Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 67 inwestycje w mieście Gdańsk. Szukaj wśród nich

Zaspa Wygodnie

Gdańsk Zaspa Al. Jana Pawła II
od 538 211 zł

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 2 kwartał 2027
Strona inwestycji zaspawygodnie.pl

Oferty na sprzedaż

od 538 211 zł do 2 313 142 zł
Zaktualizowano 23.05.2026
1 pok.
od 538 211 zł
25.28-45.18 m²
oferty: 7
Project Name
4 piętro
707 192 zł
34.22 m²
20 660 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
685 110 zł
38.36 m²
17 860 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
749 203 zł
38.47 m²
19 475 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
816 930 zł
38.47 m²
21 230 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
777 681 zł
38.47 m²
20 210 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
917 606 zł
45.18 m²
20 310 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
538 211 zł
25.28 m²
21 290 zł /m²
zarezerwowane
2 pok.
od 724 905 zł
35.11-45.38 m²
oferty: 17
Project Name
6 piętro
761 536 zł
35.11 m²
21 690 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
744 810 zł
36.60 m²
20 350 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
760 446 zł
37.35 m²
20 360 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
749 567 zł
37.61 m²
19 930 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
805 310 zł
39.69 m²
20 290 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
724 905 zł
40.04 m²
18 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
725 629 zł
40.09 m²
18 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
725 872 zł
40.17 m²
18 070 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
911 292 zł
41.86 m²
21 770 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
911 728 zł
41.88 m²
21 770 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
888 235 zł
42.54 m²
20 880 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
912 112 zł
43.60 m²
20 920 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
917 990 zł
43.86 m²
20 930 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
867 908 zł
45.18 m²
19 210 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
858 590 zł
45.38 m²
18 920 zł /m²
dostępne
Project Name
4 piętro
740 650 zł
37.35 m²
19 830 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
5 piętro
760 446 zł
37.35 m²
20 360 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 1 034 567 zł
57.19 m²
oferty: 1
Project Name
1 piętro
1 034 567 zł
57.19 m²
18 090 zł /m²
zarezerwowane
5 pok.
od 1 980 833 zł
108.42-111.80 m²
oferty: 3
Project Name
4 piętro
1 980 833 zł
108.42 m²
18 270 zł /m²
dostępne
Project Name
5 piętro
2 093 590 zł
108.42 m²
19 310 zł /m²
dostępne
Project Name
6 piętro
2 313 142 zł
111.80 m²
20 690 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Zaspa Wygodnie

Gdańsk Zaspa Al. Jana Pawła II

O inwestycji Zaspa Wygodnie

zaspawygodnie.pl
Zaspa Wygodnie to nowo inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na gdańskiej Zaspie, przy al. Jana Pawła II. Każde mieszkanie zostało zaplanowane tak, by zapewnić wygodę, z przemyślaną funkcjonalnością pomieszczeń oraz możliwością łatwej zmiany aranżacji. Zapytaj w formularzu o Zaspa Wygodnie i odkryj nowe mieszkania w Gdańsku.
Dlaczego warto?
- Nowoczesna inwestycja z funkcjonalnymi mieszkaniami - zróżnicowane metraże od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty pięciopokojowe.
- Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem - lokalizacja idealna dla osób pracujących i aktywnych zawodowo.
- Bliskość morza i terenów rekreacyjnych - dla osób ceniących aktywny styl życia i bliskość natury.
Nowoczesne osiedle z bogatą infrastrukturą
Zaspa Wygodnie to inwestycja łącząca nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i komfortem codziennego życia. W ramach projektu powstaną dwa sześciopiętrowe budynki, w których zaplanowano 226 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od lokali jednopokojowych po przestronne apartamenty pięciopokojowe. Projekt przewiduje liczne udogodnienia dla mieszkańców, które podniosą komfort życia. Do dyspozycji będą m.in. elegancka strefa wejściowa z recepcją, paczkomat, ładowarki do samochodów elektrycznych oraz zielona przestrzeń z elementami małej architektury. Dla rowerzystów zaplanowano stojaki, rowerownię oraz stację naprawy jednośladów, a dla najmłodszych plac zabaw. Każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub prywatny ogródek. Wraz z realizacją inwestycji modernizowana jest także okoliczna infrastruktura. Powstaną nowe ulice, ronda, chodniki, ścieżki rowerowe oraz oświetlenie, które poprawią komfort i bezpieczeństwo w najbliższym otoczeniu.