Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 2 inwestycje w mieście Częstochowa. Szukaj wśród nich

Nowa Częstochowa Mościckiego

Częstochowa Częstochówka-Parkitka ul. Mościckiego
od 313 624 zł
od 8 100 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji nowadeweloper.pl/inwestycje/czestochowa/nowa-czestochowa-moscickiego

Oferty na sprzedaż

od 313 624 zł do 1 006 126 zł
Zaktualizowano 14.05.2026
2 pok.
od 313 624 zł
31.52-49.47 m²
oferty: 11
Project Name
Parter
313 624 zł
31.52 m²
9 950 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
352 820 zł
38.35 m²
9 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
371 553 zł
40.83 m²
9 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
367 470 zł
40.83 m²
9 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
378 488 zł
43.01 m²
8 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
382 789 zł
43.01 m²
8 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
422 676 zł
47.76 m²
8 850 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
436 492 zł
48.77 m²
8 950 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
434 053 zł
48.77 m²
8 900 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
4 piętro
438 930 zł
48.77 m²
9 000 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
Parter
435 336 zł
49.47 m²
8 800 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 417 824 zł
47.48-74.19 m²
oferty: 21
Project Name
Parter
417 824 zł
47.48 m²
8 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
445 544 zł
50.63 m²
8 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
445 544 zł
50.63 m²
8 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
454 080 zł
51.60 m²
8 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
456 660 zł
51.60 m²
8 850 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
493 680 zł
56.10 m²
8 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
496 485 zł
56.10 m²
8 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
515 914 zł
59.99 m²
8 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
526 266 zł
60.84 m²
8 650 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
535 392 zł
60.84 m²
8 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
529 308 zł
60.84 m²
8 700 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
593 880 zł
70.70 m²
8 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
608 907 zł
72.06 m²
8 450 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
612 510 zł
72.06 m²
8 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
630 615 zł
74.19 m²
8 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
459 240 zł
51.60 m²
8 900 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
Parter
523 224 zł
60.84 m²
8 600 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
532 350 zł
60.84 m²
8 750 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
1 piętro
623 196 zł
74.19 m²
8 400 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
2 piętro
626 906 zł
74.19 m²
8 450 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
4 piętro
634 325 zł
74.19 m²
8 550 zł /m²
zarezerwowane
4 pok.
od 564 564 zł
67.20-121.22 m²
oferty: 19
Project Name
1 piętro
567 925 zł
67.20 m²
8 450 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
571 285 zł
67.20 m²
8 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
574 646 zł
67.20 m²
8 550 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
564 564 zł
67.20 m²
8 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
682 158 zł
83.19 m²
8 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
686 318 zł
83.19 m²
8 250 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
719 628 zł
85.67 m²
8 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
715 122 zł
87.21 m²
8 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
750 956 zł
91.58 m²
8 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
760 114 zł
91.58 m²
8 300 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
764 693 zł
91.58 m²
8 350 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
755 535 zł
91.58 m²
8 250 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
769 776 zł
91.64 m²
8 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
820 246 zł
100.03 m²
8 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
825 248 zł
100.03 m²
8 250 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
928 872 zł
110.58 m²
8 400 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
1 006 126 zł
121.22 m²
8 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
830 249 zł
100.03 m²
8 300 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
835 251 zł
100.03 m²
8 350 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Nowa Częstochowa Mościckiego

Częstochowa Częstochówka-Parkitka ul. Mościckiego

O inwestycji Nowa Częstochowa Mościckiego

nowadeweloper.pl/inwestycje/czestochowa/nowa-czestochowa-moscickiego
Najważniejsze atuty
✅ Nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dzielnicy Parkitka w Częstochowie
✅ Zróżnicowana powierzchnia lokali z balkonami na piętrach lub ogródkami na parterze
✅ Bliskość terenów zielonych i infrastruktury handlowo-usługowej
✅ Liczne udogodnienia dla mieszkańców zastosowane w budynkach
Nowa Częstochowa w skrócie
W ramach inwestycji powstanie 89 komfortowych lokali mieszkalnych, o metrażach od 32 do 123 m kw. Przemyślane rozkłady pomieszczeń oraz duże przeszklenia zapewniają doskonałe nasłonecznienie i funkcjonalność wnętrz. Mieszkania usytuowane na parterze będą posiadały prywatne ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach znajdą się przestronne balkony, tarasy lub loggie. W części lokali zaplanowano po dwa balkony do różnych pokoi, co pozwala cieszyć się naturalnym światłem o różnych porach dnia. W budynkach zostaną zamontowane nowoczesne i przestronne windy, obsługujące również poziom garażu podziemnego. W garażu podziemnym przygotowano ponad 140 miejsc oraz dodatkowe miejsca naziemne, w tym dla osób z niepełnosprawnością. Mieszkańcy będą mogli również korzystać z praktycznych komórek lokatorskich o różnych rozmiarach, a także pomieszczeń do przechowywania rowerów i wózków. Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system monitoringu obejmujący części wspólne oraz system jednego klucza, który ułatwi dostęp do wybranych stref budynku. Lokale będą podłączone do sieci ciepłowniczej, z możliwością montażu ogrzewania podłogowego, eliminując tym samym konieczność montażu tradycyjnych grzejników. Dodatkowo istnieje opcja instalacji nowoczesnej klimatyzacji oraz skorzystania z usługi wykończenia wnętrza „pod klucz” – dla osób, które chcą wprowadzić się do gotowego, w pełni dopasowanego do swoich potrzeb mieszkania.