Biała Perła II

Biała Perła II - dostępne inwestycje

1
Dostępne inwestycje
Biała Perła II

Generalny wykonawca z doświadczeniem Dziesiątki górskich inwestycji

Za budowę projektu odpowiada deweloper Biała Perła II, którego udziałowcem jest CGA Invest, będący jednocześnie głównym wykonawcą. Spółka CGA Invest to jedna z najprężniej rozwijających się w kraju firm branży turystycznej, posiadające ponad 10 lat doświadczenia w budowie górskich inwestycji hotelowo-rekreacyjnych, także w systemie condo.

W portfolio spółki CGA Invest znajduje się między innymii:

  •     5 obiektów hotelowych na terenie Czarna Góra Resort
  •     najszybsza w kraju sześcioosobowa kolej linowa Luxtorpeda
  •     czteroosobowe koleje liniowe Efka i Żmija
  •     dogodnie usytuowane orczyki oraz taśmy baby-lift przeznaczone do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych
  •     14 zróżnicowanych tras narciarskich, w tym specjalnie wyprofilowana trasa A o czarnym stopniu trudności, oraz najdłuższa w Czarna Góra Resort trasa B z homologacją FIS
  •     górskie atrakcje dla dzieci i dorosłych, na przykład superszybka zjeżdżalnia grawitacyjna - Alpine Coaster Czarna Żmija oraz Park Linowy


Biała Perła, jako ostatnia inwestycja hotelowa w Czarna Góra Resort, wykorzystuje całe nasze doświadczenie oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budowie górskich obiektów wypoczynkowych.

Kochamy góry i wiemy, jak w nich budować, dlatego wszystkie nasze inwestycje powstają z poszanowaniem natury, a projekty architektoniczne przygotowujemy tak, by nasze obiekty korespondowały z otaczającym krajobrazem, nie burząc jego harmonii.

Na sercu leży nam ekologia, dlatego wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, dzięki którym nasze hotele nie zanieczyszczają środowiska.

Wiemy, że gwarancją skutecznego inwestowania w systemie condo, jest przede wszystkim bogata infrastruktura wokół obiektów hotelowych, stale więc rozwijamy zakres dostępnych w Czarna Góra Resort usług i atrakcji.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat Ośrodek Czarna Góra stał się jednym z największych i najnowocześniejszych resortów w Polsce. Dzięki temu w ostatnich latach odnotowujemy ciągły wzrost wartości nieruchomości.

Od 2008 roku do chwili obecnej cena za mkw wzrosła o 45%.

Nowe inwestycje od Biała Perła II : 1 z 1 wyników

1 z 1 inwestycji