Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 88 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

Punkt Wola

Kraków Podgórze Duchackie ul. Trybuny Ludów 15
od 460 000 zł
od 14 535 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji excon-deweloper.pl/inwestycje/punkt-wola

Oferty na sprzedaż

od 460 000 zł do 1 116 364 zł
Zaktualizowano 18.05.2026
1 pok.
od 460 000 zł
26.31 m²
oferty: 1
Project Name
Parter
460 000 zł
26.31 m²
17 484 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 587 966 zł
36.70-52.78 m²
oferty: 37
Project Name
1 piętro
620 230 zł
36.70 m²
16 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
620 230 zł
36.70 m²
16 900 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
623 900 zł
36.70 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
623 900 zł
36.70 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
631 240 zł
36.70 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
631 240 zł
36.70 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
587 966 zł
36.84 m²
15 960 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
630 504 zł
37.53 m²
16 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
638 010 zł
37.53 m²
17 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
645 516 zł
37.53 m²
17 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
610 954 zł
37.83 m²
16 150 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
605 928 zł
39.13 m²
15 485 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
641 732 zł
39.13 m²
16 400 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
645 645 zł
39.13 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
618 184 zł
39.20 m²
15 770 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
646 800 zł
39.20 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
654 640 zł
39.20 m²
16 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
607 905 zł
39.50 m²
15 390 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
643 850 zł
39.50 m²
16 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
647 800 zł
39.50 m²
16 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
660 132 zł
41.86 m²
15 770 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
656 156 zł
41.86 m²
15 675 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
690 690 zł
41.86 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
694 876 zł
41.86 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
715 275 zł
43.35 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
715 275 zł
43.35 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
721 104 zł
43.44 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
721 104 zł
43.44 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
716 760 zł
43.44 m²
16 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
681 706 zł
43.49 m²
15 675 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
721 934 zł
43.49 m²
16 600 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
713 119 zł
45.22 m²
15 770 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
828 646 zł
52.78 m²
15 700 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
787 214 zł
52.78 m²
14 915 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
650 676 zł
37.83 m²
17 200 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
651 750 zł
39.50 m²
16 500 zł /m²
zarezerwowane
Project Name
3 piętro
719 610 zł
43.35 m²
16 600 zł /m²
zarezerwowane
3 pok.
od 785 913 zł
52.02-66.77 m²
oferty: 9
Project Name
1 piętro
821 916 zł
52.02 m²
15 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
785 913 zł
52.03 m²
15 105 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
876 742 zł
55.49 m²
15 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
882 291 zł
55.49 m²
15 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
840 744 zł
55.66 m²
15 105 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
879 428 zł
55.66 m²
15 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
886 422 zł
56.46 m²
15 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
970 502 zł
66.77 m²
14 535 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
890 190 zł
56.70 m²
15 700 zł /m²
zarezerwowane
4 pok.
od 1 116 364 zł
75.43 m²
oferty: 1
Project Name
Parter
1 116 364 zł
75.43 m²
14 800 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Punkt Wola

Kraków Podgórze Duchackie ul. Trybuny Ludów 15
Inwestycje w pobliżu
W podobnej cenie

O inwestycji Punkt Wola

excon-deweloper.pl/inwestycje/punkt-wola
Punkt Wola to nowa inwestycja zlokalizowana przy ulicy Trybuny Ludów 15 oferująca mieszkańcom balans pomiędzy życiem miejskim, a spokojem przedmieścia. Jej niewątpliwym atutem jest wyjątkowa lokalizacja. Bliskość malowniczych terenów zielonych gwarantuje doskonałe warunki do relaksu, czy aktywności na świeżym powietrzu. Jednocześnie to punkt bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta, a w okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, przedszkola i szkoły, które ułatwiają codzienne życie mieszkańców. Niewątpliwym wyróżnikiem jest ilość zaprojektowanej zieleni. Budynek okala piękny ogród kaskadowy a na jego dachu zaplanowano nasadzenia w formie drzew ozdobnych i krzewów. Wszystko to z myślą o komforcie mieszkańców.

Newsy i aktualizacje Punkt Wola

Cena minimalna

18.05.2026
Minimalna cena w tej inwestycji została zmieniona i wynosi teraz 460 000 zl
Zobacz tę ofertę

Nowe oferty

18.05.2026
+ 41 zdj.
dodano nowe oferty (44)

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Punkt Wola?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 460 000 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Punkt Wola?