstania „Błękitnej rapsodii” George’a Gershwina. Budynki o wysokości 4 i 6 pięter, ułożone w rytmiczne bryły, charakteryzują się eleganckimi elewacjami w odcieniach szarości, ozdobionymi złotymi panelami dekoracyjnymi.

Przestrzeń wokół budynków została starannie zaprojektowana – zieleń, oczka wodne oraz plac zabaw tworzą przyjazne miejsce do życia. Mieszkania o powierzchni od 27 do 101 m² oferują układy od 2- do 5-pokojowych, z balkonami, loggiami, przestronnymi tarasami lub ogródkami. Duże okna zapewniają naturalne doświetlenie wnętrz.

Zrównoważony rozwój i nowoczesne technologie

• Fotowoltaika na dachach zasilająca części wspólne, obniżająca emisję CO₂ i rachunki

  • System smart building: sterowanie bramami, furtkami i windami za pomocą smartfona

  • Infrastruktura rowerowa – stojaki i stacje napraw rowerów

  • Strefy relaksu w otoczeniu zieleni, wspierające retencję wody i pochłanianie zanieczyszczeń