Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 1 inwestycje w mieście Świebodzice. Szukaj wśród nich

DOMY SZEREGOWE JEDNORODZINNE

Radosna 2, 58-160 Świebodzice, Polska
od 595 000 zł
od 4 064 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 2 kwartał 2026
Strona inwestycji greenparkdeweloper.pl/nasze-inwestycje/domy-jednorodzinne-green-home/

Oferty na sprzedaż

od 595 000 zł do 870 000 zł
Zaktualizowano 02.04.2026
4 pok.
od 595 000 zł
122.99-146.38 m²
oferty: 13
Project Name
635 000 zł
122.99 m²
5 163 zł /m²
dostępne
Project Name
860 000 zł
130.51 m²
6 589 zł /m²
dostępne
Project Name
855 000 zł
146.38 m²
5 840 zł /m²
dostępne
Project Name
860 000 zł
146.38 m²
5 875 zł /m²
dostępne
Project Name
865 000 zł
146.38 m²
5 909 zł /m²
dostępne
Project Name
870 000 zł
146.38 m²
5 943 zł /m²
dostępne
Project Name
840 000 zł
146.38 m²
5 738 zł /m²
dostępne
Project Name
840 000 zł
146.38 m²
5 738 zł /m²
dostępne
Project Name
840 000 zł
146.38 m²
5 738 zł /m²
dostępne
Project Name
840 000 zł
146.38 m²
5 738 zł /m²
dostępne
Project Name
840 000 zł
146.38 m²
5 738 zł /m²
dostępne
Project Name
595 000 zł
146.38 m²
4 064 zł /m²
dostępne
Project Name
595 000 zł
146.38 m²
4 064 zł /m²
dostępne

Lokalizacja DOMY SZEREGOWE JEDNORODZINNE

Radosna 2, 58-160 Świebodzice, Polska

O inwestycji DOMY SZEREGOWE JEDNORODZINNE

greenparkdeweloper.pl/nasze-inwestycje/domy-jednorodzinne-green-home/
Green Home II o osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Świebodzic. To propozycja dla osób, które chcą zamienić mieszkanie w bloku na własny dom z większą prywatnością, nie rezygnując przy tym z bliskości szkół, przedszkoli, infrastruktury sportowej i codziennych udogodnień. Zapytaj w formularzu o Green Home II i odkryj nowe domy w Świebodzicach.
Dlaczego warto?
- Dom zamiast mieszkania - własna działka, garaż i wysoki komfort akustyczny dzięki podwójnym ścianom.
- Funkcjonalny układ dla całej rodziny - przestronna strefa dzienna i elastyczna przestrzeń do pracy lub relaksu.
- Gotowa przestrzeń do życia - zagospodarowana działka, miejsce pod taras i praktyczne rozwiązania na co dzień.
Komfort domu i funkcjonalna przestrzeń
Green Home II to nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia i elastyczności na przyszłość. Każdy z domów oferuje przestronny salon z jadalnią, funkcjonalną kuchnię, cztery sypialnie, łazienkę, dodatkową toaletę, pomieszczenia gospodarcze, balkon oraz garaż. Układ doskonale sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy czy relaksu. Istotnym atutem inwestycji jest prywatna działka przynależna do każdego segmentu. Teren został przygotowany do użytkowania. Wykonano podjazd i dojścia z kostki, ogrodzenie części ogrodowej, miejsce pod taras, rozplantowano humus oraz zamontowano zbiornik na deszczówkę. Dodatkowy komfort zapewnia zastosowanie systemu podwójnych ścian z pustką powietrzną między segmentami, który skutecznie ogranicza przenoszenie dźwięków i podnosi poziom prywatności mieszkańców.