Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 87 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

SILO

Kraków Dębniki Os. Ruczaj ul. Kobierzyńska
od 486 400 zł
od 13 900 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2027

Oferty na sprzedaż

od 486 400 zł do 2 161 016 zł
Zaktualizowano 30.03.2026
1 pok.
od 486 400 zł
25.60-40.89 m²
oferty: 6
Project Name
Parter
486 400 zł
25.60 m²
19 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
491 520 zł
25.60 m²
19 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
547 785 zł
29.61 m²
18 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
553 707 zł
29.61 m²
18 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
707 224 zł
40.88 m²
17 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
699 219 zł
40.89 m²
17 100 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 728 248 zł
42.34-54.73 m²
oferty: 33
Project Name
1 piętro
728 248 zł
42.34 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
736 716 zł
42.34 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
745 184 zł
42.34 m²
17 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
728 248 zł
42.34 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
736 716 zł
42.34 m²
17 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
745 184 zł
42.34 m²
17 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
752 640 zł
44.80 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
761 600 zł
44.80 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
770 560 zł
44.80 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
767 040 zł
45.12 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
767 040 zł
45.12 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
761 040 zł
45.30 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
779 160 zł
45.30 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
779 160 zł
45.30 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
766 080 zł
45.60 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
775 200 zł
45.60 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
784 320 zł
45.60 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
770 952 zł
45.89 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
770 952 zł
45.89 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
780 130 zł
45.89 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
789 308 zł
45.89 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
770 406 zł
46.41 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
770 406 zł
46.41 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
779 688 zł
46.41 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
779 688 zł
46.41 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
788 970 zł
46.41 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
788 970 zł
46.41 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
798 252 zł
46.41 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
798 252 zł
46.41 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
876 484 zł
54.44 m²
16 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
892 099 zł
54.73 m²
16 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
903 045 zł
54.73 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
913 991 zł
54.73 m²
16 700 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 1 005 585 zł
64.05-86.71 m²
oferty: 6
Project Name
Parter
1 005 585 zł
64.05 m²
15 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 018 395 zł
64.05 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 052 618 zł
65.38 m²
16 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 052 618 zł
65.38 m²
16 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 121 796 zł
73.31 m²
15 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 283 308 zł
86.71 m²
14 800 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 1 099 942 zł
70.06-96.72 m²
oferty: 21
Project Name
1 piętro
1 099 942 zł
70.06 m²
15 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 113 954 zł
70.06 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 127 966 zł
70.06 m²
16 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 122 381 zł
70.59 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 754 739 zł
74.59 m²
23 522 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 157 075 zł
74.65 m²
15 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 190 952 zł
78.12 m²
15 245 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 206 520 zł
78.12 m²
15 444 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 222 088 zł
78.12 m²
15 644 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
1 104 216 zł
79.44 m²
13 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 223 376 zł
79.44 m²
15 400 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 239 264 zł
79.44 m²
15 600 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 255 152 zł
79.44 m²
15 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 248 972 zł
84.39 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 904 188 zł
84.48 m²
22 540 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
1 264 808 zł
85.46 m²
14 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 281 900 zł
85.46 m²
15 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 298 992 zł
85.46 m²
15 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 297 350 zł
86.49 m²
15 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 314 648 zł
86.49 m²
15 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
2 161 016 zł
96.72 m²
22 343 zł /m²
dostępne
5 pok.
od 1 277 684 zł
86.32 m²
oferty: 3
Project Name
1 piętro
1 277 684 zł
86.32 m²
14 802 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
1 294 950 zł
86.32 m²
15 002 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
1 312 216 zł
86.32 m²
15 202 zł /m²
dostępne

Lokalizacja SILO

Kraków Dębniki Os. Ruczaj ul. Kobierzyńska

O inwestycji SILO

imperialsilo.pl
SILO to unikatowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. Projekt został stworzony z myślą o osobach, które chcą żyć blisko natury, nie rezygnując z wygody i udogodnień miasta. Zapytaj w formularzu o SILO i odkryj nowe mieszkania w Krakowie.

Dlaczego warto?

• Wyrazisty design i unikalny charakter - industrialna architektura, duże przeszklenia i detale fasady tworzą inwestycję wyróżniającą się na tle rynku.

  • Nieszablonowe mieszkania - oferta odpowiadająca na potrzeby osób szukających czegoś więcej niż standard.

  • Miasto 15-minutowe - wygoda codziennego życia.

Industrialny charakter i nowoczesna forma
SILO to inwestycja, która łączy industrialne dziedzictwo z nowoczesną elegancją, tworząc przestrzeń o wyrazistym, unikalnym charakterze. Odważna architektura, oparta na surowych liniach i dużych przeszkleniach, nadaje budynkowi nowoczesną estetykę inspirowaną przemysłową historią miejsca. Charakterystycznym elementem są zewnętrzne żaluzje fasadowe, które podkreślają design inwestycji, jednocześnie harmonijnie wpisując się w otoczenie. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących niebanalnych rozwiązań. Dostępne są m.in. lokale z antresolami, oferujące dodatkową przestrzeń i wyjątkowy klimat wnętrz. Duże przeszklenia oraz balkony zapewniają doskonałe doświetlenie, a funkcjonalne układy mieszkań łączą estetykę z wygodą użytkowania.