Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 25 inwestycje w mieście Katowice. Szukaj wśród nich

Murapol Corfa

Katowice Wełnowiec-Józefowiec ul. Owocowa
od 453 102 zł
od 9 650 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2026
Parking Podziemny
Strona inwestycji murapol.pl/oferta/katowice/murapol-corfa

Oferty na sprzedaż

od 453 102 zł do 1 090 793 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
2 pok.
od 453 102 zł
36.54-41.96 m²
oferty: 35
Project Name
4 piętro
484 288 zł
Najniższa cena:
472 409 zł
36.54 m²
13 250 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
501 694 zł
Najniższa cena:
489 792 zł
36.61 m²
13 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
490 776 zł
Najniższa cena:
478 692 zł
37.18 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
492 635 zł
Najniższa cena:
480 552 zł
37.18 m²
13 250 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
495 644 zł
Najniższa cena:
421 081 zł
37.61 m²
13 175 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
497 376 zł
Najniższa cena:
485 130 zł
37.68 m²
13 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
453 102 zł
Najniższa cena:
420 132 zł
37.68 m²
12 025 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
499 260 zł
Najniższa cena:
424 324 zł
37.68 m²
13 250 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
527 520 zł
Najniższa cena:
463 747 zł
37.68 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
515 274 zł
Najniższa cena:
503 028 zł
37.68 m²
13 675 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
509 538 zł
Najniższa cena:
496 824 zł
39.11 m²
13 025 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
511 952 zł
Najniższa cena:
499 202 zł
39.22 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
511 952 zł
Najniższa cena:
499 202 zł
39.22 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
513 913 zł
Najniższa cena:
501 163 zł
39.22 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
513 913 zł
Najniższa cena:
501 163 zł
39.22 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
530 586 zł
Najniższa cena:
517 836 zł
39.22 m²
13 525 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
515 790 zł
Najniższa cena:
437 837 zł
39.60 m²
13 025 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
517 432 zł
Najniższa cena:
504 546 zł
39.65 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
519 415 zł
Najniższa cena:
506 529 zł
39.65 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
536 942 zł
Najniższa cena:
524 040 zł
39.70 m²
13 525 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
536 942 zł
Najniższa cena:
524 040 zł
39.70 m²
13 525 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
537 935 zł
Najniższa cena:
525 032 zł
39.70 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
537 935 zł
Najniższa cena:
525 032 zł
39.70 m²
13 550 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
480 462 zł
Najniższa cena:
445 060 zł
40.46 m²
11 875 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
528 394 zł
Najniższa cena:
515 235 zł
40.49 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
528 394 zł
Najniższa cena:
515 235 zł
40.49 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
530 419 zł
Najniższa cena:
517 260 zł
40.49 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
534 528 zł
Najniższa cena:
453 806 zł
40.96 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
536 576 zł
Najniższa cena:
523 264 zł
40.96 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
533 895 zł
Najniższa cena:
520 573 zł
40.99 m²
13 025 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
536 969 zł
Najniższa cena:
523 647 zł
40.99 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
500 693 zł
Najniższa cena:
446 791 zł
40.99 m²
12 215 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
576 779 zł
Najniższa cena:
563 220 zł
41.72 m²
13 825 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
563 794 zł
Najniższa cena:
550 196 zł
41.84 m²
13 475 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
564 362 zł
Najniższa cena:
480 159 zł
41.96 m²
13 450 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 609 560 zł
49.07-61.92 m²
oferty: 32
Project Name
6 piętro
625 642 zł
Najniższa cena:
548 725 zł
49.07 m²
12 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
645 389 zł
Najniższa cena:
629 285 zł
49.55 m²
13 025 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
647 672 zł
Najniższa cena:
631 542 zł
49.63 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
647 672 zł
Najniższa cena:
631 542 zł
49.63 m²
13 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
650 153 zł
Najniższa cena:
552 121 zł
49.63 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
650 153 zł
Najniższa cena:
552 121 zł
49.63 m²
13 100 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
633 420 zł
Najniższa cena:
617 274 zł
49.68 m²
12 750 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
609 560 zł
Najniższa cena:
593 388 zł
49.76 m²
12 250 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
613 155 zł
Najniższa cena:
596 954 zł
49.85 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
613 401 zł
Najniższa cena:
597 193 zł
