Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 7 inwestycje w mieście Lesznowola (gm.). Szukaj wśród nich

Osiedle Młodych

Janczewice Jedności
od 509 000 zł
od 8 244 zł /m²
Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2026
Parking Naziemny
Strona inwestycji novisa.pl/inwestycja/osiedle-mlodych
blisko lasu
blisko łąki
blisko komunikacji miejskiej
z balkonem
z ogrodem
z widokiem na zieleń
z widokiem na wodę
z terenami zielonymi
łąka
blisko stawu
blisko ścieżek rowerowych
blisko placu zabaw
z parkingiem naziemnym

Oferty na sprzedaż

od 509 000 zł do 599 000 zł
Zaktualizowano 01.08.2026
3 pok.
od 509 000 zł
54.95-55.24 m²
oferty: 23
Project Name
1 piętro
529 000 zł
54.95 m²
9 627 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
529 000 zł
54.95 m²
9 627 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
529 000 zł
54.95 m²
9 627 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
549 000 zł
54.95 m²
9 991 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
529 000 zł
54.95 m²
9 627 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
509 000 zł
54.95 m²
9 263 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
529 000 zł
54.95 m²
9 627 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
529 000 zł
54.95 m²
9 627 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
599 000 zł
55.24 m²
10 844 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
589 000 zł
55.24 m²
10 663 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
589 000 zł
55.24 m²
10 663 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
589 000 zł
55.24 m²
10 663 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
589 000 zł
55.24 m²
10 663 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
589 000 zł
55.24 m²
10 663 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
Parter
589 000 zł
55.24 m²
10 663 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
Parter
579 000 zł
55.24 m²
10 482 zł /m²
zarezerwowane

Lokalizacja Osiedle Młodych

Janczewice Jedności

O inwestycji Osiedle Młodych

novisa.pl/inwestycja/osiedle-mlodych
Najważniejsze atuty
✅ Komfort życia blisko natury
✅ Dostęp do wszelkich miejskich udogodnień
✅ Malowniczy staw z drewnianymi pomostami i strefą rekreacyjną w centrum osiedla
✅ Miejsca postojowe naziemne lub w hali garażowej
Osiedle Młodych w skrócie
Nowoczesne, minimalistyczne w formie osiedle, w ramach którego powstanie 188 mieszkań o powierzchniach od 56 do 62 m kw, z balkonami lub ogródkami na parterze. W niektórych z nich możliwe jest wyjście do ogródka zarówno z salonu, jak i z sypialni. Płaskie dachy budynków i drewnopodobne akcenty harmonijnie wpisują się w naturalne otoczenie. W sercu inwestycji zaplanowano malowniczy staw z drewnianymi pomostami i strefą rekreacyjną. Do każdego lokalu przypisane dwa miejsca postojowe (naziemne lub w garażu naziemnym wielopoziomowym).
Osiedle Młodych – lokalizacja
Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Jedności w Lesznowoli pod Warszawą.
Tereny zielone
Lesznowola to miejscowość otoczona przez lasy, dzięki czemu można tu w pełni korzystać z dobrodziejstw obcowania z naturą.
Sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne
Przy ulicy Jedności znajduje się sklep Carrefour Express, nieco dalej dyskont Biedronka, a w 18 minut można stąd dojechać samochodem do hipermarketu Auchan. Tuż obok działa także restauracja Janczewice, a w promieniu 3 km – kolejne dwie. O ok. 7,5 km oddalone jest centrum handlowe Janki.
Komunikacja i transport publiczny
W odległości 100 metrów od Osiedla Młodych zlokalizowany jest przystanek autobusowy Janczewice Tolak.
Edukacja
W 4 minuty można dojechać autem do najbliższych placówek edukacyjnych: Przedszkola i Żłobka Edu-Bajkolandia, Przedszkola i Żłobka Różowe Okulary, Przedszkola i Żłobka Cypiskowo oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Noblistów Polskich w Lesznowoli.
Rezerwacja i płatność
Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji i płatności znajdą Państwo u dewelopera, polecamy kontakt przez formularz.

