Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 47 inwestycje w mieście Wrocław. Szukaj wśród nich

Sagaris Kępa

Wrocław Mieszczańska 33
Informacje o inwestycji
Lokalizacja
O deweloperze

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 2 kwartał 2024
Parking Podziemny
blisko parku
blisko rzeki
blisko komunikacji miejskiej
z tarasem
z ogrodem
z klimatyzacją
z windą
z garażem
z panoramicznymi oknami
z komórką lokatorską
z widokiem na zieleń
z widokiem na wodę
z terenami zielonymi
blisko ścieżek rowerowych
blisko kawiarni
blisko sklepu spożywczego
blisko restauracji
blisko baru
blisko siłowni
blisko żłobka
blisko przedszkola
blisko placu zabaw
z parkingiem podziemnym
ze stojakami na rowery
oświetleniem zewnętrznym
z monitoringiem
dla osób z niepełnosprawnością
z usługami na parterze
z siłownią zewnetrzną
z rowerownią
z wózkownią
z łączem internetowym
blisko centrum

Lokalizacja Sagaris Kępa

Wrocław Mieszczańska 33

O inwestycji Sagaris Kępa

Główne zalety✅ Ekskluzywna konstrukcja mieszkalno-hotelowa

✅ Unikalna architektura i innowacyjny styl

✅ Duże okna panoramiczne

✅ Lokalizacja w pobliżu kluczowych miejsc WrocławiaKluczowe informacje o kompleksie SAGARIS KępaWyrafinowany, czteropiętrowy obiekt mieszkalno-hotelowy, stworzony z myślą o klientach oczekujących najwyższej jakości, zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia. Charakteryzuje się on nowoczesnym wzornictwem i zapiera dech w piersiach widokiem na rzekę oraz panoramę miasta. Budynek wyróżnia się oryginalną formą i szerokimi oknami panoramicznymi. Wnętrza są jasne, z dużymi oknami, co podkreśla ich atrakcyjność i pozwala na pełne wykorzystanie światła dziennego oraz cieszenie się panoramą Wrocławia. Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby można je było dowolnie dzielić lub łączyć. Na parterze przewidziano 5 lokali usługowo-handlowych o powierzchni od 44 do 300 mkw., z bezpośrednim dostępem z chodnika.Lokalizacja inwestycji SAGARIS KępaProjekt realizowany jest na zielonej wyspie, w sercu Wrocławia. Co więcej sąsiaduje on z prestiżowymi osiedlami mieszkaniowymi.Tereny zieloneW odległości 500 metrów od projektu znajduje się Park Mieszczański, natomiast tuż przy budynku dostępne są tereny spacerowe wzdłuż Odry. W okolicy powstaje także nowy Park Centralny.Sklepy i punkty usługoweW pobliżu projektu znajduje się Biedronka (900 m), sklep spożywczy Blumiś (1,5 km), kawiarnia Zenka Cafe (500 m), restauracja McDonald’s (750 m), Kot Cafe (1,4 km), Lidl (2,8 km), bar mleczny Miś (2,2 km) oraz liczne atrakcje wrocławskiego Rynku (2 km).Komunikacja miejskaBliskość przystanku tramwajowego Kępa Mieszczańska (500 m) obsługiwanego przez tramwaje linii 18 i 19 oraz liczne ścieżki rowerowe gwarantują doskonałą komunikację.EdukacjaW okolicy znajduje się prywatne przedszkole Kids&CO (2,4 km), budynki Uniwersytetu Wrocławskiego (1,5 km), jak również Szkoła Podstawowa nr 29 (2,2 km).Rezerwacja i płatnościSzczegółowe informacje dotyczące rezerwacji i płatności dostępne są bezpośrednio u dewelopera.Dodatkowe informacje o Wrocławiu i realizowanym projekcie  • Wrocław jest piątym co do wielkości miastem w Polsce, z liczbą ludności przekraczającą 640 tys. mieszkańców.

  • Projekt SAGARIS Kępa został zaprojektowany przez renomowaną firmę Sagaris Constructions Sp. z o.o., znanej z realizacji innowacyjnych projektów deweloperskich wysokiej jakości.

  • Kompleks SAGARIS Kępa to połączenie luksusu, nowoczesności i wygody, idealnie wpisujący się w dynamicznie rozwijające się środowisko miejskie Wrocławia.


Czy masz jakieś pytania?
Sagaris Kępa
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje
Projekty z aktywną promocją