49.87 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
613 401 zł
Najniższa cena:
597 193 zł
49.87 m²
12 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
614 648 zł
Najniższa cena:
598 440 zł
49.87 m²
12 325 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
617 322 zł
Najniższa cena:
530 295 zł
51.23 m²
12 050 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
658 562 zł
Najniższa cena:
641 906 zł
51.25 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
658 562 zł
Najniższa cena:
641 906 zł
51.25 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
620 730 zł
Najniższa cena:
604 058 zł
51.30 m²
12 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
622 012 zł
Najniższa cena:
605 340 zł
51.30 m²
12 125 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
644 442 zł
Najniższa cena:
554 901 zł
51.35 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
647 329 zł
Najniższa cena:
630 566 zł
51.58 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
665 373 zł
Najniższa cena:
648 544 zł
51.78 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
665 373 zł
Najniższa cena:
648 544 zł
51.78 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
627 832 zł
Najniższa cena:
611 004 zł
51.78 m²
12 125 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
667 962 zł
Najniższa cena:
651 134 zł
51.78 m²
12 900 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
649 839 zł
Najniższa cena:
633 010 zł
51.78 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
666 658 zł
Najniższa cena:
649 797 zł
51.88 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
666 658 zł
Najniższa cena:
649 797 zł
51.88 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
669 252 zł
Najniższa cena:
652 391 zł
51.88 m²
12 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
669 978 zł
Najniższa cena:
653 000 zł
52.24 m²
12 825 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
672 184 zł
Najniższa cena:
579 556 zł
52.31 m²
12 850 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
656 742 zł
Najniższa cena:
575 761 zł
52.33 m²
12 550 zł /m²
dostępne
Project Name
9 piętro
672 153 zł
Najniższa cena:
654 642 zł
53.88 m²
12 475 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
772 452 zł
Najniższa cena:
677 095 zł
61.92 m²
12 475 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 627 168 zł
55.22-74.33 m²
oferty: 26
Project Name
1 piętro
655 738 zł
Najniższa cena:
637 791 zł
55.22 m²
11 875 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
655 738 zł
Najniższa cena:
637 791 zł
55.22 m²
11 875 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
681 449 zł
Najniższa cena:
663 480 zł
55.29 m²
12 325 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
681 449 zł
Najniższa cena:
663 480 zł
55.29 m²
12 325 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
684 214 zł
Najniższa cena:
666 244 zł
55.29 m²
12 375 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
684 214 zł
Najniższa cena:
599 896 zł
55.29 m²
12 375 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
731 619 zł
Najniższa cena:
630 177 zł
57.95 m²
12 625 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
627 168 zł
Najniższa cena:
549 430 zł
58.45 m²
10 730 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
694 094 zł
Najniższa cena:
675 098 zł
58.45 m²
11 875 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
695 555 zł
Najniższa cena:
676 559 zł
58.45 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
695 555 zł
Najniższa cena:
676 559 zł
58.45 m²
11 900 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
721 136 zł
Najniższa cena:
702 120 zł
58.51 m²
12 325 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
721 136 zł
Najniższa cena:
702 120 zł
58.51 m²
12 325 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
724 061 zł
Najniższa cena:
705 046 zł
58.51 m²
12 375 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
724 061 zł
Najniższa cena:
705 046 zł
58.51 m²
12 375 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
693 612 zł
Najniższa cena:
674 304 zł
59.41 m²
11 675 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
696 817 zł
Najniższa cena:
677 502 zł
59.43 m²
11 725 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
696 817 zł
Najniższa cena:
677 502 zł
59.43 m²
11 725 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
698 302 zł
Najniższa cena:
678 988 zł
59.43 m²
11 750 zł /m²
dostępne
Project Name
9 piętro
789 062 zł
Najniższa cena:
691 875 zł
62.50 m²
12 625 zł /m²
dostępne
Project Name
7 piętro
830 042 zł
Najniższa cena:
808 374 zł
66.67 m²
12 450 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
830 166 zł
Najniższa cena:
808 495 zł
66.68 m²
12 450 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 063 497 zł
Najniższa cena:
1 039 944 zł
72.47 m²
14 675 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
898 628 zł
Najniższa cena:
787 568 zł
72.47 m²
12 400 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
1 090 793 zł
Najniższa cena:
1 066 636 zł
74.33 m²
14 675 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
921 692 zł
Najniższa cena:
897 535 zł
74.33 m²
12 400 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Murapol Corfa

