Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 10 inwestycje w mieście Rumia. Szukaj wśród nich

RUMIA.JEZIORNA 1

Rumia ul. Jeziorna 1
od 413 000 zł
od 8 988 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji aedium-inwestycje.pl/rumia-ul-jeziorna/

Oferty na sprzedaż

od 413 000 zł do 749 000 zł
Zaktualizowano 06.05.2026
2 pok.
od 413 000 zł
45.95-46.91 m²
oferty: 6
Project Name
1 piętro
413 000 zł
45.95 m²
8 988 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
417 000 zł
46.39 m²
8 989 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
499 000 zł
46.39 m²
10 757 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
429 000 zł
46.79 m²
9 169 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
429 000 zł
46.91 m²
9 145 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
509 000 zł
46.91 m²
10 851 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 569 000 zł
59.61-61.54 m²
oferty: 3
Project Name
4 piętro
725 000 zł
59.61 m²
12 162 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
569 000 zł
61.54 m²
9 246 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
649 000 zł
61.54 m²
10 546 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 559 000 zł
61.08-61.78 m²
oferty: 2
Project Name
1 piętro
559 000 zł
61.08 m²
9 152 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
749 000 zł
61.78 m²
12 124 zł /m²
dostępne

Lokalizacja RUMIA.JEZIORNA 1

Rumia ul. Jeziorna 1

O inwestycji RUMIA.JEZIORNA 1

aedium-inwestycje.pl/rumia-ul-jeziorna/
Jeziorna to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Jeziornej 1 w Rumii. To propozycja dla osób, które poszukują komfortowego miejsca do życia z dostępem do pełnej infrastruktury, a także dla inwestorów zainteresowanych atrakcyjną lokatą kapitału w rozwijającej się lokalizacji. Zapytaj w formularzu o inwestycję Jeziorna i odkryj nowe mieszkania w sercu Rumii.

Dlaczego warto?

• Kameralna inwestycja w centrum miasta - prywatność i spokojna atmosfera w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

  • Nowoczesne rozwiązania i wysoki standard - zielony dach, przestronne balkony, ogródki oraz niezależne źródło ciepła.

  • Atrakcyjna lokalizacja i potencjał inwestycyjny - rozwijająca się okolica oraz pełna infrastruktura zwiększają wartość inwestycji.

Kameralna inwestycja w nowoczesnym wydaniu
W ramach inwestycji powstanie 5-kondygnacyjny budynek o estetycznej, nowoczesnej bryle, wyróżniający się przestronnymi balkonami, ciekawą elewacją oraz zielonym dachem. Projekt zakłada również ogródki dla mieszkań na parterze oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, w tym niezależnego źródła ciepła, które podnosi komfort użytkowania. Inwestycja ma kameralny charakter. W budynku znajdzie się zaledwie 14 mieszkań o funkcjonalnych metrażach od 40 do 60 m². Do dyspozycji lokatorów przewidziano halę garażową z 15 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie, a także cichobieżną windę.