OPIS OD DEWELOPERA:

Osiedle Młodych w Janczewicach – rozsądna alternatywa dla drożejących mieszkań w stolicy
Osiedle Młodych w Janczewicach to świetna opcja dla osób, które mają dość rosnących cen mieszkań w Warszawie, ale nadal chcą mieszkać blisko miasta i mieć wygodny dojazd do pracy. To propozycja idealna na start, bez kompromisów w kwestii komfortu życia. Inwestycja znajduje się zaledwie 4 km od granicy Warszawy, w gminie Lesznowola, pomiędzy trasami S7 i S8, co pozwala szybko dostać się zarówno do stolicy, jak i w kierunku południowej czy zachodniej Polski.
Na osiedlu powstają 3-pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej – z salonem z aneksem kuchennym i dwiema sypialniami. Do wyboru są lokale na parterze z ogródkiem albo na piętrze z balkonem, więc łatwo dopasować przestrzeń do swojego stylu życia. Dużym plusem jest to, że do każdego mieszkania przysługują dwa miejsca postojowe – w garażu naziemnym lub tuż przy budynku, co naprawdę ułatwia codzienne funkcjonowanie.
Jednym z największych atutów osiedla jest jego klimat i przestrzeń wspólna. Na terenie inwestycji znajduje się staw, wokół którego powstaje strefa rekreacyjna z molo. To idealne miejsce na spacer, chwilę oddechu po pracy czy spędzanie czasu z dziećmi. Zieleń nie jest tu przypadkowa – cały teren został zaprojektowany przez doświadczonego architekta krajobrazu, dzięki czemu wszystko tworzy spójną i przyjemną dla oka przestrzeń.
Okolica sprzyja spokojnemu życiu. Wokół dominuje niska zabudowa, są łąki, pola i dużo przestrzeni. W pobliżu znajduje się także Osiedle Natura – inwestycja tego samego dewelopera, utrzymana w podobnym, kameralnym charakterze. To miejsce dla osób, które chcą zwolnić tempo, odpocząć od miejskiego hałasu i stworzyć wygodne miejsce do życia dla siebie i swojej rodziny.
Jednocześnie nie brakuje tu wygody na co dzień. W kilka minut można dojechać do Centrum Handlowego Janki, gdzie znajdziesz praktycznie wszystko – od IKEA, przez kino i restauracje, po siłownię i drogerie czy apteki. Na szybkie zakupy można podjechać do pobliskiej Biedronki – wystarczą 4 minuty autem. Dla rodzin ważna będzie też bliskość przedszkoli – najbliższe jest w odległości około 900 metrów, a kolejne znajdują się w odległości kilku minut autem. Tuż przy osiedlu, około 100 metrów dalej, jest przystanek autobusowy Tolak, z którego kursuje autobus L-1, dojeżdżający do Janek.
Ważną kwestią jest też niski czynsz administracyjny, który wynosi niecałe 3 zł za m², co przekłada się na około 200 zł miesięcznie za całe mieszkanie. Dodatkowo nowoczesne budownictwo i układ segmentów dają realne możliwości na znacznie niższe rachunki.
Inwestycję realizuje Novisa Development – lider w budownictwie jednorodzinnym w Polsce i autor znanych osiedli segmentów pod Warszawą, w tym jednej z największych tego typu inwestycji w regionie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i działa w oparciu o autorski Zintegrowany Proces Budowy, który zapewnia powtarzalną jakość i dopracowanie każdego etapu inwestycji. Wszystko realizowane jest wewnętrznie – od projektu, przez budowę, aż po sprzedaż i obsługę klienta – bez przerzucania odpowiedzialności. Dzięki temu mieszkańcy mogą liczyć nie tylko na sprawny proces zakupu, ale też realne wsparcie po odbiorze mieszkania.
Osiedle Młodych w Janczewicach to połączenie dobrej ceny, świetnej lokalizacji i spokojnego otoczenia. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko Warszawy, ale żyć trochę wolniej – bliżej natury i z większym komfortem na co dzień.

Newsy i aktualizacje Osiedle Młodych

Nowa promocja

11.02.2026
Dodano nową promocję od dewelopera
Zobacz promocję
Wszystkie aktualizacje
Czy masz jakieś pytania?
Osiedle Młodych
Biuro sprzedaży
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Osiedle Młodych?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 509 000 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Osiedle Młodych?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Osiedle Młodych posiada 55,24, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 54,95.
✅ Jaka jest maksymalna liczba pokoi w inwestycji?
Maksymalnie mieszkanie w inwestycji Osiedle Młodych posiada 3.
🌟 Czy w ofercie są mieszkania z balkonami?
Tak, w inwestycji Osiedle Młodych odnajdziemy ofertę mieszkań z balkonami.
🏡 Czy w ofercie Osiedle Młodych są mieszkania z ogródkami?
Tak, w inwestycji Osiedle Młodych odnajdziemy ofertę mieszkania z ogródkiem na sprzedaż.