Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 2 inwestycje w mieście Rawicz (gm.). Szukaj wśród nich

Kmicica 15

Rawicz Kmicica 15a

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2031
Parking Naziemny

Oferty na sprzedaż

2 pok.
42.16-42.24 m²
oferty: 2
Project Name
4 piętro
42.16 m²
dostępne
Project Name
4 piętro
42.24 m²
dostępne

Lokalizacja Kmicica 15

Rawicz Kmicica 15a

O inwestycji Kmicica 15

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu IV etap projektu deweloperskiego realizowanego przy ul. Kmicica 15a,

Nasz lokalny deweloper, który zdobył uznanie w branży dzięki solidności i punktualności realizacji swoich przedsięwzięć, znany jest również z jakości wykonania i obsługi. W ofercie mamy dla Państwa:


 • Mieszkania - o powierzchni od 41 do 54 m2, jasne i przestronne, z balkonami i ogródkami od zachodu.
 • Parterowe lokale - obejmujące zielony taras i posiadające dwa niezależne wejścia. Jedno z nich prowadzi z klatki schodowej, drugie natomiast umożliwia bezpośredni dostęp z chodnika osiedlowego, poprzez taras i zamykany na klucz wiatrołap. Dla wygody mieszkańców zaimplementowaliśmy domofon przy bramce na zielony taras. Lokale idealnie nadają się na prowadzenie usług.
 • Garderoby - zaprojektowaliśmy je w 90% mieszkań Mają one powierzchnie od 1,55 do 3,89 m2 i są dostępne z przedpokoju.
 • Winda - obsługuje mieszkania od parteru do czwartego piętra.
 • Monitoring - obejmuje główne ciągi komunikacyjne wokół nieruchomości.
 • Ogrzewanie i ciepła woda - zasilane z miejskiej kotłowni.
 • Schowek lokatorski - przynależy do każdego mieszkania, dostępny bez dodatkowych opłat.
 • Instalacja klimatyzacyjna, rolety okienne i gniazda elektryczne - na balkonie, w każdym mieszkaniu.
 • Balkony integracyjne - na każdej kondygnacji nadziemnej znajdują się dwa duże balkony integracyjne z gniazdkami elektrycznymi, położone na wschodniej elewacji budynku. Dostęp do nich mają wszyscy mieszkańcy z korytarza na danym piętrze. Jest to idealne miejsce na sąsiedzką kawę i rozmowy.
 • Patio - Na parterze budynku, od strony wschodniej, dostępne jest 190 m2 terenu rekreacyjno-wypoczynkowego (typu patio), dostępnego tylko dla mieszkańców tego budynku, sąsiadującego bezpośrednio z ogródkami działkowymi.
 • Przechowalnie rowerów - w budynku oraz w zewnętrznej wiacie. Każde mieszkanie będzie miało przypisane miejsce do przechowywania roweru na specjalnym wieszaku.
 • Przestrzeń do przechowywania wózków dziecięcych i wózka dla osoby niepełnosprawnej - Przy wejściu do budynku wyznaczyliśmy pomieszczenie na dwa wózki dziecięce oraz wózek dla osoby niepełnosprawnej. Przy miejscach dla wózków znajdują się zamknięte na klucz szafki na drobny sprzęt niezbędny podczas podróży do miasta.
 • Instalacja fotowoltaiczna - Na dachu budynku zamontujemy panele fotowoltaiczne, które będą zasilać w energię licznik administracyjny budynku (oszczędność w opłatach). Co więcej, przewidujemy możliwość zasilania energia słoneczną 6 liczników mieszkań. Przewody od paneli do liczników są wliczone w cenę mieszkania. Montaż dodatkowych paneli na dachu oraz zmianę licznika na dwukierunkowy należy indywidualnie zlecić firmie wykonującej instalację elektryczną w budynku. Zlecenia będą przyjmowane do czasu wykorzystania limitu 6 mieszkań podłączonych do fotowoltaiki.
 • Taksówka osiedlowa - opłacona w cenie mieszkania, vouchery na bezpłatne jazdy MINI TAXI po Rawiczu wręczamy wraz z kluczami do mieszkania. Tymczasowy postój mini taxi przy ul. Kmicica.
 • Parkingi samochodowe (bezpłatne) - urządzone na działce oraz na drodze osiedlowej, w ilości 1,25 miejsca na jedno mieszkanie.
 • Klatki schodowe - przytulne i unikalne. Każdy budynek cechuje się inną aranżacją. Zanim zdecydują się Państwo na zakup, warto odwiedzić nasze budynki przy ul. Spokojnej i przy ul. Kmicica 13, 13a, 15.

