PCG sp. z o.o.

PCG sp. z o.o. - dostępne inwestycje

4
Dostępne inwestycje
PCG sp. z o.o.

Naszą misją jest budowanie nowej wartości polskiego rynku mieszkaniowego, skupionego na potrzebach mieszkańców nowoczesnych miast.

Jesteśmy ogólnopolskim deweloperem wywodzącym się z Dolnego Śląska. Mamy ponad 35 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, a obecnie jesteśmy obecni w pięciu miastach w Polsce: we Wrocławiu, Legnicy, Szczecinie, Zielonej Górze i Wałbrzychu. Z każdym rokiem PCG powiększa portfel nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych rozwijając jednocześnie obszar działalności. PCG jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Dolnym Śląsku, aktywnie działający w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Rok 2018 był kolejnym etapem świadomej rozbudowy PCG. Przyłączyło do swoich struktur największego dewelopera w Legnicy – firmę Modernbud, która w branży deweloperskiej ma blisko 35-letnie doświadczenie, powiększając tym samym swoją ofertę o kolejne inwestycje i rozszerzając zakres działalności o kolejne miasta.  We wrześniu 2021 r. firma przekształciła się w spółkę akcyjną.

PCG nie dostosowuje się do realiów, PCG tworzy nową jakość rynku mieszkaniowego w Polsce, skupiając się na synergicznym rozwoju – współpracując z wiodącymi pracowniami projektowymi i studiami wykończenia wnętrz oraz wsparciem jednej z największych firm budowlanych Trasko.

Nowe inwestycje od PCG sp. z o.o. : 4 z 4 wyników

4 z 4 inwestycji