Powrót do wyszukiwania
Następna strona

Green Park – Kociewska – B1

Starogard Gdański ul. Kociewska 11
od 299 000 zł
od 7 550 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2027

Oferty na sprzedaż

od 299 000 zł do 455 000 zł
Zaktualizowano 22.05.2026
1 pok.
od 299 000 zł
35.29 m²
oferty: 1
Project Name
Parter
299 000 zł
35.29 m²
8 473 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 310 000 zł
34.88-47.68 m²
oferty: 32
Project Name
Parter
310 000 zł
34.88 m²
8 888 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
310 000 zł
34.88 m²
8 888 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
310 000 zł
34.88 m²
8 888 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
310 000 zł
34.88 m²
8 888 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
345 000 zł
41.11 m²
8 392 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
345 000 zł
41.11 m²
8 392 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
350 000 zł
41.11 m²
8 514 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
345 000 zł
41.22 m²
8 370 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
345 000 zł
41.44 m²
8 325 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
345 000 zł
41.44 m²
8 325 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
350 000 zł
41.44 m²
8 446 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
345 000 zł
41.44 m²
8 325 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
355 000 zł
45.86 m²
7 741 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
385 000 zł
46.63 m²
8 256 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
385 000 zł
46.63 m²
8 256 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
385 000 zł
46.63 m²
8 256 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
380 000 zł
46.78 m²
8 123 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
380 000 zł
46.78 m²
8 123 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
380 000 zł
46.78 m²
8 123 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
370 000 zł
47.04 m²
7 866 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
390 000 zł
47.04 m²
8 291 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
390 000 zł
47.04 m²
8 291 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
395 000 zł
47.04 m²
8 397 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
370 000 zł
47.16 m²
7 846 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
365 000 zł
47.68 m²
7 655 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
365 000 zł
47.68 m²
7 655 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
365 000 zł
47.68 m²
7 655 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
365 000 zł
47.68 m²
7 655 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
370 000 zł
47.68 m²
7 760 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
370 000 zł
47.68 m²
7 760 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
360 000 zł
47.68 m²
7 550 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
360 000 zł
47.68 m²
7 550 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 435 000 zł
54.03-57.20 m²
oferty: 15
Project Name
1 piętro
440 000 zł
54.03 m²
8 144 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
440 000 zł
54.03 m²
8 144 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
445 000 zł
54.03 m²
8 236 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
435 000 zł
54.03 m²
8 051 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
440 000 zł
55.66 m²
7 905 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
440 000 zł
55.66 m²
7 905 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
445 000 zł
55.66 m²
7 995 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
440 000 zł
55.94 m²
7 866 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
440 000 zł
55.94 m²
7 866 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
435 000 zł
55.94 m²
7 776 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
445 000 zł
55.94 m²
7 955 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
450 000 zł
57.20 m²
7 867 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
435 000 zł
57.20 m²
7 605 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
450 000 zł
57.20 m²
7 867 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
455 000 zł
57.20 m²
7 955 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Green Park – Kociewska – B1

Starogard Gdański ul. Kociewska 11
Inwestycje w pobliżu

O inwestycji Green Park – Kociewska – B1

Osiedle Green Park to nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o osobach poszukujących komfortu, funkcjonalnych rozwiązań oraz dogodnej lokalizacji. To idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, par jak i osoób inwestujących w nieruchomości pod wynajem.
Mieszkania zaprojektowano z przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia wygodę w codziennym użytkowaniu. Green Park wyróżnia się spokojnym położeniem z jednoczesnym szybkim dostępem do kluczowych punktów miasta.
Osiedle oferuje miejsca postojowe sprzyjające komfortowi mieszkańców. Dodatkowo dbałość o spójny charakter budynków oraz staranne wykończenie części wspólnych tworzy przyjemną i komfortową przestrzeń do codziennego życia.

Newsy i aktualizacje Green Park – Kociewska – B1

Cena minimalna

22.05.2026
Minimalna cena w tej inwestycji została zmieniona i wynosi teraz 299 000 zl
Zobacz tę ofertę

Nowe oferty

22.05.2026
+ 45 zdj.
dodano nowe oferty (48)
Przejdź do ofert
Wszystkie aktualizacje
Czy masz jakieś pytania?
Green Park – Kociewska – B1
Biuro sprzedaży
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Green Park – Kociewska – B1?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 299 000 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Green Park – Kociewska – B1?