Jeżeli zamieszkają Państwo na ulicy Kmicica 15a, dojazdy taksówką zagwarantowane zostaną za darmo.

Finansowanie i inne informacje

Współpracujemy z ekspertem ds. finansów, który dysponuje szerokim wachlarzem ofert. Podejście indywidualne do każdego Klienta na każdym etapie procesu to gwarancja zadowolenia. Pełna oferta dostępna jest pod tym adresem: https://www.kmicica13.pl/


Nowy, wyjątkowy etap inwestycji na ulicy Kmicica 15a

Z dumą prezentujemy czwarty, unikalny etap projektu deweloperskiego, umiejscowionego przy ulicy Kmicica 15a. Projekt ten jest dziełem lokalnego dewelopera, uznawanego za gwaranta wysokiej klasy realizacji, doskonałej obsługi klienta, niezawodności i punktualności. Oferta obejmuje:

 • Mieszkania o powierzchniach od 41 do 54 m2, z doskonałym doświetleniem, balkonami oraz ogródkami skierowanymi na zachód.

 • Parterowe apartamenty, które charakteryzują się zielonym tarasem i dwoma niezależnymi wejściami. Jest to doskonałe miejsce na prowadzenie spokojnej działalności.

 • Przemyślane garderoby w 90% lokali, o powierzchniach od 1,55 do 3,89 m2, dostępne bezpośrednio z przedpokoju.

 • Winda pasażerska, która obsługuje mieszkania od parteru do czwartego piętra.

 • Monitoring głównych ciągów komunikacyjnych na terenie nieruchomości.

 • Ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej kotłowni.

 • Schowek wliczony w cenę mieszkania, dostępny bez dodatkowych opłat.

 • Instalacja klimatyzacyjna, rolety okienne oraz gniazda elektryczne na balkonie w każdym lokalu.

 • Dodatkowe balkony integracyjne na każdym piętrze, wyposażone w gniazda elektryczne - idealne na sąsiedzkie spotkania.

 • Rekreacyjno-wypoczynkowe patio na parterze budynku, dostępne tylko dla mieszkańców.

 • Przechowalnia rowerów w budynku oraz w zewnętrznej wiacie.

 • Miejsce na przechowywanie wózków dziecięcych oraz wózka dla osoby niepełnosprawnej.

 • Instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku.

 • Taksówka osiedlowa opłacona w cenie mieszkania, vouchery na bezpłatne jazdy po Rawiczu wręczane są razem z kluczami do mieszkania.

 • Bezpłatne miejsca parkingowe na działce oraz na drodze osiedlowej.

Klatki schodowe zaprojektowane w ciepłym, przytulnym klimacie, natomiast każdy budynek charakteryzuje się indywidualną aranżacją. Przed podjęciem decyzji o zakupie, zapraszamy do odwiedzenia naszych budynków przy ul. Spokojnej oraz przy ul. Kmicica 13, 13a, 15.

Wybierając mieszkanie na Kmicica 15a, będą Państwo mogli korzystać z bezpłatnej taksówki na terenie Rawicza.

Współpraca z ekspertem finansowym

Współpracujemy z doświadczonym ekspertem finansowym, który dostarcza bogatą ofertę możliwości finansowania zakupu.

Indywidualne podejście do Klienta

Stworzymy dla Państwa miejsce, w którym poczują się Państwo jak w domu. Indywidualne podejście do Klienta na każdym etapie procesu jest gwarancją zadowolenia osoby zainteresowanej.

Pełna oferta dostępna jest pod poniższym adresem: https://www.kmicica13.pl/

Nabywca zwolniony z podatku PCC 2%. Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku deweloperskim - Można nam zaufać!

Statystyki dotyczące inwestycji oraz dewelopera

Według najnowszych danych, Rawicz jest domem około 20 000 mieszkańców. Nasza inwestycja znajduje się w zielonej, rozwijającej się części miasta, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością przyrody, a jednocześnie korzystać z miejskiej infrastruktury.

Inwestycja przy ul. Kmicica 15a to kompleks mieszkalny składający się z kilkunastu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i funkcjonalności. W ramach IV etapu inwestycji dostępne będą dla osób zainteresowanych mieszkania o różnej powierzchni, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasz deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, jest gwarantem najwyższej jakości i solidności. Swoje projekty realizuje zawsze na czas, dostarczając Klientom mieszkania spełniające wszystkie ich oczekiwania.


Czy masz jakieś pytania?
Kmicica 15
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Kmicica 15?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 288 600 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Kmicica 15?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Kmicica 15 posiada 42,24, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 42,16.
✅ Jaka jest maksymalna liczba pokoi w inwestycji?
Maksymalnie mieszkanie w inwestycji Kmicica 15 posiada 2.