Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 7 inwestycje w mieście Gliwice. Szukaj wśród nich

Podlesie

Gliwice Szobiszowice ul. Tarnogórska 86
od 313 375 zł
od 8 990 zł /m²

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2027
Parking Podziemny
Strona inwestycji acatom.pl/mieszkania-gliwice

Oferty na sprzedaż

od 313 375 zł do 901 782 zł
Zaktualizowano 21.05.2026
1 pok.
od 313 375 zł
27.25-28.58 m²
oferty: 6
Project Name
3 piętro
313 375 zł
27.25 m²
11 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
319 059 zł
27.27 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
334 386 zł
28.58 m²
11 700 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
328 670 zł
28.58 m²
11 500 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
328 670 zł
28.58 m²
11 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
328 670 zł
28.58 m²
11 500 zł /m²
dostępne
2 pok.
od 401 408 zł
35.75-48.58 m²
oferty: 51
Project Name
Parter
411 125 zł
35.75 m²
11 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
403 975 zł
35.75 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
403 975 zł
35.75 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
403 975 zł
35.75 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
408 576 zł
35.84 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
401 408 zł
35.84 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
401 408 zł
35.84 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
401 408 zł
35.84 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
410 400 zł
36 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
403 200 zł
36 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
403 200 zł
36 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
403 200 zł
36 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
408 352 zł
36.46 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
408 352 zł
36.46 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
408 352 zł
36.46 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
417 924 zł
36.65 m²
11 400 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
410 592 zł
36.65 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
410 592 zł
36.65 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
410 592 zł
36.65 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
426 305 zł
37.07 m²
11 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
419 908 zł
37.15 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
419 908 zł
37.15 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
419 908 zł
37.15 m²
11 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
441 840 zł
39.45 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
504 672 zł
45.06 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
486 648 zł
45.06 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
486 648 zł
45.06 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
486 648 zł
45.06 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
488 376 zł
45.22 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
488 376 zł
45.22 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
488 376 zł
45.22 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
488 484 zł
45.23 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
488 484 zł
45.23 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
488 484 zł
45.23 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
497 970 zł
45.27 m²
11 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
499 950 zł
45.45 m²
11 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
510 070 zł
46.37 m²
11 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
501 120 zł
46.40 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
501 120 zł
46.40 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
501 120 zł
46.40 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
522 704 zł
46.67 m²
11 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
504 144 zł
46.68 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
504 144 zł
46.68 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
504 144 zł
46.68 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
512 736 zł
47.04 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
508 032 zł
47.04 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
508 032 zł
47.04 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
508 032 zł
47.04 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
485 800 zł
48.58 m²
10 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
485 800 zł
48.58 m²
10 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
485 800 zł
48.58 m²
10 000 zł /m²
dostępne
3 pok.
od 550 584 zł
50.94-69.04 m²
oferty: 44
Project Name
Parter
560 340 zł
50.94 m²
11 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
550 584 zł
50.98 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
707 400 zł
58.95 m²
12 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
650 160 zł
60.20 m²
10 800 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
683 757 zł
62.73 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
655 408 zł
63.02 m²
10 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
687 027 zł
63.03 m²
10 900 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
695 835 zł
66.27 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
696 045 zł
66.29 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
683 096 zł
66.31 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
683 096 zł
66.31 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
683 096 zł
66.31 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
696 570 zł
66.34 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
696 675 zł
66.34 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
683 405 zł
66.34 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
683 405 zł
66.34 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
683 405 zł
66.34 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
683 508 zł
66.36 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
683 508 zł
66.36 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
683 508 zł
66.36 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
684 023 zł
66.41 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
684 023 zł
66.41 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
684 023 zł
66.41 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
697 515 zł
66.43 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
684 332 zł
66.44 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
684 332 zł
66.44 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
684 332 zł
66.44 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
697 725 zł
66.45 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
684 435 zł
66.45 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
684 435 zł
66.45 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
684 435 zł
66.45 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
698 670 zł
66.54 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
685 671 zł
66.56 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
685 671 zł
66.56 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
685 671 zł
66.56 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
687 422 zł
66.73 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
687 422 zł
66.73 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
687 422 zł
66.73 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
700 875 zł
66.75 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
702 624 zł
67.56 m²
10 400 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
724 920 zł
69.04 m²
10 500 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
711 112 zł
69.04 m²
10 300 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
697 304 zł
69.04 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
697 304 zł
69.04 m²
10 100 zł /m²
dostępne
4 pok.
od 682 760 zł
67.59-88.41 m²
oferty: 26
Project Name
1 piętro
682 760 zł
67.59 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
682 760 zł
67.59 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
682 760 zł
67.59 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
743 710 zł
67.61 m²
11 000 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
711 444 zł
70.44 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
711 444 zł
70.44 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
711 444 zł
70.44 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
723 766 zł
71.66 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
723 766 zł
71.66 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
723 766 zł
71.66 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
746 693 zł
73.93 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
746 693 zł
73.93 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
746 693 zł
73.93 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
747 198 zł
73.98 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
747 198 zł
73.98 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
747 198 zł
73.98 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
747 804 zł
74.04 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
747 804 zł
74.04 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
747 804 zł
74.04 m²
10 100 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
812 022 zł
79.61 m²
10 200 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
811 400 zł
81.14 m²
10 000 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
811 400 zł
81.14 m²
10 000 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
811 400 zł
81.14 m²
10 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
838 134 zł
82.17 m²
10 200 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
835 000 zł
83.50 m²
10 000 zł /m²
dostępne
Project Name
Parter
901 782 zł
88.41 m²
10 200 zł /m²
dostępne
5 pok.
od 781 501 zł
86.93-97.69 m²
oferty: 8
Project Name
1 piętro
781 501 zł
86.93 m²
8 990 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
782 283 zł
86.93 m²
8 999 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
832 587 zł
92.52 m²
8 999 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
832 587 zł
92.52 m²
8 999 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
832 587 zł
92.52 m²
8 999 zł /m²
dostępne
Project Name
1 piętro
879 112 zł
97.69 m²
8 999 zł /m²
dostępne
Project Name
2 piętro
879 112 zł
97.69 m²
8 999 zł /m²
dostępne
Project Name
3 piętro
879 112 zł
97.69 m²
8 999 zł /m²
dostępne

Lokalizacja Podlesie

Gliwice Szobiszowice ul. Tarnogórska 86

O inwestycji Podlesie

acatom.pl/mieszkania-gliwice
Osiedle podlesie to nowe mieszkania pomiędzy ul. Tarnogórska i ul. Podlesie.
Ul. Tarnogórską łączy różne dzielnice miasta, ale też jest jedną z głównych tras wylotowych, natomiast ulica podlesie to przede wszystkim tereny zielone.

Osiedle cechuje świetna infrastruktura blisko do sklepów punktów, usługowych, restauracji, przychodni zdrowia, etc.
Tylko 400m do przystanku autobusowego i ok. 10 min. do centrum Gliwic. Zaledwie 700 m do Parku Kultury i Wypoczynku, szkoły przedszkola w odległości około 10 minut. Sklepy i punkty usługowe w zasięgu ręki.

To będzie idealne miejsce do życia, dla tych którzy cenią sobie komfort życia w mieście wśród zieleni.

Dodatkowe atuty inwestycji:
- garaż podziemny 205 miejsc dla samochodów i 2 miejsce dla motocykli,
- winda w każdej klatce,
- rowerownie,
- komórki lokatorskie oraz miejsca do przechowywania,
- pomieszczenie do majsterkowania dla mieszkańców,
- plac zabaw'.

Warto też wspomnieć, że dostępne są mieszkania:
- w różnych metrażach od 27 do 97 m²,
- 1 do 5 pokojowe,
- takie z dużymi balkonami i takie z ogródkami mierzącymi do 238 m².

Na osiedlu powstaje 6 budynków, 151 mieszkań wśród, których łatwo będzie Ci znaleźć Twoje mieszkanie marzeń w idealnej przestrzeni do życia, gdzie dobra infrastruktura i nowoczesne mieszkania odpowiadające potrzebom współczesnego człowieka pozwalają się cieszyć z każdym dniem.