Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 88 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

Apartamenty Dąbrowskiego 12

Kraków Podgórze Podgórze Stare ul. Dąbrowskiego 12
od 663 600 zł
od 20 334 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji dabrowskiego12.pl

Oferty na sprzedaż

od 663 600 zł do 1 836 765 zł
Zaktualizowano 21.05.2026
1 pok.
od 663 600 zł
27.90-38.33 m²
oferty: 5
Project Name
Parter
669 795 zł
27.90 m²
24 007 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
663 600 zł
27.90 m²
23 785 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
697 095 zł
30.92 m²
22 545 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
740 040 zł
30.92 m²
23 934 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
860 265 zł
38.33 m²
22 444 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 830 025 zł
36.13-40.95 m²
oferty: 12
Project Name
Parter
890 085 zł
36.13 m²
24 636 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
856 275 zł
36.13 m²
23 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
830 025 zł
36.13 m²
22 973 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
830 025 zł
36.13 m²
22 973 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
879 060 zł
39.15 m²
22 448 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
879 060 zł
39.15 m²
22 448 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
910 035 zł
39.15 m²
23 239 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
910 035 zł
39.15 m²
23 239 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
923 055 zł
40.95 m²
22 541 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
923 055 zł
40.95 m²
22 541 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
920 010 zł
40.95 m²
22 467 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
1 piętro
920 010 zł
40.95 m²
22 467 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 1 290 030 zł
58.94-70.59 m²
oferty: 5
Project Name
1 piętro
1 290 030 zł
58.94 m²
21 887 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 360 065 zł
58.94 m²
23 075 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 420 020 zł
66.98 m²
21 201 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 492 050 zł
66.98 m²
22 276 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 480 500 zł
70.59 m²
20 973 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 836 765 zł
90.33 m²
oferty: 1
Project Name
Parter
1 836 765 zł
90.33 m²
20 334 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Apartamenty Dąbrowskiego 12

Kraków Podgórze Podgórze Stare ul. Dąbrowskiego 12

O inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego 12

dabrowskiego12.pl
Apartamenty Dąbrowskiego 12 to kameralna inwestycja mieszkaniowa klasy premium, zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa, na Podgórzu. Projekt powstał z myślą o osobach, które poszukują komfortowej, eleganckiej przestrzeni do życia w doskonale skomunikowanej lokalizacji, a także o inwestorach ceniących stabilny adres i długoterminowy potencjał wzrostu wartości nieruchomości. Zapytaj w formularzu o Apartamenty Dąbrowskiego 12 i odkryj nowe apartamenty w Krakowie.

Dlaczego warto?

• Kameralna inwestycja klasy premium - unikalny klimat i wysoka jakość życia.

  • Bliskość zieleni i miejskich udogodnień - połączenie natury z wygodą miasta.

  • Idealne do życia i pod wynajem - doskonała komunikacja, zaplecze edukacyjne i długoterminowy potencjał inwestycyjny.

Przemyślane mieszkania i wysoki standard
Projekt Apartamenty Dąbrowskiego 12 łączy współczesną architekturę, wysoki standard wykończenia oraz spokojny, miejski charakter otoczenia. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 28 do 91 m², zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie codziennego użytkowania. Starannie przemyślane układy wnętrz pozwalają na wygodne zaaranżowanie strefy dziennej i prywatnej. Kameralny charakter budynku sprzyja prywatności i poczuciu spokoju, a zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe podkreślają prestiżowy i ponadczasowy charakter inwestycji.