OSIEDLE KWIATÓW POLSKICH | ETAP 2 i ETAP 3, Warszawa Wawer
to kontynuacja naszej flagowej inwestycji, która zdobyła uznanie klientów i branży architektonicznej.
Osiedle Kwiatów Polskich etap 2 to kameralne osiedle składające się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124 m² i 126 m² z dodatkowym poddaszem ponad 60 m².
Osiedle Kwiatów Polskich etap 3 to 4 lokale w zabudowie szeregowej o powierzchni 97-101 m² z poddaszem 55 m² oraz 2 przestronne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m² z garażem oraz poddaszem 82 m².
Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła i przesuwne okna HS zapewniają komfort na najwyższym poziomie.
Osiedle jest ogrodzone i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia: kanalizację miejską, światłowód ogrzewanie podłogowe wraz z pompą ciepła
Zielona i spokojna okolica w Wawrze gwarantuje zarówno ciszę, jak i doskonałe połączenia komunikacyjne.