Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 9 inwestycje w mieście Bielsko-Biała. Szukaj wśród nich

Stary Browar Apartamenty - lokale

Bielsko-Biała Górne Przedmieście ul. Cieszyńska/Browarna
Informacje o inwestycji
Lokalizacja
O deweloperze

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2025
Parking Naziemny
z parkingiem strzeżonym
z parkingiem naziemnym

Lokalizacja Stary Browar Apartamenty - lokale

Bielsko-Biała Górne Przedmieście ul. Cieszyńska/Browarna

O inwestycji Stary Browar Apartamenty - lokale

Najważniejsze atuty


✅ Bezpośrednie sąsiedztwo Starówki w Bielsku-Białej


✅ Świetna komunikacja z pozostałymi dzielnicami miasta i trasami wylotowymi


✅ Okolica z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową


Stary Browar w skrócie


Inwestycja Stary Browar w Bielsku-Białej odznacza się elegancką architekturą i podwyższonym standardem. Powstała w zabytkowym i poddanym rewitalizacji budynku Starego Browaru Miejskiego.


Stary Browar – lokalizacja


Inwestycja znajduje się w Śródmieściu Bielska-Białej, u zbiegu ulic Cieszyńskiej i Browarnej, w bezpośredniej bliskości ze Starówką, gdzie skupia się życie kulturalne i społeczne miasta.


Tereny zielone


W odległości 1,2 km od inwestycji Stary Browar znajduje się Park Włókniarzy.


Sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne


O 350 metrów od inwestycji oddalony jest sklep Aldi. W pobliżu znajduje się także szereg placówek medycznych, laboratorium, gabinet weterynaryjny, szkoły językowe, klimatyczne kawiarnie i restauracje. Niedaleko stąd również mieszczą się siłownie, kluby sportowe czy pływalnia w Bielsku-Białej.


Komunikacja i transport publiczny


Najbliższy przystanek autobusowy – Browarna – z którego odjeżdża linia nr 7 oddalony jest o 150 metrów od inwestycji. Precyzyjnie zorganizowany transport publiczny oraz obwodnica miasta przebiegająca nieopodal inwestycji powodują, że jest ona doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta, jak i z trasami wylotowymi z niego.


Edukacja


Tuż obok inwestycji, w odległości 350 metrów, mieści się Przedszkole nr 29. Kolejna placówka przedszkolna oddalona jest o 1,1 km. W promieniu niespełna 1,5 km znajdują się dwie szkoły podstawowe: nr 6 – Integracyjna im. K. Brodzińskiego – oraz nr 27 im. J. Kusocińskiego. O 550 metrów oddalony jest Zespół Szkół Medycznych i Ogólnokształcących im. H. Chrzanowskiej, a także VIII Liceum Ogólnokształcące.


Rezerwacja i płatność


Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji i płatności znajdą Państwo u dewelopera, polecamy kontakt przez formularz.

Opis od dewelopera:Oferujemy na sprzedaż 3 lokale usługowo-handlowe, zlokalizowane w nowym kompleksie mieezkalno-usługowym STARY BROWAR Apartamenty, położonym w Bielsku Białej u zbiegu ulic Cieszyńskiej i Browarnej.

STARY BROWAR APartamenty to kompleks mieszkalno-usługowy o unikatowej na skalę miasta lokalizacji. Budynki wznoszone są w Śródmieściu, w bezpośrednim sąsiedztwie bielskiej Starówki, wokół kótrej skupione jest życie kulturalne miasta.
Lokalizacja idealna na potrzeby kancelarii, gabinemtów medycznych, pracowni różnych branż czy też salonów sprzedaży.
Powierzchnie lokali: 38, 49 i 85 mkw. Parter z wejściem od strony ulicy Cieszyńskiej.

Oferujemy miejsca posotojowe dla interesantów, w ramach własnej strefy płatnego parkowania na zewnątrz kompleksu i w garażu poddziemnym oraz pomieszczenia gospodarcze i miejsca postojowe dla pracowników w garażu podziemnym.
Inwestycja jest świetnie skomunikowana zarówno z innymi dzielnicami miasta jak i z trasami wylotowymi poprzez precyzyjnie zorganizowany transport publiczny i obwodnicę miasta przebiegającą praktycznie tuż obok.
W pobliżu kompleksu znajduje się szereg placówek medycznych, laboratorium, przedszkola i szkoły zarówno publiczne jak i prywatne, szkólki językowe czy gabinet weterynaryjny. Ta okolica to również liczne sklepy, klimatyczne kawiarnie i restauracje, siłownie i kluby sportowe, a także pływalnia.

Projket architektoniczny STAREGO BROWARU ściśle nawiązuje do otoczenia: eleganckie, perfekcyjnie zaprojektowane budynki o podwyższonym standardzie, z windami i garażami poddziemnymi, w których umiejscowiono ponad 300 lokali mieszkalnych, 11 loklai usługowych i odrestaurowany, zabytkowy budynek Starego Browaru Miejsckiego.
Realizacja w II etapach:
- 114 mieszkań i usługi już sprzedane - termin zakończenia budowy 2023 rok
- 196 mieszkań i usługi będące przedmiotem ogłoszenia - termin zakończenie budowy 2025 rokCzy masz jakieś pytania?
Stary Browar Apartamenty - lokale
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje