Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 88 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

Dolina Prądnika

Kraków Prądnik Biały ul. Glogera 30
od 575 714 zł

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji osiedledolinapradnika.pl

Oferty na sprzedaż

od 575 714 zł do 1 005 088 zł
Zaktualizowano 23.05.2026
2 pok.
od 575 714 zł
35.13-45.49 m²
oferty: 25
Project Name
3 piętro
585 266 zł
35.13 m²
16 660 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
584 896 zł
35.15 m²
16 640 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
593 906 zł
35.67 m²
16 650 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
577 847 zł
35.78 m²
16 150 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
596 095 zł
35.78 m²
16 660 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
611 554 zł
36.72 m²
16 650 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
592 455 zł
36.72 m²
16 130 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
613 691 zł
36.77 m²
16 690 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
595 776 zł
37.11 m²
16 050 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
614 707 zł
37.11 m²
16 560 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
626 124 zł
37.47 m²
16 710 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
606 639 zł
37.47 m²
16 190 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
626 250 zł
37.50 m²
16 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
658 292 zł
41.35 m²
15 920 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
675 246 zł
41.35 m²
16 330 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
678 240 zł
43.20 m²
15 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
687 312 zł
43.20 m²
15 910 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
705 024 zł
43.20 m²
16 320 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
715 834 zł
44.16 m²
16 210 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
720 968 zł
44.34 m²
16 260 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
702 789 zł
44.34 m²
15 850 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
658 195 zł
45.49 m²
14 469 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
575 714 zł
35.67 m²
16 140 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
611 651 zł
36.78 m²
16 630 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
1 piętro
598 771 zł
37.47 m²
15 980 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 805 774 zł
57.61-67.31 m²
oferty: 9
Project Name
1 piętro
805 774 zł
57.61 m²
13 987 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
932 706 zł
57.61 m²
16 190 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
957 318 zł
58.48 m²
16 370 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
909 364 zł
58.48 m²
15 550 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
933 341 zł
58.48 m²
15 960 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
994 637 zł
66.62 m²
14 930 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
959 994 zł
66.62 m²
14 410 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
932 680 zł
66.62 m²
14 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 005 088 zł
67.31 m²
14 930 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 920 480 zł
67.69-76.63 m²
oferty: 3
Project Name
3 piętro
940 891 zł
67.69 m²
13 900 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
1 001 972 zł
73.03 m²
13 720 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
2 piętro
920 480 zł
76.63 m²
12 012 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Dolina Prądnika

Kraków Prądnik Biały ul. Glogera 30

O inwestycji Dolina Prądnika

osiedledolinapradnika.pl
Dolina Prądnika to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w malowniczej części Prądnika Białego, przy ul. Glogera w północnej części Krakowa. Projekt powstał z myślą o osobach poszukujących harmonii między bliskością natury a wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Zapytaj w formularzu o Dolina Prądnika i odkryj nowe mieszkania w Krakowie.
Dlaczego warto?
- Kameralna inwestycja w zielonej części Krakowa - pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury.
- Komfortowe osiedle z przestrzenią do rekreacji - miejsce sprzyjające integracji sąsiedzkiej i aktywnemu spędzaniu czasu.
- Funkcjonalne mieszkania dopasowane do różnych potrzeb- przemyślane układy i możliwością indywidualnej aranżacji wnętrz.
Nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie
Dolina Prądnika to inwestycja obejmująca dwa budynki o niskiej zabudowie, w których zaprojektowano 128 mieszkań od 1- do 4-pokojowych. Lokale oferują funkcjonalne układy i przestrzeń umożliwiającą indywidualną aranżację wnętrz, dzięki czemu można je łatwo dopasować do własnych potrzeb i stylu życia. Architektura budynków oraz wysoka jakość wykończenia części wspólnych zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom komfort, ciszę oraz ponadczasowy charakter inwestycji. Projekt osiedla przewiduje także strefę rekreacyjną dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci, które sprzyjają integracji sąsiedzkiej i aktywnemu spędzaniu czasu. Przemyślane układy mieszkań zostały stworzone z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, oferując funkcjonalność i elastyczność aranżacyjną.