Katowice Wełnowiec-Józefowiec ul. Owocowa

O inwestycji Murapol Corfa

murapol.pl/oferta/katowice/murapol-corfa
WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE 15000 ZŁ- 30000 ZŁ I/LUB KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 12960 ZŁ-19880 ZŁ.
O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA.

Najważniejsze atuty

✅ Zróżnicowane metraże i funkcjonalne układy mieszkań
✅ Przestronne ogródki lub balkony przynależne do lokali
✅ Dogodna lokalizacja blisko centrum Katowic, a zarazem terenów zielonych
✅ Szereg ekologicznych udogodnień na terenie inwestycji

Murapol Corfa w skrócie

Inwestycja, na którą składają się: kameralny budynek o trzech kondygnacjach oraz wyższy, dziewięciopiętrowy obiekt o kaskadowej architekturze. Zróżnicowane metraże i funkcjonalne układy mieszkań, wzbogacone o przestronne ogródki lub balkony, zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu oczekiwań przyszłych mieszkańców. Inwestycja oferuje szereg udogodnień zarówno w obrębie mieszkań, jak i na terenie osiedla, jak system smart home, pakiet antysmogowy czy energooszczędne oświetlenie LED. Bezpieczeństwo zapewnia ogrodzenie osiedla, a wygodę użytkowania – stojaki na rowery, boksy rowerowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz szybkie i ciche windy. W jednym z budynków znajdzie się również lokal usługowy, który ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańcom. Wprowadzone rozwiązania ekologiczne poprawiają jakość życia, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji mieszkań. Dostępność licznych miejsc parkingowych oraz funkcjonalnych komórek lokatorskich znacząco podnosi codzienną wygodę, a wysokiej jakości wykończenie przestrzeni wspólnych nadaje całej inwestycji elegancki charakter. Na mieszkańców czekają również przestrzenie rekreacyjne, w tym siłownia plenerowa na tarasie oraz plac zabaw, który stanie się idealnym miejscem dla najmłodszych. Do mieszkań przynależą tarasy z ogródkami o powierzchni sięgającej 108 mkw. lub dwa balkony w przypadku wybranych mieszkań. Murapol Corfa to także atrakcyjna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym. Kompaktowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach, zaczynające się już od 32 mkw., sprzyjają osiągnięciu korzystnej stopy zwrotu. Lokalizacja w pobliżu centrum miasta, uczelni wyższych oraz kluczowych punktów biznesowych przyciąga potencjalnych najemców, co zwiększa wartość inwestycji. Dobre połączenia komunikacyjne z innymi częściami Śląska i Zagłębia dodatkowo wzmacniają jej atrakcyjność. Bezpieczeństwo zapewnia ogrodzenie osiedla, a wygodę użytkowania – stojaki na rowery, boksy rowerowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz szybkie i ciche windy. W jednym z budynków znajdzie się również lokal usługowy, który ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańcom.