Siódme Niebo S.A.

Siódme Niebo S.A. - dostępne inwestycje

1
Dostępne inwestycje
Siódme Niebo S.A.

Z troską o komfort i bezpieczeństwo

Spółka Siódme Niebo funkcjonuje na trójmiejskim rynku deweloperskim nieprzerwanie od 2007 roku. Działalność biznesową opieramy na przekonaniu, że komfort i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki, jakie powinny towarzyszyć decyzji o zakupie mieszkania. Siedem lat doświadczenia w spełnianiu marzeń o własnym domu przekłada się na satysfakcję i zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci.

Firma specjalizuje się w trzech rodzajach inwestycji: budowie mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Zrealizowane osiedla: Miodowe i Miodowe Wzgórze przyniosły spółce status solidnego partnera, ugruntowany tytułami Dewelopera Roku 2011 oraz Dewelopera Roku 2012 i nagrodą Inwestycja Roku 2011 za Osiedle Rodzinne w Baninie k/Gdańska. Spółka została uhonorowana nominacją do nagrody JAKOŚĆ ROKU 2013. Tak wysoka ocena, wystawiona przez środowisko branżowe oraz pozytywne sygnały z rynku konsumenckiego, pozwalają nam stale dostosowywać ofertę do obowiązujących trendów rynkowych.

Dokładamy starań, aby proces zakupowy, począwszy od decyzji o wyborze mieszkania, poprzez jego sfinansowanie i wykończenie, przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta. Nasi Klienci mogą skorzystać z wyjątkowo przystępnych cen (mieszkania od 2500 zł/m² brutto, domy od 299 tys. zł) oraz szerokiego pakietu usług dodatkowych. Zapewniamy doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz oraz bezpłatne konsultacje kredytowe.

Przewagę konkurencyjną naszej firmy budują: staranny dobór lokalizacji (na przedmieściach Trójmiasta), przemyślane projekty zagospodarowania przestrzennego oraz zapewnienie wszystkich mediów i dróg wewnętrznych w obrębie inwestycji. Realizujemy marzenia z konsekwencją i w dobrym stylu, przy współpracy z wykwalifikowaną kadrą budowlaną i uznanymi biurami projektowymi.

Nowe inwestycje od Siódme Niebo S.A. : 1 z 1 wyników

1 z 1 inwestycji