Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 51 inwestycje w mieście Poznań. Szukaj wśród nich

WIEŻA JEŻYCE II

Poznań Jeżyce ul. Janickiego 23-25
od 442 224 zł
od 11 227 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2025
Parking Podziemny
Strona inwestycji www.archicom.pl/poznan/wieza-jezyce

Oferty na sprzedaż

od 442 224 zł do 629 764 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
1 pok.
od 442 224 zł
31.08-42.35 m²
oferty: 6
Project Name
8 piętro
575 846 zł
Najniższa cena:
575 846 zł
40.35 m²
14 271 zł /m²
dostępne
Project Name
8 piętro
616 440 zł
Najniższa cena:
616 440 zł
42.35 m²
14 556 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
442 224 zł
Najniższa cena:
442 224 zł
31.08 m²
14 229 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
8 piętro
539 406 zł
Najniższa cena:
539 406 zł
34.86 m²
15 473 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
9 piętro
590 846 zł
40.39 m²
14 629 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
9 piętro
629 764 zł
42.23 m²
14 913 zł /m²
zarezerwowane
2 pok.
od 588 900 zł
39.33-39.46 m²
oferty: 4
Project Name
9 piętro
602 796 zł
Najniższa cena:
602 796 zł
39.33 m²
15 327 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
8 piętro
588 900 zł
Najniższa cena:
588 900 zł
39.34 m²
14 969 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
9 piętro
603 251 zł
Najniższa cena:
603 251 zł
39.36 m²
15 326 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
9 piętro
604 788 zł
Najniższa cena:
604 788 zł
39.46 m²
15 327 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja WIEŻA JEŻYCE II

Poznań Jeżyce ul. Janickiego 23-25

O inwestycji WIEŻA JEŻYCE II

www.archicom.pl/poznan/wieza-jezyce
Wieża Jeżyce to nowoczesna inwestycja w centrum popularnej dzielnicy Poznania, gdzie wszystko co potrzebne do wygodnego życia znajduje się na wyciągnięcie ręki. Sklepy, lokalny targ, najlepsze restauracje i kawiarnie, rzemieślnicy i punkty usługowe, przychodnie, uczelnie, a także najpiękniejsze tereny zielone miasta.
Doskonała lokalizacja to także bliskość uczelni, komfortowy dojazd na lotnisko oraz dojazd do głównych arterii komunikacyjnych Poznania.
Życie na osiedlu Wieża Jeżyce ułatwią paczkomat dla mieszkańców, stacje ładowania e-samochodów, wypożyczalnia pojazdów elektrycznych oraz przestrzeń co-workingowa.
Czy masz jakieś pytania?
WIEŻA JEŻYCE II

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji WIEŻA JEŻYCE II?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 442 224 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji WIEŻA JEŻYCE II?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji WIEŻA JEŻYCE II posiada 42,35, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 31,08.
✅ Jaka jest maksymalna liczba pokoi w inwestycji?
Maksymalnie mieszkanie w inwestycji WIEŻA JEŻYCE II posiada 2.