Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 138 inwestycje w mieście Warszawa. Szukaj wśród nich

Nowy Targówek VI

Warszawa Targówek ul. Płosa 8
od 848 646 zł
od 17 798 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2026

Oferty na sprzedaż

od 848 646 zł do 1 241 004 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
2 pok.
od 848 646 zł
50.46-51.35 m²
oferty: 2
Project Name
848 646 zł
Najniższa cena:
873 876 zł
50.46 m²
18 318 zł /m²
dostępne
Project Name
862 951 zł
Najniższa cena:
888 626 zł
51.35 m²
18 305 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 870 659 zł
51.81-74.86 m²
oferty: 23
Project Name
3 piętro
883 602 zł
Najniższa cena:
888 783 zł
51.81 m²
18 155 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
891 374 zł
Najniższa cena:
891 374 zł
51.81 m²
18 205 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
870 659 zł
Najniższa cena:
886 214 zł
51.85 m²
18 092 zł /m²
dostępne
Project Name
902 884 zł
Najniższa cena:
930 044 zł
54.32 m²
18 122 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
922 182 zł
Najniższa cena:
938 756 zł
55.25 m²
17 991 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 019 445 zł
56.85 m²
17 932 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
957 926 zł
Najniższa cena:
963 611 zł
56.85 m²
17 950 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
968 280 zł
Najniższa cena:
968 280 zł
56.85 m²
18 032 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
986 882 zł
Najniższa cena:
998 770 zł
59.44 m²
17 903 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
995 798 zł
Najniższa cena:
1 007 686 zł
59.44 m²
17 953 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 004 714 zł
Najniższa cena:
1 010 658 zł
59.44 m²
18 003 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 013 630 zł
Najniższa cena:
1 013 630 zł
59.44 m²
18 053 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 111 468 zł
Najniższa cena:
1 124 784 zł
66.58 m²
17 894 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 121 455 zł
Najniższa cena:
1 128 113 zł
66.58 m²
17 944 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 131 442 zł
Najniższa cena:
1 131 442 zł
66.58 m²
17 994 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 138 678 zł
Najniższa cena:
1 138 678 zł
67.18 m²
17 950 zł /m²
dostępne
Project Name
1 124 516 zł
Najniższa cena:
1 158 542 zł
68.05 m²
18 025 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 126 070 zł
Najniższa cena:
1 146 526 zł
68.19 m²
17 814 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 185 151 zł
Najniższa cena:
1 206 637 zł
71.62 m²
17 848 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 195 894 zł
Najniższa cena:
1 210 218 zł
71.62 m²
17 898 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 206 637 zł
Najniższa cena:
1 213 799 zł
71.62 m²
17 948 zł /m²
dostępne
Project Name
1 209 024 zł
Najniższa cena:
1 245 530 zł
73.01 m²
18 060 zł /m²